tvbshaving d.o.o.

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
Odgovori
Bajkman
Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 01 Feb 2015, 00:01


chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a chrom » 02 Feb 2015, 11:07

Posodice za mila saponificio varesino? Saj vem, da s lahko uporabijo katere druge, a te so res lepe!

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a chrom » 05 Feb 2015, 08:59

Tole pa prav moram objaviti. Torej zadnjič sem naročil nekaj zadev iz tvbshaving.com, zraven sem kupil tudi Alt Innsbruck z pumpico. Fenomenalen AS/Cologne. Zatem sem pisal Paolu, da bi rad naročil še dva komada, ampak tokrat brez pumpice, ker ne potrebujem še ene. Takoj mi je odgovoril, da nima na zalogi Alt Innsbruck brez te pumpice, bo pa poskusil naročiti. Nakar dobim naslednji dan od njega sporočilo, da mi je po pošti poslal presenečenje.
Mislim da mi je poslal kakšne testerje in se veselim.

Danes dvignem pošti, notri popolnoma novi, zapakiran Alt Innsbruck z pumpico. Kot darilo!

Ljudje, govorimo o vrednosti 40e!

Kaj naj rečem, Paolu velika zahvala, ostalim pa priporočilo za TVBshaving. Mislim da imamo srečo, da imamo takšnega trgovca.

Ker pa je treba skupnosti nekaj tudi vrniti, sem razmišljal, da bom naročil še eno saponificio varesino milo in bo slo okoli od uporabnika do uporabnika, vsak bi ga imel doma kak teden in ga preizkusil in poslal dalje, tako bi lahko vsak preizkusil to IZJEMNO milo in ga potem na podlagi tega lažje kupil.

Pogoj za sodelovanje pa bi bilo to da bi vsak opisal izkušnjo britja z tem milom.

Lahko bi v komplet dodal še Phoenix brivnik, ko prispe?

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Omega » 05 Feb 2015, 09:15

Ideja je bombastična, Paolo je res pravi fant od fare :)
Up spirits!

Bajkman

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 05 Feb 2015, 09:42

Paolo je italijanska ninđa perestrojka. :lol:

Ja, to je res lepo darilo in sem vesel, da si ga dobil. Preseneča me predvsem zato, ker je to trgovina. Cilj vsake trgovine pa je bil samo dobiček. No, pri Paolu niti ne zgleda tako, že cene so veliko nižje.
Jaz predvsem upam, da se trgovina obdrži na dolgi rok. S tem bomo lahko imeli dostop do vrhunskih produktov po ugodnih cenah z nizko poštnino. Paola sem srečal osebno in brez dvoma trdim, da ima dovolj motivacije. Pri dejavnosti je s srcem - osnovni pogoj. Ni mu bil problem odgovoriti niti v nedeljo, kaj šele v soboto. In ne poznam spletne prodajalne, katera bi bila dosegljiva v soboto, medtem ko je Paolo v soboto dopoldan normalno pošiljal vsa naročila.
Bojim sem da bi jih tudi v soboto popoldan in tudi v nedeljo, če bi pošta delala. :D
Zadnjič spremenil Bajkman, dne 05 Feb 2015, 10:22, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a denis » 05 Feb 2015, 09:54

CAR!

Bajkman

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 05 Feb 2015, 10:06

Morda bi bilo dobrodošlo tudi obvestiti vse nas, da je že nekaj časa pri Tvbshaving možno tudi običajno bančno nakazilo. Dobrodošlo predvsem za tiste, ki zaradi kakršnega koli razloga nimajo paypal-a.
Ker Paolo sodeluje z Banko Koper - slovensko banko, je provizija minimalna. Za komitente Banke Koper pa celo brezplačna.

LP

Uporabniški avatar
Paolo antonio tondi
Prispevkov:94
Pridružen:20 Avg 2014, 13:48

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Paolo antonio tondi » 05 Feb 2015, 10:34

Zahvalim Vas za prelepe besede ampak to delam za strast, ki nas združuje
in ponosem sem za prijatelstvo ki mi dokazujete :P

Jurbanowski
Prispevkov:123
Pridružen:05 Apr 2014, 20:39
Kraj:Poland Alkoholand

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Jurbanowski » 05 Feb 2015, 11:02

Bajkman napisal/-a:Morda bi bilo dobrodošlo tudi obvestiti vse nas, da je že nekaj časa pri Tvbshaving možno tudi običajno bančno nakazilo. Dobrodošlo predvsem za tiste, ki zaradi kakršnega koli razloga nimajo paypal-a.
Ker Paolo sodeluje z Banko Koper - slovensko banko, je provizija minimalna. Za komitente Banke Koper pa celo brezplačna.

LP
Super!

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: tvbshaving d.o.o.

Odgovor Napisal/-a Primorec » 05 Feb 2015, 11:55

@chrom: se javim za test obojega..Glede na to da sem zahteven uporabnik brivske šare mi bo to mala malca testirat.. Na spisku za testiranje imam sicer še stirling in barrister-mann mila, moram nahecat koga za sample..

Odgovori