Ljubljanski maraton

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ
Re: Ljubljanski maraton

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 01 Okt 2014, 12:45

Bajkman napisal/-a:
Mach3 napisal/-a: pa vsi kosmati pridemo. :lol:
A tud hipsterji laufajo?? :shock: :shock:
Na LJM vidiš vse sorte, od Piratov do Vikingov in bosonogcev :D

Bajkman

Re: Ljubljanski maraton

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 01 Okt 2014, 12:48

Pa kako dalaj lamo?? :?: :?:

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: Ljubljanski maraton

Odgovor Napisal/-a caus24 » 01 Okt 2014, 15:45

Mach3 napisal/-a:
caus24 napisal/-a:Zanima me če bo kdo mogoče šel na ljubljanski maraton. Mogoče bi se dobili in del proge skupaj oddtekli
Na žalost nimam časa za kaj dosti treninga, sicer bi šel. 2 leti nazaj sem bil na 20-ki, odkar se je pa tamala rodila, sem bil pa na teku mogoče vse skupaj 10x... :cry:
10-ko bi mi ratal normalno pretečt, ampak je pa štartnina za tistih 10km ubijalska.

Morda pa drugo leto, da nardimo kakšno skupinsko prijavo britev.si, pa vsi kosmati pridemo. :lol:
Pri meni je podobna zadeva mali bo novembra 2 leti mala pa maja 5. Dve leti nazaj sem prebral knjigo Izpoved nočnega tekača in sem se odločil da tako ne gre več naprej. Začel sem teči po 20h uri ko so otroci sli spat prvo leto sem si zadal za cilj 21km na LM lani sem jih odtekel 5, letos pa grem na 42. V tem času sem dosegel svoj cilj zaradi katerega sem začel tečt inshujšal iz 95kg na 80kg. Če bo pa vse ok ( brez poškodb) pa naslednje leto gorski maraton 4 obcin in maraton logarska cela dolzina.
Hočem povedat da z otroci tudi gre samo malo se je treba oorganizirat.

Bajkman

Re: Ljubljanski maraton

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 01 Okt 2014, 17:03

Zelo pohvalno.. Se sedaj veliko bolje počutiš?

LP

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: Ljubljanski maraton

Odgovor Napisal/-a caus24 » 01 Okt 2014, 17:56

Če se pocutim bolje? Pri 34 imam toliko kondicije kot je nisem imel nikoli prej, nic mi ni vec tesko, energije in volje imam ogromno tako da mi ni vec problem folgat sluzbo druzino tek pa se kaksen nov hobi kot je britje. Celo razmisljam da bi se spravil faks koncat. Tako da priporocam TEK skodi ziher ne.

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Ljubljanski maraton

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 01 Okt 2014, 20:38

caus24 napisal/-a:Pri meni je podobna zadeva mali bo novembra 2 leti mala pa maja 5. Dve leti nazaj sem prebral knjigo Izpoved nočnega tekača in sem se odločil da tako ne gre več naprej. Začel sem teči po 20h uri ko so otroci sli spat prvo leto sem si zadal za cilj 21km na LM lani sem jih odtekel 5, letos pa grem na 42. V tem času sem dosegel svoj cilj zaradi katerega sem začel tečt inshujšal iz 95kg na 80kg. Če bo pa vse ok ( brez poškodb) pa naslednje leto gorski maraton 4 obcin in maraton logarska cela dolzina.
Hočem povedat da z otroci tudi gre samo malo se je treba oorganizirat.
Morda gre, ampak naša pri 1,5 leta še vedno ne spi ponoči, tako da sem že zjutraj uničen (fizično), in zvečer samo še padem v pojstlo.
Upam da bo kmalu bolje in da spet začnem s tekom.

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: Ljubljanski maraton

Odgovor Napisal/-a caus24 » 02 Okt 2014, 13:05

Pri nas je bilo isto do približno starosti leta in pol, pol sem pa skapiral da mala izsiljuje da bi spala z nama in sem se odločil da bom pač dve noči poslušal dretje ampak je ne bom dvignil. Vsakič ko se je začela jokat sem jo dvignil dal lubčka zaželel lahko noč položil v pojslico in pokril. Seveda sem to moral naredit 30 ampak je skapirala da je konec pol smo pa vsi lepo spali celo noč. :D

mango
Prispevkov:139
Pridružen:02 Sep 2014, 01:01

Re: Ljubljanski maraton

Odgovor Napisal/-a mango » 06 Okt 2014, 22:22

Letos sem tudi sam začel s tekom. Spomladi sem bil čisto brez kondicije, poleti sem pa že pretekel 17 km brez problema in sem načrtoval odtečt 21 v Lj, potem je blo pa tok dela pr bajti, da sem hodil spat ob polnoči ves zmahan, zjutraj pa jovo na novo, tako da ni blo ne časa ne energije za tečt. Tako sem zgubil malo na kondiciji, zdaj sem pa dobil še bolečino v kolenu tako da letos ne bo nič... Sem pa drugače tudi sam bolj nočni tekač, saj tek in vse ostalo kar spada zraven vzame kar nekaj časa in zato tečem ponoči ko drugega itak ne morem delat... Me pa zanima nekaj; ker sem novopečeni šudent bom odslej tekel po Lj pa bi prosil če mi poveste kje so kakšne lepe trase in še bi rad zvedel kako varno je teči po Ljubljani v večernih urah.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Ljubljanski maraton

Odgovor Napisal/-a miha » 06 Okt 2014, 22:29

sam mislim da je ljubljana precej varna,..
kar se tice teka, ljudje radi laufajo okoli roznika, pa po poti spominov in tovaristva (PST) pa po tivoliju ipd...
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Ljubljanski maraton

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 06 Okt 2014, 22:40

Odvisno kje v LJ bos stanoval. Recimo po Golovcu je nekaj prijetnih gozdnih poti za tek, ce se nanj povzpnes tam med Krimom in Galjevico.

Odgovori