Wiborg Shaving

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
Odgovori
Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02
Wiborg Shaving

Odgovor Napisal/-a simon » 13 Okt 2013, 16:25

SlikaTrenutno nisem ravno pravi-bolečine v hrbtenici-HUDE!Vseeno bi vam rad predstavil novega proizvajalca čopičev Florian Arnold.Bil sem eden pvih ki je odkril njegovo spletno stran in naročil čopič visokogorskega jazbeca.Takrat je imel na zalogi ogromno izbiro, saj je bil neznan, oziroma nov na sceni.Vse se je spremenilo v mesecu ali dveh ,ko so nekateri naročili celo tri čopiče naenkrat.Mislim da niti Arnold ni pričakoval tolikšnega povpraševanja.V prejšnjem tednu sem doživel manjšo nevšečnost ,ki je v tem cenovnem razredu nisem pričakoval.Rad bi poudaril da bi zadevo lahko rešil sam,kljub temu sem obvestil Arnolda ,ki se je nemudoma odzval ter mi poslal nov čopič -Faux Briar 26 mm knot/48mm loft.
Za razliko med prvim in drugim-drug ima veliko boljši oprijem ter debelejši vozel ter- lepši ročaj!Značilnost visokogorskega jazbeca,debelejša dlaka ter na konjicah zelo mehka.
Če nekako povzamem,Arnold je lahko vzor in ga priporočam vsem ki imajo v mislih nakup visokocenovnega čopiča. :P :P :P

Slika[/img]
Slika
Slika
Slika

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Wiborg Shaving

Odgovor Napisal/-a miha » 13 Okt 2013, 16:56

evo se link na proizvahjalca ;)

http://www.wiborgshavingbrushes.com/en/
britev.si ruleeees :)

Odgovori