...kaj trenutno pocnem?

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Odgovori
Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10
Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a brico » 25 Mar 2018, 17:42

hvala vsem za dobre želje...danes počivamo...še pas je zmatran...juhuuuuu...
...is a good man without a good knife really a good man ?

kavka
Prispevkov:448
Pridružen:21 Jan 2016, 19:48

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a kavka » 25 Mar 2018, 21:55

Vse naj Brico. Tebi in "ta mali". Pa čim več "traparij"
LP Gorazd

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a olly » 28 Mar 2018, 20:13

Opala!

Čudim se upgradanem forumu!

Bravo, Miha!

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a miha » 28 Mar 2018, 20:27

:), ne govori, kar dosti hecanja... se se dela, upam da bo vse delalo. Pa hvala :), lepo da si (vsaj 1) opazil :D.
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a olly » 28 Mar 2018, 20:30

Če kdo, potem jaz vem, kaj vse to potegne za sabo.

Držim pesti, da se ves proces zaključi uspešno in s čim manj težavami in napakami!

Vem, ni pravi trenutek, da bi izražal želje, ker je glavna skrb zdaj to, da se vse uspešno zaključi, ampak vseeno, da po končanem delu ne bo dolgčas: če bi se le dalo, dodaj malo več smeškov v zbirko, saj je tale naša zelo revna in ji ne bi škodilo, če se malce obogati :)

Uporabniški avatar
G_man
Prispevkov:1242
Pridružen:03 Maj 2015, 23:34

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a G_man » 28 Mar 2018, 21:20

Ohoho, odlično!

Vidim, da bo tudi tapatalk?
Čeprav že ta mobile view je super.

:D

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a miha » 28 Mar 2018, 22:13

hvala :)!

ja najprej mora vse delati, kar pa ni ravno enostavno zaradi neznanja in casa. G_man,.. ja trudim se da bi ta j**** tapatalk nastimal samo po moje ne dela,.. oz mogoce bo ravnokar zacel... (btw kako pa si videl da se pripravlja)?

Olly, ko bo vse delalo bom sel gledati kako se doda smeske, oz morma najti nabor brivskih smeskov (ampak da ne bo pomote obljubim ne nic.., bom videl kako bom lahko)..

drugace pa sedaj ko je nova verzija upam dase bodo tudi registrirani a neaktivni clani opogumili in prispevali kaksno svojo objavo, da boforum s skupnimi mocnim za- (da ne recem pre-) z-zivel ;), ce je le mogoce vas pozivam(o) da se bolj aktivno vklucite kreiranje vsebin na forumu , saj lahko res vsakdo kaj napise, karsna koli je ze tema..
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
G_man
Prispevkov:1242
Pridružen:03 Maj 2015, 23:34

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a G_man » 28 Mar 2018, 22:18

miha napisal/-a:hvala :)!

ja najprej mora vse delati, kar pa ni ravno enostavno zaradi neznanja in casa. G_man,.. ja trudim se da bi ta j**** tapatalk nastimal samo po moje ne dela,.. oz mogoce bo ravnokar zacel... (btw kako pa si videl da se pripravlja)?

Olly, ko bo vse delalo bom sel gledati kako se doda smeske, oz morma najti nabor brivskih smeskov (ampak da ne bo pomote obljubim ne nic.., bom videl kako bom lahko)..

drugace pa sedaj ko je nova verzija upam dase bodo tudi registrirani a neaktivni clani opogumili in prispevali kaksno svojo objavo, da boforum s skupnimi mocnim za- (da ne recem pre-) z-zivel ;), ce je le mogoce vas pozivam(o) da se bolj aktivno vklucite kreiranje vsebin na forumu , saj lahko res vsakdo kaj napise, karsna koli je ze tema..
Evo Miha, pišem iz Tapatalk-a ;) ;)

Ja, ravno je začel delat. Drugače pa v brskalniku na telefonu na vrhu predlaga tapatalk, v kolikor ga platforma podpira - tako sem vedel :)

Tudi jaz upam, da bo forum spet (bolj) zaživel..

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a miha » 28 Mar 2018, 22:20

ja do sedaj telefon ni predlagal TT-a, sem se ze par ur zafrkaval s tem, izgleda da tudi ne osvezujejo ravno real time baz... no koncno je TT oz ga imate ..

Zdaj pa da vidimo akcijo od akcije, sicer je forum v osnovi brivski, ampak mislim da je do sedaj ze vsakemu jasno da je nas forum pravzaprav "Gentelemens' Club" in lahko vsak odpre kakrsno koli temo, ce je le v okviru normalnih tem .. tako da si lazje popestrimo zivljenja z zanimivimi temami ;)..
britev.si ruleeees :)

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: ...kaj trenutno pocnem?

Odgovor Napisal/-a Puskin » 28 Mar 2018, 23:38

Miha, brez skrbi... Mislim, da nas je večina opazila spremembo. Pravzaprav me je najbolj šokiralo, da stran pred tem ni delala. Četudi se po več dni ne prijavljam, večkrat dnevno poškilim gor, da vas imam na oku!
Tudi meni ponuja ta tapatalk, pa me zanima, če se da komu razložit za kaj gre.
Nothing less...than BBS

Odgovori