tvbshaving d.o.o.

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
Odgovori
Uporabniški avatar
Paolo antonio tondi
Prispevkov:94
Pridružen:20 Avg 2014, 13:48
tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Paolo antonio tondi » 06 Sep 2014, 15:21

Lep pozdrav vsem
SEM PAOLO ANTONIO direktor podjetja TVBSHAVING doo z aministrirkim sedežem v Ljubljani in operativnim sedezem v, NOVI GORICI
Družba je, specializirana z najbolsimi izdelki za britje kakor STROP SHOPPE; MAMA BEARS; DRSELBY; LELEBEL SOAP.
Kakor VI tudi jaz sem strasen mokrega britja in ta strast me je pripeljala do ustanovitve mojega podjetja z imenom TVB SHAVING z katero zelim izvedeti nove izdelke za to našo strast. Ponosem sem , biti del te skupnosti in zagotavljam ter dam mojo izkušnjo in moje podjetje na voljo katere osebe ki zeli izvedeti
nove izdelke.
vabimo vas, da obiščete mojo spletno stran
WWW.TVBSHAVING.COM
HVALA ZA VAŠO POZORNOST

Bajkman

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 06 Sep 2014, 15:57

Lepo pozdravljen! ;) Hvala, da si se nam pridružil na forumu, z veseljem si bom ogledal vašo spletno prodajalno..

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a miha » 06 Sep 2014, 19:37

pozdravljen na forumu in hvala za predstavitev, dodal sem tudi kodo za popust (KLIK), ki ste jo prijacno ponudili clanom nasega foruma, hvala :)!
Mislim da je lepo da se tudi pri nas odpirajo trgovine specializirane za rivsko kozmetiko, upam da vam bo slo dobro :)!
britev.si ruleeees :)

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a akaj » 07 Sep 2014, 18:57

Pozdrav se z moje strani in cestitke za podjetje, zelim ti dobro poslovanje.
Jaz bom po vsej verjetnosti v kratkem narocil kaksno milo in bi rad kaksno informacijo glede placila in dostave (mozni nacini placevanja, stroski in nacin dostave znotraj Slovenije in kar pac spada zraven).

Lp, jaka

Uporabniški avatar
Paolo antonio tondi
Prispevkov:94
Pridružen:20 Avg 2014, 13:48

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Paolo antonio tondi » 07 Sep 2014, 19:57

Zdravo Jaka . Z veseljem odgovorim na tvoja vprašanja .
Plačila se opravijo preko paypal s kreditno kartico, bres da bi imel profil paypal.
Kar zanima pošiljko izdelkov, imamo dogovor z gls in cena je 9,50 EUR + ddv
Poskušam najti dogovor s slovensko posto, tako da bi dobil konvenkcijo samo za Slovenijo z nizjimi cenami. Z veseljem bom prejel tvojo naročilo do septembra,in tako te bom lahko nagradil s milom drsalby ki moje podjetje tvbshaving je ekskluzivist za Evropo.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a miha » 07 Sep 2014, 21:22

Paolo: se mogoce lahko priporocimo za kaksno donacijo za naso nagradno igro ob 1. rojstnem dnevu foruma -> KLIK? (opcijsko seveda)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
Paolo antonio tondi
Prispevkov:94
Pridružen:20 Avg 2014, 13:48

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Paolo antonio tondi » 08 Sep 2014, 12:03

Cestitam in se veselim vasi prvi obletnici in ponosem sem da ste me vkljucili na vas forum.
Dam na razpolago Foruma izdelke DRSELBY v skledci 150g okus lavande ,cev okus Mentolen g 50
Želel sem opozoriti, da DOSTAVA ZA SLOVENIJO stane EUR 3,42 preko rakomandirane poste
Upam da je ena dobra novica za oboje .
:lol:

Bajkman

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 08 Sep 2014, 12:08

Zame osebno je izredna novica, saj je to ugodna postnina.
Vidim, da imate zelo lepa mila, D.R. Harris. Ta mila so v prekleto lepih lesenih posodicah, mislim da iz mahagonija.
Ceprav nisem usekan na drga mila in izgled, pa mislim da se pri slednjih ne bom mogel premagati.

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a akaj » 08 Sep 2014, 13:09

Bajkman napisal/-a:Zame osebno je izredna novica, saj je to ugodna postnina.
Vidim, da imate zelo lepa mila, D.R. Harris. Ta mila so v prekleto lepih lesenih posodicah, mislim da iz mahagonija.
Ceprav nisem usekan na drga mila in izgled, pa mislim da se pri slednjih ne bom mogel premagati.
Se popolnoma strinjam s tabo. To je super novica glede postnine saj me je unih prejsnjih 9.5eur kar malce sokiralo, to zdaj je pa cisto drugo poglavje.
In ja, mene tudi D.R. Harris mila srbijo :) zna bit da brez (sicer cudovite) posodice, ampak v kratkem bom verjetno narocil ali Arlington ali Windsor. Verjetno bo to Arlington, ker je to baje nekako njihov 'signature' izdelek, ce sem prav razumel..

Uporabniški avatar
Paolo antonio tondi
Prispevkov:94
Pridružen:20 Avg 2014, 13:48

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Paolo antonio tondi » 08 Sep 2014, 13:13

te zahvaljujem za odgovor in upam da se bomo slisali cim prej bodisi ok prijatelji ali kot klijent Zdravo.

Odgovori