Rihtanje popustov ipd..

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Odgovori
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Rihtanje popustov ipd..

Odgovor Napisal/-a miha » 19 Mar 2014, 17:31

NIKAKOR nocem da to izpade narobe, je samo razmisljanje na temo, osebno mnenje

za clane foruma poskusim zrihtati popuste pri firmah za katere se spomnem ali pa katere predlagate... sam od tega nimam ama cisto nic, je pa s tem povezanega kar nekaj dela, v nekaterih primerih par mejlov, v drugih pa celotne epopeje :D ... korist od tega dobim razen ce kupim s popustom kaj kakor vi... ze veckrat se je zgodilo da so rekli (npr ob podaljsanju popusta v novem letu) da je zelo zelo malo nakupov (cca 1-3) in da verjetno tako ne bo slo oz oni (trgovine) niti niso zainteresirani oz koncali smo ponavadi tako da naj nam bo se za enkrat, no odziv na zadnjo akcijo je bil milo receno PORAZEN oz tak da mi je bilo dobesedno nerodno ...

zato sem rekel da napisem to v temo, v kolikor hocete imeti popuste jih potem tudi koristite :D ... se 1x pravim da nocem da izpade narobe vendar pa je po moje dobro imeti na znanju da neomejeno firm ni in tako popustov ne bomo dobivali vec oz vse manj

je pa pri vsem tem se dobra novica da se (verjetno) obeta dobra razprodaja v eni od poznanih trgovin ;), to sporocim ko bo stvar sigurna
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Rihtanje popustov ipd..

Odgovor Napisal/-a simon » 19 Mar 2014, 20:08

To je moje osebno mnenje in upam, da bo večina razumela kaj hočem povedati.Forum ,kot ga je ustvari Miha je NOČNA MORA za trgovce , osebno mi njihov popust ne pomeni popolnoma niččč!Tukaj govorimo o KVALITETI!Kaj mi nudi 5% popust na slab izdelek? Samo en član našega foruma CHROM mi je posodil v testiranje ??? eur vredne vrhunske izdelke!Od njih pa ne rabim niččč in so na trgu kot mi vsi, od nas pa je odvisno, da ločimo kaj je nekaj vredno in kaj ne rabimo.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Rihtanje popustov ipd..

Odgovor Napisal/-a miha » 19 Mar 2014, 20:56

Ce povzamem simonov odgovor. Forum sem se odlocil narediti (kljub "negotovi prihodnosti, uspesnosti" zato da se tisti ki nam je ta tema blizu malo zdruzimo, kaksno recemo, izmenjamo mnenja ipd, zastavljen je bil altruisticno oz sem si rekel no bom pa pac pozrl placilo za kar bo treba da se postavi on obstoji forum pa da vidimo ce se bo kaj razvilo, ni to neka bajna vsota, da ne bo pomote, veliko vecji je vlozek dela, casa ipd,.. toliko kot imam tukaj postov (pm-jev, klicev ipd) jih na kaksnem forumu v 10 letih nisem nabral niti 10% (postov) :D :D.
Skratka forum je za vse nas, uzivajte v njem, ce se le da poskusite biti vzajemno odgovorni do soclanov foruma v smislu da si pomagate z debato, nasveti, kaksnim materialom ipd (kar pa itak ze tako je prisotno in lahko samo pohvalim in upam da bo se naprej tako :D).

Meni sicer prav pride popust, ampak kakor si rekel simon samo za kvalitetno stvar in ce lahko to stvar prej sprobas in/ali dobis mnenje od kaksnega kolega pa je se toliko bolj vredno, kar je tudi namen foruma :).

Mogoce lahko vsak pove kaj se mu zdi za popuste, ali ja ali ne pa da vidimo kako pa kaj meni vecina. Ce vam ni do popustov potem je brez veze da jih imamo se mi zdi, ker konec koncev to tudi za seboj potegne nekaj dela, komunikacije, usklajevanja itd (kaksen skoraj nic, kaksen pa ogromno)
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Rihtanje popustov ipd..

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 20 Mar 2014, 14:34

Da še jaz pristavim svoje mnenje:
Morda se za enkrat ne splača ukvarjati s popusti, sploh če ni nakupov. Škoda je kogarkoli siliti v nakup, kupovanje dragih stvari v teh časih pa tudi ni enostavno.
Razumeti je potrebno, da forum za sedaj nima "kapacitete". Morda bo imel kasneje. Na forumu na prste roke naštejemo prave entuzijaste, tudi sam se lahko štejem za samo pol-entuzijasta.

Nekako mislim, da je z britvicami primaren cilj da nekaj privarčujemo, da pa se da s treningom obriti lepše je samo plus. Luksuzne stvari pridejo pravzaprav v poštev šele pozneje.

Nalijmo si čistega vina, za kvalitetno britje potrebujemo brivnik + čopič + brivsko milo ali kremo + žiletke. Preizkušanje mil, dragih čopičev, super brivnikov pa je za entuzijaste.

Da povzamem, če je s popusti veliko dela, je za sedaj škoda truda in raje obudimo temo s popusti, ki jih zasledimo po drugih forumih.

Pa hvala, da si nam omogočil popuste ekskluzivno za nas. ;)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Rihtanje popustov ipd..

Odgovor Napisal/-a miha » 20 Mar 2014, 14:40

..ja saj se tudi meni zdi da mogoce se iti ne splaca toliko truda v to vlagati, je tudi res da nas ni ekstremno dosti,.. ne strinjam pa se da si ti pol entuzijasta :roll: ,, mogoce si te lreci 1,5 entuzijasta :D ...
je pa res da se je treba zavedati da eni to uporabljajo(te) za znizanje stroskov, drugi pa zaradi kvalitete oz feelinga, razvajanja ...
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Rihtanje popustov ipd..

Odgovor Napisal/-a denis » 21 Mar 2014, 12:19

Meni se zdi to odličen forum in če ga ne bi bilo, jaz in mislim da tudi ostali novinci v mokrem britju, nebi imeli pojma kaj nabaviti in poizkusiti. Pa tudi bolj izkušenim mislim da pride prav domača izmenjava mnenji in tudi izdelkov. Tako da forumu vsa podpora.

Kar se tiče popustov, je pa tudi moje mnenje, da se ne izplača vlagati toliko truda v to. Mogoče če se kaj najde na drugih forumih.
Hec je v tem, da novinci dejansko prestopimo na mokro britje, (naivneži) zaradi cenovne ugodnosti (pa tudi zaradi občutka in užitka seveda). In to pomeni, da kupimo en komplet, pa imamo dosti za nekaj časa. Torej en nakup in to je to.
Vi stari mački, pa nabavljate več, ampak vseeno vas je malo, trgovin pa kar nekaj.

Mislim, da vsi tu cenimo tvoj trud za zbiranje popustov, ampak ne vem če se izplača.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Rihtanje popustov ipd..

Odgovor Napisal/-a miha » 21 Mar 2014, 13:37

ja seveda,. saj teh obstojecih popustov itak ne bomo kenslali, bi bilo pa fino da je vec ali manj vse v 1 temi da se ne razgubi po forumu

btw kje pa je kaj TMB da ni britja z britvijo probal ko je bil sam doma pa je prevec pritisnil :o ?
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Rihtanje popustov ipd..

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 21 Mar 2014, 13:39

Kaj pa če si je privoščil in lovi ribe na Madagaskarju? ful zaraščen pa to, kot čoban. :lol:

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Rihtanje popustov ipd..

Odgovor Napisal/-a miha » 21 Mar 2014, 13:52

D: :D .. ce je pa tako zarascen kot si zdaj opisal pa dobi opomin pred izkljucitvijo :twisted:
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Rihtanje popustov ipd..

Odgovor Napisal/-a miha » 08 Mar 2016, 21:23

... da malo obudim temo.,..

zadnje case vas je novincev kar nekaj na forumu in predvidevam da bi vam prav prisel kaksen popust...

temo s popusti najdete tu spodaj (ne vem koliko so vsi popusti azurni, saj so ze starejsi, ce kateri ne dela sporocite pa ga poskusimo obnoviti ali pa ga odtranimo...

KLIK za temo POPUSTI

ce je interes lahko v imenu foruma pokontaktiram kaksno trgovino, ce bodo zainteresirani nam dajo kaksen popust in bost emogoce prisparali kaksen euro.. malo posnofajte kje so poceni in ugodni in imajo fajn stvari, so fajn stacuna in preferencno v EU (ker drugace itak ne bodo sem posiljali in zna biti drago zaradi postnine in carine) pa javite (s kontaktom stacune na PM ce je mogoce)
britev.si ruleeees :)

Odgovori