Britev z zlomljenim rocajem

Del foruma , ki obsega naše delo / restavriranje britev, brivnikov in ostale stvari iz delavnic :)
Odgovori
tgrzan
Prispevkov:4
Pridružen:24 Mar 2014, 19:31
Britev z zlomljenim rocajem

Odgovor Napisal/-a tgrzan » 25 Mar 2014, 01:10

Kakor sem načel temo že v drugem forumu, britev, ki sem jo kupil, se mi je dokončno zlomila (ročaj). Nič hudega, bila je že nalomljena. Sem obešam sliko, ker se mi zdi ročaj dosti podoben omenjeno britvi. Kaj naj naredim z njo? Sam sem si zastavil več mesečni projekt (jbg služba, družina zahteva svoj čas), da s pomočjo poznanstev naredim nov ročaj. Ali sem si zastavil prezahtevno vlogo za začetnika/nepoznavalca?

Slika

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Britev z zlomljenim rocajem

Odgovor Napisal/-a miha » 25 Mar 2014, 02:00

Pozdravljen na forumu :)!

ja po mojem mennju izdelava rocaja ni ravno lahka, sploh pa dobrega rocaja ne naredis ravno v pol ure :D, ampak po drugi strani ce se ne bos lotil ne bos nikoli naredil oz se naucil.... so tudi hitrejse variante:
- poskusis tega zalepiti (pazi da rezila ne zalepis), jaz bi poskusil z epoxyjem
- kupis nove rocaje (plasticne)
- das delati po meri narejene rocaje (kar ni ravno najcenejsa varianta, ce bos sam delal in sestel ure bos videl)

ko bos imel rocaj jo nabrusis ali das nabrusiti in si ready to go :).. (nabavis se en poceni svinjski copic, eno milo in en strop), lahko namesto vsega tega seveda tudi zimproviziras, s cimer tudo gre a moras paziti saj so britve zelo obcutljive in jih lahko kaj hitro unicis (med npr ciscenjem ipd) ali otopis

upam da ti bo britje z britvijo vsec in seveda tudi da se bos na forumu dobro pocutil!

PS. temo sem premaknil v samostojno temo zaradi boljse organiziranosti
britev.si ruleeees :)

Odgovori