Roba iz Italije

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
Odgovori
Bajkman
Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 25 Apr 2014, 22:22

Nisem bil jaz v Italiji, zato sem samo naročil fotografije in nekaj malenkosti. Nekaj za dva naša člana, Floid Blue za kolega in Omego 10081 zase. ;)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a miha » 25 Apr 2014, 22:48

:D :D lukavi misko,.. tko kot uni k majo kurirje za drogo cez meje, pol pa ce jih dobijo grejo uni u cuzo,... tako bi pol karabinjerji pohopsali tvojo drago al kogar koli ze :d .. (sala)

a ta tvoja omega ma plasticen, kromiran, ali celo kovinski (in kromiran, ali kovinski inox rocaj)? kako se jo kaj drzi.. izgleda da bi znala bit malo zdrsljiva glede na povrsino rocaja?
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 25 Apr 2014, 22:54

Ta Omega je čisto običajna plastična - kromirano pobarvana plastika. Kupil sem jo samo zato, ker ima nek povprečen vmesen vozel. Imam ekstremno veliko Pro 49 in ekstra majhno 10275, ta pa je čisto običajne srednje velikosti.

Še najboljša omega bi verjetno bila 10005, ki pa ima lesen ročaj. Sam da ti vidiš, kako ima trde dlake sedaj, ko še ni razcepljena. :D

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a miha » 25 Apr 2014, 23:51

.. sam ti bos pa na koncu zbiralec omege ratal :D ... a drugi ti pa niso tkao vsec da bi probal,.. recimo te ki si testiral?

ce je pretrd penzl pa naj nekdo vozi,.. ti odpres vrata pa 100 m po asfaltu s copicem podrsas,.. bo ratal silvertip :twisted:
britev.si ruleeees :)

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a Primorec » 26 Apr 2014, 11:00

V bistvu je zadeva (kar se mene tiče kot nepoznavalca) taka: pri nas sem v tuševi drogreriji kupil nek nemški neznan čopič (naj bi bil merjasec, ker je smrdel ko kuga), ga zadovoljno uporabljal eno leto. Mislil sem da, ker je bil najdražji v izbiri da je to to..Sedaj ko imam omego in ju postavim enega zraven drugega se šele vidi razlika. Ta nemški po enem letu nima razcepljenih konic. Ko sem ga pobliže pogledal sem ugotovil da je bil čopič na vrhu strojno oblikovan (poščipan). Omega pa ima nedotaknjene konice, ki se sedaj lepo cepijo..Kdo bi si mislil, da je pri eni tako enostavni stvari kot je en penzl taka razlika. Pač kot laik si misliš, saj je le šop dlak zlepljenih v ročaj..Obrit se da enako z obema..Najbolj žalostno pa je to da je bil nemški 3x dražji od omege..
Aja, plačal sem pa največ za baleinega jazbeca, ki se je izkazal da še za tipkovnico pucat ni dober..
V glavnem sedaj čakam na semogue cerda, pa da vidim če je res toliko boljši..

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a chrom » 06 Maj 2014, 12:39

Bi slo dobiti floid blue kolonjsko?

Bajkman

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 06 Maj 2014, 12:52

Si že ponucal?? :o :lol:

Lahko, če se ne mudi in če imajo. Sredi aprila sem kupil zadnji primerek

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a miha » 06 Maj 2014, 13:02

... pa btw to ni za piti :twisted: !
britev.si ruleeees :)

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a chrom » 06 Maj 2014, 19:46

Kolonjsko, ne aftershave.

Bajkman

Re: Roba iz Italije

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 06 Maj 2014, 20:06

chrom napisal/-a:Kolonjsko, ne aftershave.
:oops: :oops: :oops: :oops:

Še nisem videl v Italiji. Seveda pa preverim naslednjič.

Odgovori