Kukri (Solingen) - restavracija

Del foruma , ki obsega naše delo / restavriranje britev, brivnikov in ostale stvari iz delavnic :)
Odgovori
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Kukri (Solingen) - restavracija

Odgovor Napisal/-a miha » 03 Dec 2013, 15:28

Kukri, Solingen (Nemcija), rezilo 4/8, to britev sem restavriral vzporedno s prejsnjo (Electric razor) rocaji po meri iz zanimivega lesa zebrano, distancnik iz cca 100 let stare oljke, medenianste podlozke in pini, les zasciten s cca 6+ sloji olja.

prej

Slika

Slika

potem

Slika

Slika

Slika
britev.si ruleeees :)

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Kukri (Solingen) - restavracija

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 03 Dec 2013, 15:43

Uf, super zgleda.
Zanima pa me, koliko povprečno plačaš za te dotrajane stare britve?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Kukri (Solingen) - restavracija

Odgovor Napisal/-a miha » 03 Dec 2013, 17:19

hvala, me veseli da ti je vsec.. glede cen,... ja to je pa cisto odvisno od srece,.. od cca 15-30 naprej, potem pa je samo vprasanje kaj hoces kupiti, koliko je ohranjena in koliko hoce kdo zanjo.... cena gre lahko tudi magar do 200 al pa kaj podobnega za kaksno ki je iskana, za katero trgovec ve kaj prodaja oz hoce toliko pa toliko zanjo imeti in ce jo seveda ti hoces imeti, seveda grejo cene pol tudi visje od 200 euro,.. utipkaj v ebay nos filarmonica ali kar straight razor pa razvrsti po ceni navzdol... (s tem d cene na ebay so realne tiste za katere ce proda (ponavadi folk, oz skripte v zadnjih sekundah navalijo in zbidajo lahko za nekajkratnik cene izpred par sekund)

lp
britev.si ruleeees :)

Odgovori