L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Feb 2014, 17:08

Pozdravljeni,

brivska kozmetika francoske znamke L’Occitane je odlična. V svoji kolekciji imajo več zanimivih izdelkov – za pripravo na britje, britje, kot tudi za nego kože po britju. Njihovo ponudbo najdete na tej povezavi --> http://www.loccitane.si/britje,2,2,6112,0.htm. Članom našega foruma bodo v spletni trgovini omogočili ekskluzivno ugodnost, ki bo na voljo 2 tedna v marcu.

Ker vsi vemo, da moški veliko pretrpimo (šala), smo za promocijo izbrali marec – mesec, ko praznujemo DAN MUČENIKOV (10. marec), da vam bodo vaše boljše polovice (ali mamice) lahko kupile darilce. Ekskluzivne ugodnosti za člane foruma boste deležni v spletni trgovini http://www.loccitane.si od 5. do 18. marca. V tem obdobju bo vsak kupec (en kupec je upravičen do enkratne ugodnosti) ob nakupu katerega koli L'Occitanovega izdelka za britje v spletni trgovini (ponudba na zgornji povezavi) dobil v dar brezplačni Balzam za po britju Cade – Divji brin (30 ml v vrednosti 11,20 €).
Kodo za darilo boste v času promocije dobili v tej temi.

Za uveljavitev akcije uporabite kodo "BRITJE" (brez narekovajev).

Pogoji: Ponudba velja ob nakupu kateregakoli izdelka za britje s kodo BRITJE od 5. do 18. marca 2014 oziroma do konca zalog daril samo v spletni trgovini http://www.loccitane.si (ob zaključku nakupa vnesite kodo v za to predvideno polje in jo potrdite s klikom na gumb ‘POTRDITE KODO’). Ne velja za pravne osebe. Eno darilo na kupca. Ne velja za izdelke v potovalnih velikostih.

Slika
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
Slice
Prispevkov:170
Pridružen:26 Sep 2013, 11:03
Kraj:Zagreb, Hrvaška

Re: L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a Slice » 11 Feb 2014, 17:59

miha napisal/-a:Od izdelkov v njihovi kolekciji, ki sem jih imel možnost preizkusiti sta mi najbolj všeč Milo za britje Divji brin in Balzam za po britju Divji brin :). Mogoče še kdo uporablja njihove proizvode?
Meni je L'Occitaneov sapun Cade najbolji proizvod za brijanje koji sam do sada upotrebljavao! Moja preporuka :!: :D

jerrycho
Prispevkov:19
Pridružen:10 Jan 2014, 16:43

Re: L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a jerrycho » 11 Feb 2014, 18:41

Imam Cade kremo za britje in sem zelo zadovoljen, bom pa definitivno izkoristil tole ponudbo, super :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Feb 2014, 19:48

Meni so njihovi proizvodi itak vsec, me pa ima da bi sprobal njihova AS balzama in sicer Cedre & Oranger ter Baux, me pa malo intrigira tudi AS vodica Verdon (ni mi jasno ali ima alkohol ali ne). Je ze kdo sprobal katero od teh varjant?
britev.si ruleeees :)

mojster666
Prispevkov:23
Pridružen:05 Feb 2014, 23:02

Re: L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a mojster666 » 11 Feb 2014, 23:22

Vidim, da ima L'occitane kremo za britje CADE (200g), ter milo za britje divji brin (100g).
Katera zadeva je prava in o kateri vsi govorite, kako je dobra?

Uporabniški avatar
Slice
Prispevkov:170
Pridružen:26 Sep 2013, 11:03
Kraj:Zagreb, Hrvaška

Re: L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a Slice » 11 Feb 2014, 23:24

mojster666 napisal/-a:Vidim, da ima L'occitane kremo za britje CADE (200g), ter milo za britje divji brin (100g).
Katera zadeva je prava in o kateri vsi govorite, kako je dobra?
Priporočam ti milo L'Occitane Cade! :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Feb 2014, 23:36

KREME za britje nisem sprobal (200g),.. TRDO milo (100g), ti Cade (lahko kupis samo refill ali pa v kombinaciji s tisto kovinsko skatlico), pa imam in mi je vsec, tudi jaz bi ga priporocil :)

imam se 2 AS balzama (navaden in divji brin) za katera se mi tudi zdi da zelo dobro opravljata svojo zascitno funkcijo, dodatno imam se brinovo olje, ki ga lahko uporabljas samostojno za britje (namesto pene) ali pa ga lahko dodajas k milu ko delas peno (ce se ne motim je simon to varjanto sprobal, sam se nisem)
britev.si ruleeees :)

mojster666
Prispevkov:23
Pridružen:05 Feb 2014, 23:02

Re: L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a mojster666 » 12 Feb 2014, 00:18

Se pravi, na tem linku http://www.loccitane.si/britje,2,2,6112,0.htm je tista ta prava stvar milo, ki je refil?
V posodici, na kateri piše CADE, pa je krema (vsaj tako piše na njej).

@slice
ti prav tako govoriš o refilu?

Uporabniški avatar
Slice
Prispevkov:170
Pridružen:26 Sep 2013, 11:03
Kraj:Zagreb, Hrvaška

Re: L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a Slice » 12 Feb 2014, 16:54

mojster666 napisal/-a:@slice
ti prav tako govoriš o refilu?
Mislim samo na sapun Cade bez posude (http://www.loccitane.si/milo-za-britje- ... 12,787.htm). Posuda je precjenjena!

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: L'Occitane promocijska akcija za člane našega foruma :)

Odgovor Napisal/-a TMB » 12 Feb 2014, 21:40

Dobro si se to zmenil, Miha. :)
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Odgovori