FIFA World Cup 2014!!!

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Bajkman
FIFA World Cup 2014!!!

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 10 Jun 2014, 22:52

Ker se začenja največji dogodek, kar jih svet pozna, ga enostavno ne moremo prezreti. Ta dogodek enostavno zasenči čisto vse. Konec koncev ni športa, ki bi se na kateremkoli nivoju vsaj delno približal nogometu. Ogromno ljudi živi za to panogo.

Torej, kdo bo prvak? :D

Največ možnosti se daje sledečim 4im reprezentancam:
1.) Brazilija - prednost domačega terena
2.) Argentina - Najbrž trenutno najboljši kader
3.) Španija - Zadnja leta vedno močna
4.) Nemčija - Dober kader, že tradicionalno dajo od sebe več kot se pričakuje, vztrajnost, disciplina.

Sam sem že od vedno za Nemčijo in tudi letos bon stiskal pesti prav za njih. Če bi bilo prvenstvo v Evropi, bi si upal na njih tudi staviti. Argentinski nogomet imam tudi že od nekdaj rad, tako da bi bil tudi za njih vesel. Sam "sumim", da ima največ možnosti Brazilija, ne vem zakaj, ampak Španiji letos ne dajem velike možnosti.

Možni kandidati so še Italije, Anglija, Francija, Urugvaj.

Upam pa tudi na kako presenečenje, morda je že čas, da dlje pride kaka od Afriških reprezentanc. Meni najljubši je Kamerun. :D
Zadnjič spremenil Bajkman, dne 15 Jun 2014, 14:25, skupaj popravljeno 1 krat.

Fasan

Re: FIFA World Cup 2014!!!

Odgovor Napisal/-a Fasan » 15 Jun 2014, 13:50

Oj, spremljam samo svetovna ali evropska prvenstva, drugače me ta šport ne zanima, ker nekateri preveč "mučijo" žogo in gledalce ;) .

Dobro si ocenil ekipe, sam navijam za Italijo, Anglijo in Nemčijo, zato, ker sem profesor angleščine in nemščine, za Italijo pa, ker so moji predniki od tam. Tudi Brazilija ni slaba, presenetili so me pa Nizozemci, "oranžneži". Pri sosedih so pa kot je v navadi vsi drugi krivi, da jim ne gre dobro, sami pa ne :o .

Fasan

Re: FIFA World Cup 2014!!!

Odgovor Napisal/-a Fasan » 15 Jun 2014, 13:53

Rad gledam tenis, predvsem velike turnirje recimo v Franciji ali Angliji, tudi sam sem ga igral pa ne najbolje. Najraje imam Federerja, Nadala in tudi Đokovića; ženskega tenisa ne spremljam, mi niso simpatiče.... :D
Je še kakakšen navdušenec, mogoče ti Bajkman?? :lol:

Bajkman

Re: FIFA World Cup 2014!!!

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 15 Jun 2014, 14:30

Žal te moram razočarati. Bolj sem za ekipne športe, zato tenis izostane. :)
Redno in z veseljem sem spremljal samo Moniko Seleš in njene dvoboje z Grafovo. Pozneje sem pesti stiskal še Ivaniševića, Michaela Sticha in Borisa Beckerja, a ne tako zavzeto.

Bajkman

Re: FIFA World Cup 2014!!!

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 16 Jun 2014, 10:41

Že danes lahko Miroslav Klose doseže in tudi preseže rekord:

http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/sp-v ... elo/339476

Bajkman

Re: FIFA World Cup 2014!!!

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 16 Jun 2014, 19:40

Nemčija - nemški ELF več kot prepričjivi.. ;)

Fasan

Re: FIFA World Cup 2014!!!

Odgovor Napisal/-a Fasan » 17 Jun 2014, 16:48

Odlično Nemčija, le tako naprej! :)

Bajkman

Re: FIFA World Cup 2014!!!

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 17 Jun 2014, 16:51

Po prikazanem je nemška mašinerija res brutalna. Če tak ritem ohranijo, potem so lahko prvi svetovni prvaki iz Evrope na prvenstvu v Južni Ameriki. ;)

Fasan

Re: FIFA World Cup 2014!!!

Odgovor Napisal/-a Fasan » 17 Jun 2014, 17:26

Upam, da res, jim privoščim :P


Odgovori