britve

Del foruma , ki obsega naše delo / restavriranje britev, brivnikov in ostale stvari iz delavnic :)
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: britve

Odgovor Napisal/-a miha » 30 Sep 2014, 15:37

kot ze receno je vazno za katere britve gre,.. v okrozju solingen je bilo verjetno nekaj 100 proizvajalcev .. tale skrajno leva izgleda relativno nova in je nekaj podobnega kot dovo best quality po moje... za ostale sem ze napisal.. to je pa seveda samo mnenje, ki je lahko za povrh vsega se napacno :D

poslikaj tako kot receno pa vidimo za katere britve se gre...
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: britve

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 30 Sep 2014, 15:47

Verjetno je to res običajna Dovo britev, cena pa 80 EUR glede na črno ročko:
http://www.preattoni.it/negozio/index.p ... ct_id=3576

Bela je pa 70 EUR:
http://www.dolcimascolo.com/shop/rasoi- ... 1-687.html

Abarber
Prispevkov:31
Pridružen:22 Sep 2014, 21:22
Kraj:Koper
Kontakt:

Re: britve

Odgovor Napisal/-a Abarber » 30 Sep 2014, 21:13

Pubeci....Tista britev je Dovo kot ste rekli ;) Sem pa šel danes vprašat za tisti dve britvi z boljšega štanta ampak so jih že prodali

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: britve

Odgovor Napisal/-a akaj » 30 Sep 2014, 21:17

No zdaj ko vemo vec, koliko bi jo ocenli tisti ki se bolj spoznate?
Abarber, ti je v interesu jo prodat sploh?

Bajkman

Re: britve

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 30 Sep 2014, 21:21

akaj napisal/-a:No zdaj ko vemo vec, koliko bi jo ocenli tisti ki se bolj spoznate?
V trgovini v Gorici stane 80 €. Za referenco. Morda se bosta na podlagi tega lažje zmenila. ;)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: britve

Odgovor Napisal/-a miha » 30 Sep 2014, 21:26

kot je rekel Bajkman , tista best quality je toliko, in je vec ali manj najcenejsa kar sme jaz vvidel za ta model (vstopni),.. je pa to cena za novo.. ta na sliki ne vem kaksna je,.. bi pa znal biti 6/8 visina rezila kar mal overjetn odvigne ceno..

za ostale se zmeraj ne vemo katere so.. ime ipd .. kar se tice obrabe sme ze povedal..

ni mi pa jasno Abarber a to ti imas, ali bi kupil ali bi prodal ali kaj tretjega?
britev.si ruleeees :)

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: britve

Odgovor Napisal/-a akaj » 30 Sep 2014, 21:31

Hvala Bajkman, tudi una opcija mi je vsec. 80e nova iz trgovine mi da mislit in skoraj se v to smer nagibam. Je ipak novo. Tudi ce una na slikah ni uporabljena je razlika pomoje..nevem kolko casa in kje je sedela, zato me bol Gorica rajca in da nebi omenu nebi niti vedu za Gorico. Tako da spet hvala. :)

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: britve

Odgovor Napisal/-a akaj » 30 Sep 2014, 21:32

miha napisal/-a:kot je rekel Bajkman , tista best quality je toliko, in je vec ali manj najcenejsa kar sme jaz vvidel za ta model (vstopni),.. je pa to cena za novo.. ta na sliki ne vem kaksna je,.. bi pa znal biti 6/8 visina rezila kar mal overjetn odvigne ceno..

za ostale se zmeraj ne vemo katere so.. ime ipd .. kar se tice obrabe sme ze povedal..

ni mi pa jasno Abarber a to ti imas, ali bi kupil ali bi prodal ali kaj tretjega?
Ce sem jaz prav zastopu, so mu ble podarjene.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: britve

Odgovor Napisal/-a miha » 30 Sep 2014, 21:37

aha, izgleda da sem to info spregledal... ni slabo :)
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: britve

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 30 Sep 2014, 21:42

akaj napisal/-a:Hvala Bajkman, tudi una opcija mi je vsec. 80e nova iz trgovine mi da mislit in skoraj se v to smer nagibam. Je ipak novo. Tudi ce una na slikah ni uporabljena je razlika pomoje..nevem kolko casa in kje je sedela, zato me bol Gorica rajca in da nebi omenu nebi niti vedu za Gorico. Tako da spet hvala. :)
Morda lahko pa pošlješ mene ali pa posredno mojo boljšo polovico. Vsaj zase lahko garantiram ;) Potem pa pošta connection. Ampak po tvojem obisku Trsta, saj morda tam najdeš kaj zase. ;)

Pa da ti povem, v kateri trgovini dobiš, da lahko najprej pokličeš za točen model:
https://plus.google.com/101018361534579 ... l=si&hl=sl

Trgovino ima zamejska Slovenka, tako da lahko spregovorita v obeh jezikih. :lol:

Opozorilo: Mislim da dela samo dopoldan, razen v sobotah tudi popoldan. Poglej na netu ali pa pokliči in vprašaj.

Odgovori