Popusti - predlogi za trgovine

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:
Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a TMB » 15 Nov 2013, 19:02

Tole stran velikokrat priporočajo za nakup britev znotraj EU: http://www.theinvisibleedge.co.uk/

Vse britve, ki jih prodaja, nabrusi in so dejansko pripravljene na britje direktno iz škatle.
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a miha » 15 Nov 2013, 20:51

ja sem ze kupoval pri njih (britev),.. so zastopniki za dovo in thiers issard v angliji, cene so precej ugodne tudi za nas, v ceni je ze vsteta postnina,... res je tudi da ti nabrusi britev v shave ready,... sem jih ze takoj kontaktiral ampak NA ZALOST niso za stvar (da je taksna njihova politika) :(

sme se p anekaj dogovarjal ze nemskim dobaviteljem, ki je bil za, samo takrat je sam predlagal britve visjega cenovnegarazreda in glede na pomanjkanje zanimanja za britve nisem niti predlagal na forumu, tu govorim o Hart Steel firmi, prodaja jo http://www.rasurpur.de/shop/shop.html, ce prav razumem ima tudi druge britve tako da ce ste za in mu recem da je zanimanje (predvidevam da vec kot enega) ga lahk okontaktiram, oz itak je rekel da me bo kontaktiral nazaj (imela sva vec idej kaj bi lahko iblo, pa je na koncu obveljalo da se slsiiva,.. skratka Martin je bil za stvar, predlagal je da nam anredi special set,.. samo se malo bojim koliko bi bilo tu zanimanja,.. namrec dobre britve pac niso poceni :D ... ce se vas vec najde lahko poskusimo tudi kaj drugega
britev.si ruleeees :)

Timotej
Prispevkov:227
Pridružen:11 Okt 2014, 17:18

Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a Timotej » 23 Jan 2015, 13:47

A bi, probal kontaktirati http://baitris.si/ in se pozanimal, ali bi dali popust na brivske izdelke za člane.

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a olly » 23 Jan 2015, 13:55

Kaj brivskega pa imajo tam? Ničesar nisem našel ...

Timotej
Prispevkov:227
Pridružen:11 Okt 2014, 17:18

Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a Timotej » 23 Jan 2015, 13:58

Včasih je dobro si vzet dodatno minuto in pogledati vse možnosti, ki so ti na razpolago. Drugače pa imaš tukaj http://baitris.si/produkti/naravna_kozm ... ga_telesa/

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a denis » 23 Jan 2015, 14:05

Vau, stick je že tako najcenejši, jaz grem danes v Sanolabor :)

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a olly » 23 Jan 2015, 14:14

Timotej napisal/-a:Včasih je dobro si vzet dodatno minuto in pogledati vse možnosti, ki so ti na razpolago.
Včasih je dobro, če mirno vdihneš, izpustiš pikrost in pokažeš kanček prijaznosti. Sicer pa hvala, zdaj vidim, kaj ponujajo.

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a denis » 28 Jan 2015, 19:51

V sanolaborju v Novem mestu imajo dve Speick kremi. Sem narocil dva mila v stiku pa so to dobili, stika pa nimajo na izbiro za narociti. Lahko narocijo milo v posodici, ampak jaz bi raje stik. Tako da jaz ga bom verjetno narocil preko strani, ki jo je dal @Timotej.

Timotej
Prispevkov:227
Pridružen:11 Okt 2014, 17:18

Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a Timotej » 28 Jan 2015, 20:05

Stick naj bi bil najboljši :D. Za enkrat bi rad poskusil mix (stick+krema), da vidim, če pride ven dobra pena tak kot pri Arko-tu.

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Popusti - predlogi za trgovine

Odgovor Napisal/-a denis » 30 Jan 2015, 09:47

Ravno se pogovarjam z gospo Edito iz Baitrisa d.o.o. Ji kaj omenim forum in popuste, ali jo je/bo kdo drug kontaktiral?

Odgovori