Avto s sestimi sedezi

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: Avto s sestimi sedezi

Odgovor Napisal/-a miha » 26 Okt 2014, 10:48

hja Multivan je tudi mene se najbolj preprical,. edini problem je cena :) ... jaz sem gledal varianto s 140KM,... si ti kupil novega, ali raljenega (kje in ostale info?), ta mocnejsi je super in bi ga tudi jaz nabavil smao je seveda se drazji .. menjalnik bi jaz raje rocni,.. mi pa dosti pomeni tempomat in dober radio, ce je mozno da bi imel navigaicjo da se ni treba s telefonom fidlat...
tuham da bi poskusil iz nemcije uvoziti novega ker bi bil cenejsi kakor sem uspel videti na netu.. mogoce kdo pozna koga oz ve za firmo ki se s tem ukvarja?
britev.si ruleeees :)

mango
Prispevkov:139
Pridružen:02 Sep 2014, 01:01

Re: Avto s sestimi sedezi

Odgovor Napisal/-a mango » 28 Okt 2014, 21:12

Nisem šel prebirat cele teme, temveč le prvo stran, tako da če bom koga ponovil al pa karkoli... Odsvetujem ti espace-a, saj ga je imel sosed in s porabo ni mogel priti pod devet litrov, pa je po enem letu prodal... Za primerjavo: naš touran 1,9tdi ima povprečno pod 5l, na morje letos je vlekel nabasan avto+ prikolico (skupaj cca 3 tone) pa je bla povprečna 7,6l (seveda po avtocesti). Za sharane sem slišal da jih zelo hvalijo glede udobja in nasploh, kaj več ti pa ne znam povedat.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Avto s sestimi sedezi

Odgovor Napisal/-a miha » 28 Okt 2014, 21:24

Hvala za nasvet, sem gledal sharana, samo s 3 vrstami sedezev na zalost ostane bolj malo prtljaznika (se vedno najvec od ostalih primerljivih avtov), tako da sem zacel gledati za multivanom ali morda kaksnim drugim kombijem.
britev.si ruleeees :)

mango
Prispevkov:139
Pridružen:02 Sep 2014, 01:01

Re: Avto s sestimi sedezi

Odgovor Napisal/-a mango » 28 Okt 2014, 21:32

Ja, tudi sam mislim, da je tretja vrsta v enoprostorcih narejena bolj za izjeme kot za vsakdanjo rabo, tako da bi tudi sam na tvojem mestu gledal za kombiji :)

DaMachk
Prispevkov:64
Pridružen:26 Sep 2013, 00:00

Re: Avto s sestimi sedezi

Odgovor Napisal/-a DaMachk » 29 Okt 2014, 10:44

mango napisal/-a:Nisem šel prebirat cele teme, temveč le prvo stran, tako da če bom koga ponovil al pa karkoli... Odsvetujem ti espace-a, saj ga je imel sosed in s porabo ni mogel priti pod devet litrov, pa je po enem letu prodal... Za primerjavo: naš touran 1,9tdi ima povprečno pod 5l, na morje letos je vlekel nabasan avto+ prikolico (skupaj cca 3 tone) pa je bla povprečna 7,6l (seveda po avtocesti). Za sharane sem slišal da jih zelo hvalijo glede udobja in nasploh, kaj več ti pa ne znam povedat.
Ajde, no pri porabi je velik faktorjev, ni samo avto.
Lahko da je pač voznik tak.

mango
Prispevkov:139
Pridružen:02 Sep 2014, 01:01

Re: Avto s sestimi sedezi

Odgovor Napisal/-a mango » 29 Okt 2014, 11:18

Zdej ima c4 picasso grand pa se ne pritožuje več...

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Avto s sestimi sedezi

Odgovor Napisal/-a miha » 13 Jan 2015, 22:22

Uf ti multivani drzijo ceno, potem bodo pa junija popadale cene strmo navzdol (ko pride nov model)... Kako in koliko grejo cene dol ko pride nov model, a se to zacne dogajati ze preden pride nov model, ali par meeecev po tem, ali sploh ni nekega pravila glede tega...? Se komu kaj sanja..? Mogoce kaksna ideja na to temo :)?
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Avto s sestimi sedezi

Odgovor Napisal/-a denis » 13 Jan 2015, 23:12

Kolikor opazam, ko je nov model ze en cas zunaj, zacnejo cene padati. Prej kar sigurno ne. Potem, ko se RES hocejo znebiti starih :P

Odgovori