Roba iz Italije

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
Odgovori
Bajkman
Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 14 Nov 2013, 15:12

si poskusil tudi še kako drugo milo ali kremo? Ne vemo, kaj si vzel za referenco, zato težko kdo reče, kaj je bil problem. seveda je možno,da ti Cella ne ustreza.
Jaz vseeno mislim da si jo premalo "nalowdal" na čopič.
Ker imaš svinjski čopič, tudi še ni razcepljen in še ni dosegel svojih nazvnih performans. :lol:

Edmond Dantes
Prispevkov:173
Pridružen:02 Nov 2013, 13:20
Kraj:Château d'If

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a Edmond Dantes » 14 Nov 2013, 18:30

Pojma nimam kaj je za en čopič, vem samo da ja Acca Kappa. Ni mi pa preveč všeč. Osebno bi raje kakšnega krajšega in mehkega. Še nisem poizkusil nobenega drugega, tako da sploh ne vem kakšni so. Tale roba, ki jo imam sedaj je moj prvi nakup in lahko da so ostale zadeve boljše, ali pa še slabše.

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a Primorec » 14 Nov 2013, 18:44

@bajkman: arko imam in je del moje redne rotacije, imam še mwf, tabac, van der hagen in proraso zelen..Cella se mi pa dopade ker je zelo easy za naredit peno in dokaj slick, se je dalo res lepo obrit. Drugače s tabac in mwf se je treba malo pomatrat, ne rata pena zmeraj enako dobra.
Proraso zeleni pa je eno stopničko nižje kvalitete, rešuje ga vonj, ki se mi res dopade, sploh poleti lepo hladi..
Imam pa še sample figaro za probat...

Bajkman

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 14 Nov 2013, 19:53

Primorec napisal/-a:@bajkman: arko imam in je del moje redne rotacije, imam še mwf, tabac, van der hagen in proraso zelen..Cella se mi pa dopade ker je zelo easy za naredit peno in dokaj slick, se je dalo res lepo obrit. Drugače s tabac in mwf se je treba malo pomatrat, ne rata pena zmeraj enako dobra.
Proraso zeleni pa je eno stopničko nižje kvalitete, rešuje ga vonj, ki se mi res dopade, sploh poleti lepo hladi..
Imam pa še sample figaro za probat...
Samo še mnenje Arko vs Cella me zanima, ko ga boš imel. :D Mislim da se bom na dolgi rok odločal med tema dvema miloma.

Komentarja na figaro bi bil tudi vesel, ko bo na razpolago.

Bajkman

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 14 Nov 2013, 19:53

Edmond Dantes napisal/-a:Pojma nimam kaj je za en čopič, vem samo da ja Acca Kappa. Ni mi pa preveč všeč. Osebno bi raje kakšnega krajšega in mehkega. Še nisem poizkusil nobenega drugega, tako da sploh ne vem kakšni so. Tale roba, ki jo imam sedaj je moj prvi nakup in lahko da so ostale zadeve boljše, ali pa še slabše.
Je možno dobiti kako sliko čopiča?

LP

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a Primorec » 14 Nov 2013, 21:44

@bajkman: Arko je kvalitetno milo, takega unikatnega starinsko funky fake citrusnega vonja, da se ti ga včasih prav zapaša zmešat, tko kot recimo proraso zelenega zaradi mentola. Dovolj kvalitetno, da ga zmeraj enakega narediš, brez truda in se kvalitetno obriješ. Vonj ti ne sledi in ga easy prekriješ z aftershavom. Cella je bolj kremasta, izdelava pene no problem, britje je lepo, ker je pena malo bolj slick, vonj je močan samo ko odpreš dozico, kamor si jo shranil, potem je niti vonjaš ne več. Skratka obe mili bosta ostali v rotaciji, obe priporočam za preizkus tudi drugim..
Bom dal še en primer ene kreme, ki mi je dobesedno 'zasmrdela' čeprav je ok kvalitete. To je palmolive sensitive z aloe vero..Tisto tubo sem komaj čakal, da sem jo porabil do konca..Samo zaradi vonja..Spominjala me je na baby kreme..

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a simon » 14 Nov 2013, 22:14

[quote="Primorec"]@bajkman: arko imam in je del moje redne rotacije, imam še mwf, tabac, van der hagen in proraso zelen..Cella se mi pa dopade ker je zelo easy za naredit peno in dokaj slick, se je dalo res lepo obrit. Drugače s tabac in mwf se je treba malo pomatrat, ne rata pena zmeraj enako dobra.
Proraso zeleni pa je eno stopničko nižje kvalitete, rešuje ga vonj, ki se mi res dopade, sploh poleti lepo hladi..
Imam pa še sample figaro za probat...[/quote

MWF- uporabljaj z destilirano vodo!Milo hrani v posodi ki ga ne izssuši ter ga popolnoma izolira pred zunanjimi vplivi.Tudi po uporabi v milo dodaj zelo majhno količino destilirane vode.
Čopič dobro naliži ter ga med britjem po potrebi rahlo namakaj v vodo :D .

Edmond Dantes
Prispevkov:173
Pridružen:02 Nov 2013, 13:20
Kraj:Château d'If

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a Edmond Dantes » 15 Nov 2013, 08:08

Bajkman napisal/-a:
Edmond Dantes napisal/-a:Pojma nimam kaj je za en čopič, vem samo da ja Acca Kappa. Ni mi pa preveč všeč. Osebno bi raje kakšnega krajšega in mehkega. Še nisem poizkusil nobenega drugega, tako da sploh ne vem kakšni so. Tale roba, ki jo imam sedaj je moj prvi nakup in lahko da so ostale zadeve boljše, ali pa še slabše.
Je možno dobiti kako sliko čopiča?

LP
Slika
Slika

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a Primorec » 15 Nov 2013, 11:13

@simon: Res je, voda tukaj pri nas je včasih tako trda, da se še šampon ne peni dobro..Samo ne vem če se mi bo kdaj dalo še z dest. vodo se igrat..

Bajkman

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 15 Nov 2013, 12:38

Edmond Dantes napisal/-a:
Bajkman napisal/-a:
Edmond Dantes napisal/-a:Pojma nimam kaj je za en čopič, vem samo da ja Acca Kappa. Ni mi pa preveč všeč. Osebno bi raje kakšnega krajšega in mehkega. Še nisem poizkusil nobenega drugega, tako da sploh ne vem kakšni so. Tale roba, ki jo imam sedaj je moj prvi nakup in lahko da so ostale zadeve boljše, ali pa še slabše.
Je možno dobiti kako sliko čopiča?

LP
Slika
Slika
Cella je lepa, čopič mi pa ni poznan.

ima pa dokaj ozek vozel, morda celo preozek.

Odgovori