2016-03 SOTD

Britje dneva oz Shave OF The Day (SOTD) je del foruma namenjen deljenju slik in opisov "setupov" ki ste jih uporabili za "današnje" britje
Odgovori
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: 2016-03 SOTD

Odgovor Napisal/-a miha » 07 Mar 2016, 21:50

:D .. ja mora biti shave ready drugace je malo tezje (in manj fajn), sploh ce nimas prakse..

lahko pobrskam kaj bi lahko prodal,.. seveda lahko tudi ti (caus24) vprasas kjer si mislil
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
G_man
Prispevkov:1242
Pridružen:03 Maj 2015, 23:34

Re: 2016-03 SOTD

Odgovor Napisal/-a G_man » 08 Mar 2016, 08:35

Hvala obema za odgovor. Če ni problem, bi me informativno zanimala kašna cena, ni pa treba preveč časa zgubljat s tem, ker bom še par mesecev vadil sigurmo samo na DE, tako da se res lahko v nulo obrijem brez iritacije. Potem pa me bo radovednost najbrž gnala naprej :)
Gregor

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: 2016-03 SOTD

Odgovor Napisal/-a miha » 08 Mar 2016, 19:26

... ko ti b ose javi pa ce bo kaj se bomo zmenil :).. drugaace se pa kaj dobi kje drugje po moje tak oda nic skrbeti..
britev.si ruleeees :)

gasper
Prispevkov:36
Pridružen:14 Feb 2016, 08:56

Re: 2016-03 SOTD

Odgovor Napisal/-a gasper » 08 Mar 2016, 21:03

Pa še tukaj nadaljujem kar sem kupil:)
Merkur 34c je prišel, rezila sem dobil sample pack od prijaznega forumaša tako da je bilo takoj za sprobat kombinacijo novega brivnika in astra rezila. Prvi občutek je bil kar všečen, mogoče je celo malo težak (primerjam na plastičnega wilkinsona:) ). Seveda sem moral probat tudi peno, ki je bila sample zraven nakupa od Bluebeards revenge nad katero sem bil pa kar razočaran. Sicer ne vem kdo je kriv, ampak Balea pena je vrhunska. Ta se je spremenila v prah še preden sem prišel od zalisc do brade. Verjetno sem delal kaj narobe?

Pa še slika, da ne bom samo govoril. Zdaj mi manjkata samo še dve stvari, stojalo za novo brivsko pridobitev pa en dober after shave. Malo me mika tako zelo opevani Floid blue al karkoli je ze:)

Slika

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: 2016-03 SOTD

Odgovor Napisal/-a miha » 08 Mar 2016, 21:27

evo opremo ze imas,.. sedaj bo lazje in boljse :)!

za peno si imel premalo vode kot sklepam po opisu...
gasper napisal/-a:rezila sem dobil sample pack od prijaznega forumaša tako da je bilo takoj za sprobat kombinacijo novega brivnika in astra rezila
to pa lahko samo pozdravim, cim vec tkaih! To je pravi forumski duh za takele male skupnosti :)!

Ce mi javis kdo ti je senkal dobi za nagrado eno malenkost od mene ;) (donator ziletk za gasperja...javi se mi na pm)..
britev.si ruleeees :)

gasper
Prispevkov:36
Pridružen:14 Feb 2016, 08:56

Re: 2016-03 SOTD

Odgovor Napisal/-a gasper » 09 Mar 2016, 06:50

to je bil majstr iii.

bom jutri probal se z malo vec vode pa da vidm ce bo boljsa pena:) je zacela kr letet naokol.

MaliFric
Prispevkov:110
Pridružen:23 Feb 2016, 00:23

Re: 2016-03 SOTD

Odgovor Napisal/-a MaliFric » 09 Mar 2016, 09:06

gasper napisal/-a:Pa še tukaj nadaljujem kar sem kupil:)
Merkur 34c je prišel, rezila sem dobil sample pack od prijaznega forumaša tako da je bilo takoj za sprobat kombinacijo novega brivnika in astra rezila. Prvi občutek je bil kar všečen, mogoče je celo malo težak (primerjam na plastičnega wilkinsona:) ). Seveda sem moral probat tudi peno, ki je bila sample zraven nakupa od Bluebeards revenge nad katero sem bil pa kar razočaran. Sicer ne vem kdo je kriv, ampak Balea pena je vrhunska. Ta se je spremenila v prah še preden sem prišel od zalisc do brade. Verjetno sem delal kaj narobe?

Pa še slika, da ne bom samo govoril. Zdaj mi manjkata samo še dve stvari, stojalo za novo brivsko pridobitev pa en dober after shave. Malo me mika tako zelo opevani Floid blue al karkoli je ze:)

Slika
Hehe super, očitno bom šel po tvojih sledeh, zdaj imam plastičnega wilkinsona, verjetno bom v kratkem nabavil Mühleja. Kakšen pa ti je čopič? Tole je verjetno umetna in najcenejša varijanta od DM-a? Iritacije nisi imel?

gasper
Prispevkov:36
Pridružen:14 Feb 2016, 08:56

Re: 2016-03 SOTD

Odgovor Napisal/-a gasper » 09 Mar 2016, 13:29

glede na to da nisem se imel priložnosti sprobat kakšen drugačen čopič moram rečt da je čisto v redu. se vidi da še ni bil velikokrat uporabljen. niti ne vem kaj bi moral pričakovat od njega. jaz ga zmočim, odcedim, dal par cm kreme in delam peno v odsluženem pokrovu za trdo milo:) zaenkrat se nardi pena, bomo pa vidl k dobim novo "bowlo", če se naredi kaj bolje.

MaliFric
Prispevkov:110
Pridružen:23 Feb 2016, 00:23

Re: 2016-03 SOTD

Odgovor Napisal/-a MaliFric » 09 Mar 2016, 15:33

gasper napisal/-a:glede na to da nisem se imel priložnosti sprobat kakšen drugačen čopič moram rečt da je čisto v redu. se vidi da še ni bil velikokrat uporabljen. niti ne vem kaj bi moral pričakovat od njega. jaz ga zmočim, odcedim, dal par cm kreme in delam peno v odsluženem pokrovu za trdo milo:) zaenkrat se nardi pena, bomo pa vidl k dobim novo "bowlo", če se naredi kaj bolje.
Tudi jaz ne vem, kakšne so razlike oz. zakaj so jazbeci in prasci tok popularni. Imaš pa dobro milo, vsaj znak na njem mi je všeč :lol:

gasper
Prispevkov:36
Pridružen:14 Feb 2016, 08:56

Re: 2016-03 SOTD

Odgovor Napisal/-a gasper » 09 Mar 2016, 16:36

javi na pm če želiš probat. jaz ga bom še ene 2x ponucal pol ti pa loh šenkam.

Odgovori