Komarniki

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Odgovori
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Komarniki

Odgovor Napisal/-a miha » 19 Avg 2015, 20:41

... :D :D ja vem popolnoma brivska tema,.. ampak,.. tigrasti komarji so se letos naselili tudi v Ljubljano in ceprav do sedaj ni bilo komarjev je sedaj zadeva kar tecna,.. posledicno bo treba nabaviti komarnike, najverjetneje tiste na rolo, ker pozimi je po moje vseeno dobro da jih lahko spravis in it ne zavzamejo dosti placa..

zanima me ce ima kdo kaksne izkusnje in kaksno pametno priporocilo na kateega izdelovalca oz prodajalca se obrniti,:?

hvala
britev.si ruleeees :)

mango
Prispevkov:139
Pridružen:02 Sep 2014, 01:01

Re: Komarniki

Odgovor Napisal/-a mango » 20 Avg 2015, 00:19

Pri nas imamo obe varjatni (klasični v okvirjih in rolo) in neke velike razlike ne vidim saj nimamo nobenih rož na okenskih policah, pozimi pa jih spravim za omare in nas nič ne motijo. Rolo pokaže svoje prednosti na balkonskih vratih in na hitri nastavitvi, ampak glede na to da komarnike namontiram spomladi in odmontiram pozno v jeseni mi tistih par minut ne pomeni kaj dosti. Saj bi imeli vse rolo, ampak smo ob prvem naročilu oken "pozabili" na njih oz. takrat še ni bilo toliko komarjev, ob drugem naročilu pa smo naročili rolo, ki so vgrajeni v škatlo za rolete. Mislim pa da so vsi Medletovi.

Odgovori