Forum v živo

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
MaliFric
Prispevkov:110
Pridružen:23 Feb 2016, 00:23
Re: Forum v živo

Odgovor Napisal/-a MaliFric » 18 Mar 2016, 10:20

vostok napisal/-a:MaliFric, a to je namig, da dazumeš ženske?

Če je to res in se da priučiti, potem se prijavljam na tečaj, samo zate ustanovim nov forum o električnem britju in ti kupim hladilnik s pivom. Za pomivanje kozarcev pa ni skrbeti, ker razumeš ženske, pa njim razložiš, kako in kaj je treba.

Tečaj: Kako razumeti ženske
Predavatelj: MaliFric
Slušatelji:
1. vostok
2. ..
3. ..
4. ..

Lp, G
haha nič ne namigujem na to, samo predlagam :D :twisted:

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Forum v živo

Odgovor Napisal/-a Puskin » 18 Mar 2016, 18:50

Hm...če malo po logiki vsekam! Moški razume moške in ženska ženske! Do tukaj mi je jasno ko beli dan. Pa gremo dalje: Ženska mora razumet moškega, če ga želi obdržat (poln hladilnik piva, večerja, happy end masaža, ipd). Moški pač ne rabi razumet žensk, ker moški je v osnovi lovec...in kot tak, zna dobro opazovat in vidi kam ženski beži pozornost, pa jo prehiti in ji to kupi. Mi, današnji moški imamo namesto loka,sulice...kreditno kartico. Hvala bančni pizduni!
Če pa moški RAZUME ženske, pol je pa...ženska v moški koži! :D
Nothing less...than BBS

MaliFric
Prispevkov:110
Pridružen:23 Feb 2016, 00:23

Re: Forum v živo

Odgovor Napisal/-a MaliFric » 18 Mar 2016, 20:29

Puskin napisal/-a:Hm...če malo po logiki vsekam! Moški razume moške in ženska ženske! Do tukaj mi je jasno ko beli dan. Pa gremo dalje: Ženska mora razumet moškega, če ga želi obdržat (poln hladilnik piva, večerja, happy end masaža, ipd). Moški pač ne rabi razumet žensk, ker moški je v osnovi lovec...in kot tak, zna dobro opazovat in vidi kam ženski beži pozornost, pa jo prehiti in ji to kupi. Mi, današnji moški imamo namesto loka,sulice...kreditno kartico. Hvala bančni pizduni!
Če pa moški RAZUME ženske, pol je pa...ženska v moški koži! :D
Pa si se izdal :lol:

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Forum v živo

Odgovor Napisal/-a Puskin » 18 Mar 2016, 23:33

MaliFric...logika ti malo šepa. :D
Nothing less...than BBS

Odgovori