2014-09 SOTD

Britje dneva oz Shave OF The Day (SOTD) je del foruma namenjen deljenju slik in opisov "setupov" ki ste jih uporabili za "današnje" britje
Odgovori
Bajkman
Re: 2014-09 SOTD

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 27 Sep 2014, 23:42

Gazda popi*du. :evil: :lol:

Je drugače res dobro, če so debate ločeno po temah - zaradi preglednosti. No ja, kak manjši offtopic pa ni tak hudič. :D

akaj
Prispevkov:195
Pridružen:06 Sep 2014, 19:53

Re: 2014-09 SOTD

Odgovor Napisal/-a akaj » 27 Sep 2014, 23:45

Ok se opravicujem a vprasanje je bilo v vezi njegovega SOTDja pa sem mislil da spada sem.
Vem za v bodoce, hvala:)

Bajkman

Re: 2014-09 SOTD

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 27 Sep 2014, 23:49

@akaj, sem prepričan, da z Mihatove strani ni bilo namenjeno samo tebi in tvojemu vprašanju. Če se ne strinja, me bo že popravil. Morda je to še bolj moje maslo, saj sem na začetku jaz utrujal zaradi offtopicov.
Priznam pa, da tudi mene pogosto zanese. :lol:

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: 2014-09 SOTD

Odgovor Napisal/-a miha » 28 Sep 2014, 09:52

Nic traumiranja fantje :D. Na splosno sem napisal prej ko se napise se 10 postov. Je bolje ce odprete novo temo ce vidite da se debata razvija, in zaradi cistosti obstojece teme, pa tudi zato da se potem lazje kaj najde...

Zdaj pa hitro kaksen nedeljski sotd gor :).
britev.si ruleeees :)

tinche
Prispevkov:52
Pridružen:17 Avg 2014, 11:37

Re: 2014-09 SOTD

Odgovor Napisal/-a tinche » 29 Sep 2014, 09:40

Evo moj vcerajsnji SOTD.
No,ko sem na 2-dnevni izlet pozabil vzeti svoj gilletov Tech brivnik, sem se odlocil, da pa britje vseeno ne izpade.
Z zeno sva bila v Slovenskih Konjicah, kjer sem v dm trgovini nabavil DE Wilkinson Classic brivnik.Vanj vrgel astra ziletko in gasa.
Da ne bo izpadlo povsem pisarjenje neizkusenega DE razor uporabnika,naj povem,da sem vmes nabavil tudi Merkur Progress brivnik.
Recem lahko, da je bilo britje z Wilkinsonom super tekoce in ucinkovito ter me na koncu spomnilo na clanek v zadnji stevilki zivljenje in tehnika.
Pisejo o raziskavi Stradivarijevih violin. Rezultat raziskave je na veliko presenecenje bil, da so godci po igranju na vrsto violin (ne vedoc na katero igrajo), raje igrali na nove violine.Kljub strinjanju in nestrinjanju, si pa mogoce ta brivik zasluzi tudi svojo temo, vsekakor ga pa priporocim in po zelji dam ocetu,kjer roka ni vec tako mirna in natancna in britje dovolj nezno.
lp


Da resim temo,pa se postfestna fotka opreme: :D
Slika
Zadnjič spremenil tinche, dne 29 Sep 2014, 14:34, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Paolo antonio tondi
Prispevkov:94
Pridružen:20 Avg 2014, 13:48

Re: 2014-09 SOTD

Odgovor Napisal/-a Paolo antonio tondi » 29 Sep 2014, 09:50

Slika
url immagine

Dober dan Vsem in dober zacetek tedna :P :P :P

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: 2014-09 SOTD

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 29 Sep 2014, 09:53

tinche napisal/-a:Evo moj vcerajsnji SODT.
No,ko sem na 2-dnevni izlet pozabil vzeti svoj gilletov Tech brivnik, sem se odlocil, da pa britje vseeno ne izpade.
Z zeno sva bila v Slovenskih Konjicah, kjer sem v dm trgovini nabavil DE Wilkinson Classic brivnik.Vanj vrgel astra ziletko in gasa.
Da ne bo izpadlo povsem pisarjenje neizkusenega DE razor uporabnika,naj povem,da sem vmes nabavil tudi Merkur Progress brivnik.
Zanima me, kako se bo obnesel Progress, morda bi odprl posebno temo o tem brivniku?
Sicer pa je Wilkinson čisto OK zadeva za svojo ceno, pa še dobi se povsod. Sicer pa ga poseka kovinski Rimei za isto ceno, ampak se načakaš pri dobavi.

Bajkman

Re: 2014-09 SOTD

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 29 Sep 2014, 11:11

Merkur Progress mora obvezno dobiti svojo temo, saj je to verjetno najboljsi brivnik katerega se da kupiti kot novega. Da se ne bo kdo spotikal, kaj je najboljse, odstejmo tiste iz rostfaja. Tisti niti niso nastavljivi.
Obstaja sicer se eden Merkur nastavljiv, se vecji, drazji, a tudi nerodnejsi. Prava krava.
@tinche, skoraj gotovo si prvi lastnik tega brivnika na nasem forumu, zato ti bom hvalezen za temo. ;)

LP

tinche
Prispevkov:52
Pridružen:17 Avg 2014, 11:37

Re: 2014-09 SOTD

Odgovor Napisal/-a tinche » 29 Sep 2014, 14:33

OFF TOPIC:OK, dajta mi pls lufta do prihajajocega vikenda.
Jutri se vracam na siht in do zdaj sem se s progressom bril samo enkrat.
Strnem malo obcutke in besede in se s temo javim do vkljucno vikenda. ;)
Ce me seveda kdo ne prehiti s svojim.

lp

Bajkman

Re: 2014-09 SOTD

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 29 Sep 2014, 14:58

Brez skrbi, ne mudi se. Ko boš imel kako informacijo in čas, se pa le spomni na forum. In potem nove ugotovitve samo dopišeš. ;)

LP

Odgovori