Polsilver SI žiletke

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
Odgovori
Uporabniški avatar
Doche
Prispevkov:49
Pridružen:13 Okt 2013, 13:24
Kraj:Ried
Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Doche » 28 Dec 2013, 17:53

Januarja se vračam v Avstrijo v Ried in imam cca 20 min do Passaua - če tam najdem, potem imamo "povezavo". Bom pa poskusil bolj v smeri "domače" robe in se pozanimati direktno v "Rusiji" :)

Še bolje bi bilo, če bi me kdo "usmeril" z nekimi imeni trgovin, kjer bi naj to držali (ker sem dokaj nov tam zgoraj), da vem kam se obrnit oz kje približno iskat.

Bajkman

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 28 Dec 2013, 18:04

Katere trgovine in celo v Rusiji, to pa ni kar tako servirati. Žiletke Polsilver so res MADE IN RUSSIA, a Polsilver kot tak je Polska firma. Tako da tudi njihov trg bi znal to imeti. Se pa lotim malo prebirati nemške forume. Pa če se dobi v Nemčiji, ni razloga da se ne bi tudi v Avstriji..

Uporabniški avatar
Doche
Prispevkov:49
Pridružen:13 Okt 2013, 13:24
Kraj:Ried

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Doche » 28 Dec 2013, 18:17

Ah ne za Rusijo itak, da se ne more kar tako vedet :D

Mogoče sem se narobe izrazil, če kdo spremlja te nemške forume, kje se da dobit v Nemčiji (naprimer katere drogerije itd..), potem je delo za mene lažje. Za Rusijo bom že probal koga poslat direktno v vse možne trgovine. :D

Bajkman

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 28 Dec 2013, 18:33

Evo, bom guglal...

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a miha » 28 Dec 2013, 21:17

Pa ce najdete direkt proizvajalcev kontakt pa pisete, se mi zdi da se to ponavadi najbolj splaca in tudi najbolj verodostojno je. Btw tu objavljajte oglase ipd za dogovore o prodaji ipd pa raje uporabljajte "Kaj sem bom kupil", sem kar sem premaknil ker je bolj ustrezno.
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
Doche
Prispevkov:49
Pridružen:13 Okt 2013, 13:24
Kraj:Ried

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Doche » 18 Jan 2014, 18:37

Evo jaz sem danes malo zavandral v Passau (DE) in malo pošnofal po Rossmann drogeriji pa DM in ne vem še eno sem dal skozi. Nič pametnega. Vse bolj v krogih Gilette in teh stvari, ki so pri nas. Edino v Kauflandu imajo Speick kremo za britje (3 eur) in pa Speick aftershave. :?

Bajkman

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 20 Jan 2014, 19:59

Torej ni druge kot naročanje od tistega človeka s TMB povezave. Je tudi ugodno... ;)

Uporabniški avatar
Doche
Prispevkov:49
Pridružen:13 Okt 2013, 13:24
Kraj:Ried

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Doche » 20 Jan 2014, 20:16

Dal sem povprasevanje se v Cecenijo :) tam je fora, da ce jih najde, v kompleksu potem nima poste oz ce jo bo lahko poiskal drugje. Ker z kupom zelezja na letalo je tudi tako tako :)

Bajkman

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 20 Jan 2014, 20:21

Hvala, da si se angažiral. :) Gledal sem cene še na poljskem, kjer pa niti niso ceneje..

Uporabniški avatar
Doche
Prispevkov:49
Pridružen:13 Okt 2013, 13:24
Kraj:Ried

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Doche » 21 Jan 2014, 16:11

Bomo nekaj našli.. če ne druga lahko v Nemčiji naročimo, na nemški naslov, potem pa jaz usput to dostavim do MB ali LJ, pa nekdo prevzame in dalje razdeli. Da je manjša poštnina recimo, oz v Nemčiji je včasih celo kostenlos zadeva :mrgreen:

Odgovori