Avto s sestimi sedezi

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: Avto s sestimi sedezi

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Okt 2014, 00:37

kot receno, sharan mi je bil kar vsec... bom probal se kaj kar mi pad ena pamet... xc90 (ce bo ceda na moji strnai :D9... se kaksna ideja ka jbi ztnalo biti,.. recimo chrysler grand voyager ima dosti prostora, smao varnostno gleano je pa oblj kot ne za nic, cenovno gledano drag,.. prakticno kopija tega je tudi 8kot se mi zdi) lancia voyager, ki pa je v triglav avtu
britev.si ruleeees :)

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Avto s sestimi sedezi

Odgovor Napisal/-a Primorec » 11 Okt 2014, 14:48

Kar se avtov tiče imamo pri hiši 4. Kupovali in vozili smo vse živo, ampak sedaj smo vsi na Japoncih, ena toyota in 3 različne honde...Vsi problemi so čudežno izginili.. Točiš bencin/nafto in voziš.. Vsako leto in pol zamenjam olje in filtre (sam) in to je to...VW je bila najslabša znamka pri hiši, kar se problemov tiče.. Dobro, posplošujem, bi kdo rekel, ampak take so moje izkušnje..

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Avto s sestimi sedezi

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Okt 2014, 15:47

:D jaz imam thdi japonca (mazda) in sem podobno razmisljal ko sem bral po forumih o stroskih vzdrzevanja, kaj je bilo treba popraviti itd itd .. Namrec razen letnih servisev jaz nisem ni popravljal v cca 5 letih... Ampak japonci ravno nekih takih avtov nimajo po moje? Mazdo sem nasel da obstaja cx-9 ki pa ima zal cca 300 ali 450 konjev in zre po moje 20 littov ali pa se vec :(.. Na kaksne druge japonce ki imajo tako po vec sedezevbse nisem spomnil (razen npr stare honda shadow, mazda mpc (ali nekaj podobnega) in podobni)... Sem odprt za kaksne predloge ;).
britev.si ruleeees :)

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Avto s sestimi sedezi

Odgovor Napisal/-a Primorec » 11 Okt 2014, 17:26

Evo sem ti skrajšal muke, na spodnjem linku sem v iskalniku označil 6 sedežne avte...3/4 jih ne poznam, verjetno niso niti v prodaji pri nas, ampak vseeno..Še najlepši je toyota corolla spacio ali ipsum. Pa mislim da se tudi hiace dobi, nisem ziher

http://www.beforward.jp/stocklist/make= ... /sortkey=/

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Avto s sestimi sedezi

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Okt 2014, 21:15

hvala :)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Avto s sestimi sedezi

Odgovor Napisal/-a miha » 16 Okt 2014, 21:48

..evo malo update-a
bolj ko gledam bolj izgleda da edino kombi zna biti prave velikosti, da imas vsaj nekaj omembe vrednega prtljaznika....
danes sem sel check-irati Citroen in Hyundai, torej Citroen Jumpy, Huyndai H-1 , seveda trgovina nima nobenega testnega, kar pomeni da ga ne mores sprobati,.. (za H-1 je baje rok cakanja cca 6 mesecev (?!?!, kar dolga, vem da pride iz koreje ampak vseeno) ... , za Jumpy-ja ki ga baje nimajo sem videl da ga ima ista trgovina na avto.net-u , ce so to trgovci .. :roll:


drugi ki pridejo tu v postev so tudi VW Multivan itd itd.. seveda ni receno da se se ne spremeni mnenje :D
britev.si ruleeees :)

DaMachk
Prispevkov:64
Pridružen:26 Sep 2013, 00:00

Re: Avto s sestimi sedezi

Odgovor Napisal/-a DaMachk » 19 Okt 2014, 16:01

caus24 napisal/-a:Moj nasvet. Izkljuci renaulta. Ker je kar nekaj strank pri meni in sodelavci imelo ogromno tezav z novimi renaulti. En tip je kupil captura in ga je v 9 mesecih vozil 3 mesece. To je sicer ekstrem ampak mislim da kaze trenutno stanje.
Ni sicer čisto na celotno temo, a bi bilo preveč za prosit za malo več podrobnosti glede Capturjev in okvar?

Mi je pa hecno, kako je "omejena vodljivost" na kombijih, pa ravno kombiji so ponavadi najhitrejši na avocesti in v čisto vsako luknjo se tlačijo not (delal 4-5 poletij na slovenski obali, kjer so luknje še tolk manjše). :)

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: Avto s sestimi sedezi

Odgovor Napisal/-a caus24 » 19 Okt 2014, 21:55

DaMachk napisal/-a:
caus24 napisal/-a:Moj nasvet. Izkljuci renaulta. Ker je kar nekaj strank pri meni in sodelavci imelo ogromno tezav z novimi renaulti. En tip je kupil captura in ga je v 9 mesecih vozil 3 mesece. To je sicer ekstrem ampak mislim da kaze trenutno stanje.
Ni sicer čisto na celotno temo, a bi bilo preveč za prosit za malo več podrobnosti glede Capturjev in okvar?
Bi ti z veseljem naštel ampak ne vem, vem samo da so po devetih mesecih poklicali sodelavca da prekine polico ker so kupili hyundaia, in so rekli da so se vozili samo 3 mesece. Mora že biti nekaj hudo narobe če po 9 mesecih prodaš nov avto.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Avto s sestimi sedezi

Odgovor Napisal/-a miha » 19 Okt 2014, 22:04

jaz sem pa sel voziti VW multivan,.. in je res top,.. sicer ni med najvecjimi, se pa dobro vozi in daje dober obcutek izdeave, slaba stran je edino cena ki je pa res visoka,... mogoce ga nekci dajejo kaj ceneje .... grem se Ford turneo-ta sprobat nekrat ob priliki verjetno ..
britev.si ruleeees :)

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Avto s sestimi sedezi

Odgovor Napisal/-a chrom » 26 Okt 2014, 10:30

ebemti, šele sedaj vidim temo..

Ja imam že od leta 2009 VW Multivana...

Do letos vse super, od letos dalje pa jebem mater vsem na Darsu, ker potrebuje dražjo vinjeto.

Pa ko sem meril, niti slučajno ni višji od tistih cm pri prednjih kolesih... Mamu jim...

V glavnem, moj Multivan je 2.5 tdi z 173 KM. Vzdrževanje ni nekaj dragega, pač olje je malo dražje, ni pa tistih dragih diesel servisov z menjavo nekih jermenic in napenjalcev in tega sranja...

Mah, jaz samo vozim in delam redne servise, (na običajnem servisu, enkrat mi je praznilo akumulator in so rabili na pooblaščenem servisu A2S v Celju mesec dni, da so našli napako na avtomatiki za dvigovanje sovoznikovega okna, od takrat me tam več ni) in sedaj imam 190.000 km.

Edino kar obžalujem je manjko avtomatskega menjalnika.

Odgovori