Popusti - predlogi za trgovine

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47
Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a chrom » 07 Okt 2013, 09:08

Mah, Fido (Peter) ne dela ravno zastonj. To je ena taka angleška škrtica, ki je bil že banan z večine brivskih forumov. Med drugim ga je zaradi plagiatorstva napadel sam Mark Simpson. On pač naredi kopije znanih ščetk in jih tudi podobno poimenuje. Pač dlaka z kitajske in home made ročka.

Sam ga nimam, tako da ne morem soditi o kvaliteti. Verjetno podobno kot tele kitajske zadeve ala Frank in Ian.

Jaz bi vsekakor vsakemu priporočal, da vsaj sproba svinjsko ali konjsko ščetko (ali miks). Saj pri teh cenah človek ne more veliko zgrešiti.

BTW, našel doma še eno custom made 22mm silvertip (deep setting) od whipped doga. Ročka je iz modre keramike, zgoraj pa oranžna. S ščetko ni nič narobe, uporabljena morda trikrat, meni je to premehka dlaka. Če bi kdo imel to zadevo pocenim naj mi pošlje PM.

Edit: Še slika:

Slika

Najraje pa bi zamenjal za kaj v zvezi z britjem.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a miha » 07 Okt 2013, 15:39

evo shaing.ie je odgovoril,.. imate 5% popust :).. poglejte sem (KLIK)upam da kaj pomaga,.. je pa rekel da samo do konca leta pa da bomo potem ponovno pregledali,.. tako da predvidevam da zeli videti ali ali bo kaj prometa na to kodo ;)... torej odvisno od vas :D :D
lp
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a TMB » 07 Okt 2013, 16:34

Všečno. :)

Imam samo en predlog. Kaj če bi tisto temo prestavil v "Kaj sem/bom kupil", ker se mi zdi tam malo bolj primerna?
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a miha » 07 Okt 2013, 18:05

@TMB: premaknjeno, upam da vam bo tako bolj intuitivno ;)

http://www.britev.si/viewtopic.php?f=12&t=41
Lp
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a TMB » 07 Okt 2013, 19:20

Upam, da ti ne težim preveč. :oops:
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a miha » 07 Okt 2013, 19:36

mah ni problema,.. se trudim da bi uproabnikom ugodil kolikor je v moji moci ;)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a miha » 08 Okt 2013, 21:21

tak je update glede popustov,.. en zelo dober prodajalec britev (po mojem mnenju) ki prodaja v angliji Dovo in TI (in seveda se kup priteklin) je reke lda nima popustov ker ima ze tako najboljse cene (in tak odgovor sem dobil ze od parih btw)... sem mu sicer se nazaj dogovoril, mogoce se se kaj premisli.. iz nemcije (vas predlog) je bilo enako da ni popustov ker s ocene ze tako super,.. je pa ponudil (po novem letu) da lahko naredi kaksen strop za nas (pas za britev) ali pa tudi kaksne britve (ameriskega proizvajalca, samo te britve niso najcenejse).. bomo videli kako se bomo to zmenili in ko se bomo ce bo interes pri nas na forumu..
connaughtshaving kot ze receno ni odgovoril zato sem mu danes spet pisal,.. ce kaj bo sporocim...
lp
m
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a simon » 15 Okt 2013, 17:03

chrom napisal/-a:Mah, Fido (Peter) ne dela ravno zastonj. To je ena taka angleška škrtica, ki je bil že banan z večine brivskih forumov. Med drugim ga je zaradi plagiatorstva napadel sam Mark Simpson. On pač naredi kopije znanih ščetk in jih tudi podobno poimenuje. Pač dlaka z kitajske in home made ročka.

Sam ga nimam, tako da ne morem soditi o kvaliteti. Verjetno podobno kot tele kitajske zadeve ala Frank in Ian.

Jaz bi vsekakor vsakemu priporočal, da vsaj sproba svinjsko ali konjsko ščetko (ali miks). Saj pri teh cenah človek ne more veliko zgrešiti.

BTW, našel doma še eno custom made 22mm silvertip (deep setting) od whipped doga. Ročka je iz modre keramike, zgoraj pa oranžna. S ščetko ni nič narobe, uporabljena morda trikrat, meni je to premehka dlaka. Če bi kdo imel to zadevo pocenim naj mi pošlje PM.

Edit: Še slika:

Slika

Najraje pa bi zamenjal za kaj v zvezi z britjem.
Ne obsojajmo.Ravno danes sem predlagal članu foruma naj Peter poveča premer vozla ter zamenja ročaj in če je sposoben narediti čopič po meri kupca ni plagiator.Zanima tudi mene?

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 04 Nov 2013, 10:06

A pri connaughtshaving.com so že kaj odgovorili glede popustov? Dejstvo je, da imajo izredno poceni poštnino in so zato velikokrat najugodnejši. S kakšnim popustom bi bili pa sploh :D

blaz_
Prispevkov:4
Pridružen:15 Nov 2013, 15:39

Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a blaz_ » 15 Nov 2013, 18:58

Tole so večinoma samo trgovine za kakšna mila, redko katera od teh ima tudi straight razor-je.
Kakšna ideja za kakšne take trgovine - priporočeno predvsem znotraj EU? Trenutno gledam kar na amazonu.co.uk...

Aja morda še to, kje se da kaj takega kupiti v Sloveniji?

Odgovori