Polsilver SI žiletke

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
Odgovori
Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19
Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Primorec » 19 Mar 2014, 13:11

Zdaj sem malo bral poste od tega Bolgara dcc je njegov nick na B&B. V enem postu pravi, da imajo nove serije Polsilver samo dve majhni kapljici lepila...Res upam da ne bom dobil fejkov...Še nisem videl žiletk od P&G z samo dvema kapljama lepila..No ja saj jih že dve leti nisem kupoval ampak vseeno...Ve kdo kaj več?

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Primorec » 19 Mar 2014, 13:12

Bajkman, te permasharp so za shavette, so single edge...

ja 23$/100 kos je definitivno zmaga..So dobre žiletke..V glavnem če počakaš z nakupom še par dni ti bom iz prve roke povedal ali so ok ali ne..Ravno sedaj sem dobil mail, da so že na pošti.. Mislim da bodo pri meni v pon. ali tor. drug teden..
Zadnjič spremenil Primorec, dne 19 Mar 2014, 13:16, skupaj popravljeno 1 krat.

Bajkman

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 19 Mar 2014, 13:16

To sem tudi jaz prebral nekje. Lahko da je to posledica njegovih fejkov. :lol:

Kar bo pa bo, to bo @miha pregledal pod mikroskopom, mislim da bo pravočasno. Če bo ponaredek, bo pač dispute. Ampak mislim da je cena realna, saj se dobi tudi iz Izraela 50 kosov po podobni tarifi, seveda nekoliko zvišani na račun manjšega naročila.

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Primorec » 19 Mar 2014, 13:18

Ja, tudi tega Izraelca sem imel že na en klik od nakupa, pa me je možnost zapletov s carino odvrnila od nakupa...

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a simon » 19 Mar 2014, 16:29

Sicer sem na hitro pogledal kaj kopujete.Sama slika pakiranja žiletk z strani je nekaj novega? ;) Vem pa, da je bila razlika med originalom in kopijo v eni sami črki Petersburg na ovitku paketka žiletk.Tudi mene zelo moti lepilo,in še vedno je na prvem mestu,kljub temu pa je pretirana ostrina včasih nezaželjena in tukaj zame delujejo- Personna lab blue,Astra,Derby in celo Mem.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a miha » 19 Mar 2014, 17:23

@Bajkman: sme mislil d abos ti prisel pogledati,.. sem pogledal in nimamo na nobeni lupi fotoaparat,.. tam so povecave do nekaj 10x... sem pa nasel se boljso varianto,.. elektornsko lupo ki ima povecavo do cca 250x... bo se boljsa za tak primer kot prva varianta,.. tukaj npr lahko vidite kako sem jaz danes (ne)obrit :D ter na koncu konico relativno ostrega noza (ni bil brusen nekaj casa)

Slika

Slika

Slika

Slika
britev.si ruleeees :)

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 19 Mar 2014, 20:38

miha napisal/-a:@Bajkman: sme mislil d abos ti prisel pogledati,.. sem pogledal in nimamo na nobeni lupi fotoaparat,.. tam so povecave do nekaj 10x... sem pa nasel se boljso varianto,.. elektornsko lupo ki ima povecavo do cca 250x... bo se boljsa za tak primer kot prva varianta,.. tukaj npr lahko vidite kako sem jaz danes (ne)obrit :D ter na koncu konico relativno ostrega noza (ni bil brusen nekaj casa)
Uff, kaj nam to poganja iz kože... :shock: :D

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a miha » 19 Mar 2014, 20:58

:D :D jas ja to je zmeraj tako ko gledas pod vecjimi povecavami odkrijes cisto nov svet... zelo zanimivo in priporocam vsakemu,.. ta lupa je sicer malod razja ampak se dobijo tudi precej ceneje na kaksne mebayu (opticno verjetno bolj sibke, je pa fajn ce imajo lasten izvor svetlobe ker drugace bo vse pretemno)

ko sedaj gledam slike zgleda da imam tudi 1 dlako vracseno :D ... vsekakor se bo pa danes treba obrit :D .. to to na slikah je cca 2 dnevni narastek in ni ravno ne vem koliko,.. kot receno gre za cca 200x povecavo
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 19 Mar 2014, 23:02

Primorec napisal/-a:Bajkman, te permasharp so za shavette, so single edge...

Res je, bom umaknil, da koga ne zaj...

Bajkman

Re: Polsilver SI žiletke

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 19 Mar 2014, 23:05

simon napisal/-a:Sicer sem na hitro pogledal kaj kopujete.Sama slika pakiranja žiletk z strani je nekaj novega? ;)
To s strani tudi jaz opazujem in me skrbi. A res sem slišal za novejšo verzijo in imam upanje da je to razlog. Tudi zavojček je dvojni, kar pri dosedanji verziji ni bil primer. Reskiral bom, uporabil vse možnosti za preverjanje in morda še pravočasno zahteval kupnino nazaj.

Odgovori