Domače milo

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Odgovori
Bajkman
Re: Domače milo

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 20 Jan 2014, 16:56

Saj mene interesira samo pred britjem. In v tem primeru me zanima, če bi kaj pridobil s prehodom na beli Proraso. Po britju pač uporabljam klasični aftershave

Bajkman

Re: Domače milo

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 20 Jan 2014, 17:04


Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Domače milo

Odgovor Napisal/-a Primorec » 20 Jan 2014, 17:19

Not really, link ki si ga postal je star, vsi proraso izdelki so medtem bili spremenjeni..No ja parabene so ven pobrali, izgleda tudi mentol vonj iz belega proraso, ker diši čisto drugače kot je opisano na b&b, bolj cvetlično..Sicer stare/nove formulacije nisem primerjal, ker sem zadevo dobil pred novim letom enkrat..meni je ql...

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Domače milo

Odgovor Napisal/-a miha » 31 Jan 2014, 07:06

... ce kdo ni opazil imamo nov popust ki utegne priti prav pri izdelavi mil KLIK
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Domače milo

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 31 Jan 2014, 07:26

Sem že takrat pogledal, ampak meni se zdi povprečna stvar ful draga. S tem da osnovnih sestavin za milo nimajo (olivno olje). Nimajo "lužnega kamna". Nimajo Palmovega masla. Stvari so izključno veganske, kar meni ponovno nikakor ne ustreza, saj nimajo lanolina.

Imajo sicer eterična olja, ki pa jih moraš res dodat, če hočeš da milo ob hladnem postopku diši. S tem se stvar spet zelo podraži in poruši se razmerje - eterično olje je seveda olje.

Edino kar bi kupil, je ricinusovo olje, uporabil bi pred britjem. Slišim da naj bi bilo OK. Poizkusil pa še nisem. Ampak tako ali tako imam v ta namen Proraso Pre-shave (dopaBarba). :D
Verjetno je Proraso boljši, ker je narejen specialno v ta namen, povrhu vsega je ponovno ful ugodnejši. Edino če se ga več porabi.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Domače milo

Odgovor Napisal/-a miha » 31 Jan 2014, 08:23

ja no ce komu pravb pride je popust tu ;)
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Domače milo

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 31 Jan 2014, 08:25

Razumem razumem... :)

A suma sumarum meni kupovanje v tej trgovini ne pride v poštev.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Domače milo

Odgovor Napisal/-a miha » 31 Jan 2014, 08:35

saj pravim,.. kakor vsak hoce, vsak ima svoje mnenje.. trgovina ima svojo ponudbo, popust je na voljo, ponudili so nam ga (marsikdo nam ga ni bil pripravljen dati), tako da na to temo nebi nadaljevali debate ;)
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Domače milo

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 31 Jan 2014, 09:53

NP

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Domače milo

Odgovor Napisal/-a miha » 31 Jan 2014, 15:43

.. je pa tvoje milo docakalo dan ko nastopi svojo neplacano sluzbo (do sedaj je imelo susilno obracalni tecaj)... prav super je :), hvala!
britev.si ruleeees :)

Odgovori