Izdelava ročaja za nož

Del foruma , ki obsega naše delo / restavriranje britev, brivnikov in ostale stvari iz delavnic :)
Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10
Re: Izdelava ročaja za nož

Odgovor Napisal/-a brico » 29 Dec 2015, 19:58

shit...jaz nabrusim dleto, če ni lih skhrhano, v 15ih minutah....in filetiram, ne glih ebenovino, javor, da se vidi skozi... :lol: ...bi rekel cca. pol desetine mm ali pa 1/100 mm.. :D . 8-) .-..
upam da ne bom prveč...hmmmmm....kaj je konkretno predpis higijeničnosti orodja v "javni" kuhinji?...a je dovolj da se recimo nož opere ali ga je treba prekuhat v pomivalnem stroju...ker, če boš to debo dal v PS, se bo ročaj najbrž razpadel...še eno ...a se te potencijalne bakterije bolj "limajo" na ročaj ali na železno klino?..
zadeva je zanimiva zato oprosti da te gnjavim....vsaj ni treba odgovorit....
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Izdelava ročaja za nož

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Dec 2015, 20:03

Bakterije so povsod, limajo se tudi, iz jekla jih lahko umijemo, les pa je porozen in se lazje lepijo in lazje obdrzijo gor, ker so gor tudi taksni in drugacno oatanki (hrana za mmikrobe) le-ti lahko se bolj veselo rastejo. Kako jih umivajo ne vem, predvidevam da rocno?
britev.si ruleeees :)

ecofst
Prispevkov:50
Pridružen:29 Nov 2015, 14:27

Re: Izdelava ročaja za nož

Odgovor Napisal/-a ecofst » 29 Dec 2015, 20:50

Da ne bo pomote o trajanju brusenja..nozi, ki so v kuhinji, so sli skozi dve fazi brusenja(vsaj jaz tako gledam na zadevo):
-odbrusil sem stran "dvojni kot" oz. zahodnjaski stil brusenja in s tem na novo naredil t.i.cutting edge kar pobere 15-30min odvisno od dolzine rezila saj mora biti povsod enakomerno in rob raven(sirina kamna je ~4cm)

-sledilo je brusenje na 5 kamnih pri cemer najprej odstranim "iglo" in nato postopno brusenje do ~10-12k

V grobem cel proces traja eno uro, lahko tudi vec, saj se s takim brusenjem ne ukvarjam in srecujem vsakodnevno.
Ko pa je noz sel skozi moje roke na ta nacin oz.kota nisem spreminjal, vsako nadaljno brusenje oz.dobrusenje traja do 15min. Noz, ki ga vecinoma sam uporabljam, pa pred vsakim zacetkom dela na hitro cez kamen potegnem-cca.2min dela.

Vsi nozi, ki naj bi bili boljsi, se rocno perejo z dovolj mocnim cistilnim sredstvom, ki vecino mikrobov unici. Po brisanju na suho se jih pa se z razkuzilnim sredstvom prebrise. Ce pa ti noz posljes skozi pomivalni stroj, ga agresivno cistilo v kombinacijo z visoko temperaturo(okrog 86stopinj)otopi.
Kar se pa predpisov tice..ne bom ravno iz knjig prepisoval vendar v grobem naj bi zadeve bile iz cimmanj sestavnih delov z malo ali nic spranjami, razpokami in drugimi za pranje in razkuzevanje tezko dostopnimi oz. nedostopnimi "koticki". In kot je ze @miha napisal ce se le da iz cimmanj poroznih materialov. Izjeme se seveda najdejo ampak vecina spodobno ociscenih in urejenih kuhinj stremi k cimmanjsi uporabi le-teh.

@brico ce te se kaj zanima le vprasaj, ni mi tezko odgovoriti. ;)

Uporabniški avatar
_mack_
Prispevkov:20
Pridružen:18 Nov 2015, 17:47

Re: Izdelava ročaja za nož

Odgovor Napisal/-a _mack_ » 30 Dec 2015, 09:51

Puskin napisal/-a:Njet! Niso une lepe bleščice, ki smo jih navajeni, ampak najbrž odpadni prah. Tako,da se nič ne sije...ostane pa noro dober grip.
aka vodobrusni papir / šmergl papir :D ...znajdi se!
Na tako foro delajo "zebre" prehod za pešce, ko pobarvajo potrosijo fine opilke stekla --> se lesketajo ter imajo bolši grip

ecofst
Prispevkov:50
Pridružen:29 Nov 2015, 14:27

Re: Izdelava ročaja za nož

Odgovor Napisal/-a ecofst » 30 Dec 2015, 16:12

Bolj od blizu..nic posebnega. :)
Slika

Slika

Slika

Slika

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Izdelava ročaja za nož

Odgovor Napisal/-a brico » 30 Dec 2015, 18:19

takole na hitro, malo kritike...yebi ga, izurjeno oko...zdi se mi da si delal zelo hitro...če bi poravnal polovici v nulo, nebi bilo črnega risa po dolžini...ali si premalo izdolbel profil kline...to se vidi na drugi fotki pod klino...ostalo je neki lufta na spoju...verjetno ne bo težav ker je lak zapolnil luknje...lahko bi z prahom od brušenja in limom zapolnil te napakce...kot nekakšno kitanje...ali si to naredil in dodajal cianokol, zato črni ris...vsekakor če je funkcija pred estetiko, good job...tudi dodatne rinke na 8kotnik bi ti vzelo veliko časa...bi bilo lažje najdet kake alu ali mesing cevi za okrogli ročaj...no če smo pri ročaju, vprašanje:
a je boljši oprijem z okroglim ali z 8kotnim ročajem?....ali je vse stvar navade...pri mojem hobbyu je tako: imam cca. 200 dlet...v redni uporabi 5 do 10 dlet...in vsako ima drugačen ročaj...in mi na misel ne pride da bi karkoli spremenil... :D ...vzameš in delaš, ne sprašuješ...sploh če orodje grize...če ne grize, je vse drugo krivo... :lol: ...

konc koncev, laho bi rezal tudi brez ročaja... 8-) ...
...is a good man without a good knife really a good man ?

ecofst
Prispevkov:50
Pridružen:29 Nov 2015, 14:27

Re: Izdelava ročaja za nož

Odgovor Napisal/-a ecofst » 31 Dec 2015, 09:55

Zal ni bilo narejeno zelo hitro. :| Lesen rocaj sem prvic delal in pred tem tudi nisem nikoli delal takih stvari iz lesa, kjer mora vse biti na las natancno. Manjsih napak je vec, kot si jih sam opazil. Na samem rocaju je tu pa tam kaksna udrtinica, globja praska...profil sem pa rahlo prevec pobral stran predvsem pa na koncu rocaja-zato pa tudi luft pri nozu, ki sem ga zalil s kapljico epoksija. Po dolzini spoja na zgornji strani je crta dosti manjsa kot na spodnji in mislim, da vem kje sem ga pihnil..polovici rocaja sem vsako posebej brusil in sem ocitno tudi na robu malo stran nesel, tako da kljub natancni poravnavi spranja ostaja. Definitivno gre bolj za funkcionalnost kot pa estetiko ceprav sem se trudil, da bi bil cimbolj v nulo narejen. Neizkusenost dela svoje in za naslednjic sem se marsikaj naucil ;)

Izbira oblike je pa zaradi funkcionalnosti same-namrec pri okroglem rocaju pride hitro do "vrtenja" v roki, posebej ce nanese, da je rocaj moker ali masten. Pa taka oblika tudi bolj "sede" v dlan. Navajen sem bil delati z rocaji, ki so bili kao po dlani oblikovani in so mi bili super vendar, ko sem imel priliko prvic s takim rocajem delati, sem si rekel to je to. In ja, vzames in delas obvelja tudi v kuhinji, kjer je orodje komunsko in ti druga opcija niti ne ostane. ;)

Odgovori