2014-11 Kaj sem kupil ta mesec

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
tinche
Prispevkov:52
Pridružen:17 Avg 2014, 11:37
Re: 2014-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a tinche » 05 Nov 2014, 18:46

Hvala Timotej, ce presaltam na kreme se bom spomnil nate. ;)

lp

Bajkman

Re: 2014-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 05 Nov 2014, 19:18

tinche napisal/-a:
Jurbanowski napisal/-a:Arko te skoraj sigurno ne bo razočaral. No, mogoče vonj :D :D
Pri meni je ravno arko prvo milo ki mi dela probleme.
Prevec mi izsusi kozo,obcutek imam kakor da bi se bril s cetom. :D
Prvic poskusil z nanasanjem kot stick in mi je kozo zategnilo tako,da bi zlahka naredil sprrejemne za v holivud.
Drugic sem delal peno na roki in je bilo malce boljse,vendar se vedno kar neprijetno po britju.
Nasledjic poskusim narediti peno direktno na milu, ce ne bo bolje ga podarim.

lp
Upam, da ne pozabiš na nas, ko boš slaven zvezdnik. :o

Arko milo res naredi nekoliko suho kožo po britju. Tako gumasto. A toliko intenzivno ni niti pri meni, pa imam zelo občutljivo kožo. Po drugi strani pa nimam suho.
Si naredil dovolj mokro peno? Si pomislil, da morda narediš presuho?

Suhost kože po britju je res edina slabost tega mila. V vseh ostaslih specifikacijah v ničemer ne zaostaja za "velikimi".

tinche
Prispevkov:52
Pridružen:17 Avg 2014, 11:37

Re: 2014-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a tinche » 05 Nov 2014, 19:29

Hehe slaven ja, to sem si vedno zelel. :lol:
Presuha pena pa, JA na to pa se nisem pomislil. :idea: Hvala in na to bom pozoren naslednjic.
Jaz sem celo mislil da sploh nimam obcutljive koze, ampak napram britju z ostalimi mili,je arko skoraj silil v med neprijetna.
Torej naslednjic vec vode, sledi fotka pene v primerni ARKO temi. :)

lp & hvala

Bajkman

Re: 2014-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 05 Nov 2014, 19:43

Pri meni vsekakor presuha pena rezultira v izsuševanju kože. Morda je vredno narediti mokro peno na roki.
Ne pravim, da bo to odpravilo problem, a je za poizkusiti.

Jurbanowski
Prispevkov:123
Pridružen:05 Apr 2014, 20:39
Kraj:Poland Alkoholand

Re: 2014-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Jurbanowski » 05 Nov 2014, 19:56

Meni vsekakor ne ustreza hladnejše vreme. Če spomladi in poleti nimam nobenih problemov imam precej suho kožo sedaj novembra, sploh če naredit ATG.

kar se pa tiče Arko in kreme Arko Sensitive moram pa malo primerjat, če je kaka razlika in če je sensitive boljša varjanta.

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: 2014-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a denis » 06 Nov 2014, 14:20

Včeraj sem dobil RiMei brivnik od @simona. Hvala.

tinche
Prispevkov:52
Pridružen:17 Avg 2014, 11:37

Re: 2014-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a tinche » 07 Nov 2014, 20:33

tinche napisal/-a:...Torej naslednjic vec vode, sledi fotka pene v primerni ARKO temi. :)
Ok sem dal slike od Arko pene v to temo:
http://www.britev.si/viewtopic.php?f=5& ... 8912#p8912

Danes je bilo kar prijetno, upam da ni delovala tendenca, da se mi zdijo stvari ki jih nekdo priporoca boljse kot dejansko so. :)
Skratka ,prijetno britje ja + vsec komnibacija z Malizio Uomo vetyver-jem -> super vsec kombinacija. ;)

lp,
Martin

Bajkman

Re: 2014-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 07 Nov 2014, 20:48

Arko ima super peno a res izsušuje. Medtem ko ima Cella peno skoraj identično identično mazljivost, je ugodna in Ne izsušuje. Dovolj razlogov, da je Cella moj No.1.
Vendar je sedaj dobila konkurenco po imenu Vitos. Vse kaže, da bo Vitos prevzel prvo mesto. Je še cenejši in manj mehurčkast. Ostalo bo treba še temeljito preveriti.

tinche
Prispevkov:52
Pridružen:17 Avg 2014, 11:37

Re: 2014-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a tinche » 07 Nov 2014, 21:03

Ja ni kaj, sem pogledal tvoj video pene Vitos, izbruh pene!
Glede na videno pa morda res dodajam premalo vode. Bom v bodoce bolj pozoren tudi pri ostalih 3 milih ki jih imam.
Kje se pa dobi ta Vitos, hvala in

lp

Bajkman

Re: 2014-11 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 07 Nov 2014, 21:11

Vitos sem dobil kot poklon od Paola, saj sem pri njemu naročil več mil. Ker sva se spoznala tudi osebno, sem bil verjetno tega deležen. O Vitosu sva potem komunicirala tudi preko emaila. Tako sem prišel do informacije, da ga bo Paolo začel prodajati preko spletne strani tvbshaving.

Za enkrat ga na strani še ni, najbrž mora prejeti pošiljko ali pa se še dogovarja. Skratka, ne vem poslovnih skrivnosti, zato ne vem, kdaj bo na voljo in po kakšni ceni. Vendar če sem prav razumel namig, bi znal biti ceneje od Celle.

Odgovori