Is it real?

Britje dneva oz Shave OF The Day (SOTD) je del foruma namenjen deljenju slik in opisov "setupov" ki ste jih uporabili za "današnje" britje
Odgovori
Leiito
Prispevkov:140
Pridružen:15 Mar 2014, 10:15
Is it real?

Odgovor Napisal/-a Leiito » 24 Avg 2014, 13:51

Lahko prosim pogledate tole in podate mnenje ali je mogoče, da ob takšnem britju (toliko prehodov) ne bi imel zažganin po celem obrazu? Drugo vprašanje je zakaj je toliko britja sploh potrebno.

https://www.youtube.com/watch?v=zXNNIfe3ycM

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Is it real?

Odgovor Napisal/-a miha » 24 Avg 2014, 14:29

Mag ce mene prasas kar nekaj, od tega da se je namazal s peno skoraj do pasa, do tega da gre vsakic vec ali manj wtg kar ga po koje itak ne obrije do bbs pa ce to dela do jutri, pa to da tako hitto blece da ce bi imel 1 mozolj ali bohnedaj bradavico bi si ga tako skinil da bi rabil kompresijsko obvezo da bi kri ustavil :twisted: ... Do tega da ma pred savo pocinkan lavor vode s po moje 10L vode... Skratka ce mene prasas je to sov kjer zeli pokazati kako lepo drsi in da ja za eno britje porabi pol mila ali kar koli ze ima, po svoje ga razumem ker itak reklamira stacuno ;)..

Je pa res da od Feather imam jaz 1 ziletko (ki mi jo je Bajkman dal) in eno britev ki se bo porihtala.. Feather DE brivnika nimam ampak dvomim da bi imelo tako hitro vlecenje kaksn vecjo korist. Kar se tice iritacije, ce je milo dobro in ne pritisk ni nujno da si je kaj prevec posnel, lahko da drzi tak kot da itak ne grabi kaj dosti..
britev.si ruleeees :)

Leiito
Prispevkov:140
Pridružen:15 Mar 2014, 10:15

Re: Is it real?

Odgovor Napisal/-a Leiito » 24 Avg 2014, 20:24

Ne vem. Do cca. polovice posnetka gre na licu vsaj 40x wtg in 20x xtg prek iste cone pa ni še niti na koncu druge od treh form. Škoda res, da ne izpolni želje komentatorjev in pokaže "metode" na nekajdnevni bradi.

Poznam tudi sam Feather, ostra kot, hmm, britev. Zame že kar preveč.

Nekako se mi zdi, da če bi ti njegovi primerji, aktivatorji in irigacije res omogočali tako britje, bi bilo to že na prvi strani Dela, Gillette bi pa kupil "tehnologijo".

Odgovori