Vse in nič

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59
Vse in nič

Odgovor Napisal/-a olly » 29 Okt 2019, 11:16

O čem pisati, ko se nič ne dogaja?

@puskin je v literarnem krču,
@brico je pokupil vsa dleta,
@kavka je dokončal gramofon,
@miha se je elektrificiral, a bo moral zaradi prihajajočega snega cestni torpedo parkirati v garažo,
@G_man je ves blažen v opoju dišav,
@Viking71 je tik na tem, da montira štant s horološkimi unikati,
@vostok se masti z baklavami,
moja malenkost pa poskuša biti obrita, podpisana z Diamine tinto in ne preveč smrdeti po Stirlingih, ki jih žena ne mara :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Vse in nič

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Okt 2019, 11:41

Haha, dobra iztocnica olly!..

..ja veckrat se zgodi da forum pade v crno luknjo, nobeden nic konstruktivnega ne napise, vsi samo berejo ali cakajo na druge, s tem se niti ne zavedamo da forum zato stagnira in se kaj hitro lahko zgodi da ne bo vec kaj brati, da bo na koncu “ugasnil”. V osnovi je to brivski forum a nam na koncu zmanjka tem o britju oz niti ni smiselno samo o britju nabijati :D.
V tej tocki smo ze veckrat pokazali da smo v resnici “gentlemans club” oz forum kjer si malo izmenjamo mnenja, kaksno zanimivo idejo, stvar, itd... fajn je paziti da se vsi ob debatah dobro pocutimo :).

Da ne bo samo filozofije par idej (nekatere teme ze obstajajo)..
- EDC (every day carry) stvari
- pekoce omake
- priporocene restavracije
- priporoceni filmi, serije
- ure, avti, kolesa, skiroji
- kaj trenutno pocnem (na zanimivo sliko se velikokrat dobra debata razvije)
- psi oz vse domace zivali
- telefoni, racunalniki, pametne ure
- dobre destinacije za izlete (enodnevne, vecdnevne)
- kaksen bi bil moj idealen siht
- SOTDji (lahko na fb skupini odprem objavljanje da skupaj dodajamo slikice)
- fotografija (oprema, tehnike, dobre slike)
- sale in smesne slikice
- tema kjer bi pisali kaj nas zanima, pa lahko kdo, ki o temi kaj ve, povzame in se malo razpise


Za enkrat zadosti, mogoce se kdo kaj doda.

Ps. olly brezveze zeno jeziti, jaz vzamem kaksnega Stirlinga mogoce :)..
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Vse in nič

Odgovor Napisal/-a olly » 30 Okt 2019, 08:46

Žena pravi: daj Stirlinge in beži, da si ne premisli in ti jih vrne :)

Miha, obvladaš morda stunt skiroje?

Imamo med bralci kakšnega akvarista? Zanimajo me klovnske ribice, Amphiprion ocellaris, ampak zaenkrat le v teoriji, da vidim, če ni to vendarle prehud zalogaj za amaterja, ki je zadnji akvarij imel še kot otrok.

@kavka, ti bi to verjetno stresel iz rokava ... ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Vse in nič

Odgovor Napisal/-a miha » 30 Okt 2019, 11:04

olly poslusaj zeno :)!

stunt skirojev ne poznam, poznam samo stunte z navadnim skirojem ko sem spregledal kaksno luknjo :D :D

akvarist nisem, vem pa da so slani akvariji advanced level tako da ni malo dela.. je pa stvar taka da se zelo hitro razsiri, te prevzame,.. po moje se bolj kot britje ali nalivke :D ... ce hoces zabresti napisi temo pa bo kdo kaj info podal,.. samo pol si pečen!
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Vse in nič

Odgovor Napisal/-a olly » 30 Okt 2019, 11:07

Če bom poslušal ženo, boš drago plačal! :twisted:

Hehe, stunti z navadnim skirojem :)

Kolikor sem glede morskih akvarijev na hitro uspel prebrati, je z njimi manj dela, je pa potrebna večja količina znanja za zagotavljanje ustreznih pogojev in dražji so od sladkovodnih, ker potrebujejo več opreme.

Pomoje, da je bolje, če ostanem kar pri obstoječih hobijih in si rajši privoščim še kakšno Cobro :lol:

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Vse in nič

Odgovor Napisal/-a miha » 30 Okt 2019, 11:13

olly napisal/-a:
30 Okt 2019, 11:07
Če bom poslušal ženo, boš drago plačal! :twisted:

Hehe, stunti z navadnim skirojem :)

Kolikor sem glede morskih akvarijev na hitro uspel prebrati, je z njimi manj dela, je pa potrebna večja količina znanja za zagotavljanje ustreznih pogojev in dražji so od sladkovodnih, ker potrebujejo več opreme.

Pomoje, da je bolje, če ostanem kar pri obstoječih hobijih in si rajši privoščim še kakšno Cobro :lol:
potem bo pa verjetno tako ja, da ga je tezje vzpostaviti, ko ga imas je pa lazje...

glede zadnjega stavka,.. verjetno najbolj zdravo in v vse-splosno zadovoljstvo bo najbolje da si kupis se eno Cobro namesto da gres v akvaristiko :D
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Vse in nič

Odgovor Napisal/-a olly » 30 Okt 2019, 11:18

Tako, ja - težje vzpostaviti in več znanja za 'rokovanje', manj dela pa z generalkami kasneje.

Na akvaristiko me sicer vežejo res lepi spomini, ampak bojim se, da bi ob kasnejšem pomanjkanju interesa uboge ribice končale enako, kot je prijatelj pred leti naredil s svojimi diskusi - uspaval jih je v mineralni vodi in kasneje čisto po domače - odplaknil :(

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Vse in nič

Odgovor Napisal/-a Puskin » 21 Nov 2019, 13:40

Puškin sem prekurjen!
Nimam časa za nič... In še tisto malo ki ga imam, sem v krču, ker vem, kaj me vse čaka in pol si še iz neke želje po pobegu pred sistemom zapolnim z nekimi aktivnostimi...npr. Izpit za motor! In zdaj? Imam izpit, opremo, motor in nimam časa!
Še berem vas ne več in me je današnji pokuk na forum šokiral, saj nisem vedel al so novosti z rdečo ali modro, ker je vse rdeče. Groza!
Sem pa še vedno v štosu... Še vedno se brijem!
In kot se za ta mesec spodobi, že dvanajsto leto zapored gojim brke!
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Vse in nič

Odgovor Napisal/-a olly » 21 Nov 2019, 14:01

@Puskin, saj ti vse oprostimo, tudi to, da si nabavil motor in da ga nimaš časa vozit.

Ampak da nas ne bereš ...

Za to pa ni opravičila!

Sploh, ker je toliko napisanega, da bi - če bi se potrudil - morda lahko izvlekel celo feljton in ga objavljal v vsakem tretjem dvomesečniku :mrgreen:

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Vse in nič

Odgovor Napisal/-a miha » 21 Nov 2019, 16:34

Puskin kaj za eno makino si pa kupil, kaksna slikca :)?

Mogoce kaj takega :) (klik)
britev.si ruleeees :)

Odgovori