Pozdravljeni

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Odgovori
cink
Prispevkov:35
Pridružen:11 Jul 2018, 22:17
Pozdravljeni

Odgovor Napisal/-a cink » 12 Jul 2018, 16:25

Se v naprej opravičujem če ne bom preveč pisal, načeloma raje berem. Se pa nekako spodobi da vsaj predstavitveni post spravim skupaj. Sem že sicer post abrahamovc, iz Ljubljane. Za britje sem do predkratkim uporabljal Mach3, sem pa prejšnji mesec v enem predalu spet zagledal dedov Gillette SuperSpeed 1948 in sem se odločil da poskusim. Bilo je presenetljivo fajn, brez ureznin, gladko, hitro in bolj uživaško kot z Mach (to mi je bilo nujno zlo). Skratka, ko sem iskal britvice, milo, čopič sem naletel na tale forum in mi ga je prav fajn brat. Se pa bojim, da tako kot sem štartal bom še zbiratelj postal.

Za konec še eno vprašanje in en info: ima kdo Balea čopič z umetnimi vlakni? V DM stane 7€ pa bom verjetno probal...V postih sem zasledil, da so marsikomu všeč hrvaški produkti Biobaza - po novem (danes zasledil) se dobijo tudi v DM.

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Pozdravljeni

Odgovor Napisal/-a brico » 12 Jul 2018, 16:43

dobro došel na ladjo....

Beleo ne poznam...sam imam tudi enega poceni in je ok...ni ga treba namakat...samo zmočiš in šibaj...
Biobaza je vrhunski izdelek...osebno me moti miris pačulija...zato ga redko uporabljam......
mislim da obstaja tema o Biobazi...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Pozdravljeni

Odgovor Napisal/-a miha » 12 Jul 2018, 17:37

Pozdravljen pri nas :).

Biobaza produkti so fajn, se pa znajo pokvariti (balzam). Balea copica nimam, znajo pa biti tudi umetni copici za nic, raje kupi malo boljsega (ni dosti drazji). Pred kratkim je g_man prodajal ene copice, vsi so dobri. Ce nima mogoce kupi yaqi, ali maggard.

Ce imas pa kaksno vprasanje pa le z besedo na dan ;)!
britev.si ruleeees :)

cink
Prispevkov:35
Pridružen:11 Jul 2018, 22:17

Re: Pozdravljeni

Odgovor Napisal/-a cink » 12 Jul 2018, 17:45

Gleda čopičev, imam sicer že Omega 11126 ampak sem razmišljal da bi si še enega umetnega nabavil...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk


Uporabniški avatar
G_man
Prispevkov:1242
Pridružen:03 Maj 2015, 23:34

Re: Pozdravljeni

Odgovor Napisal/-a G_man » 13 Jul 2018, 15:26

Če imaš Omego 11126, potem boš na Balea sintetičnim čopičem grozno razočaran :)

Jaz sicer nimam trenutno nobenega sintetičnega na prodaj, ampak kupuj "plisson-style" čopiče..

Primer bi bil recimo Maggardov sintetični 24mm - res odličen čopič. Tudi cenovno super.
Ali pa poglej Yaqi na Aliexpress, kot je predlagal miha. Samo pazi na mejo 22 eur (brez poštnine), sicer boš fasal carino (kot jaz).

Aja, dobrodošel ;)

Odgovori