Odgovarjanje na zs

Pravila, obvestila ter ostale uradne stvari.
Odgovori
Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19
Odgovarjanje na zs

Odgovor Napisal/-a Primorec » 24 Okt 2013, 14:10

Po prijavi na ta forum samo prejemam zs odgovarjati pa ne morem...What's the issue?

Bajkman

Re: Odgovarjanje na zs

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 24 Okt 2013, 14:16

Ko pride Miha, bo to za šalo uredil. Tudi jaz takoj na začetku nisem mogel.

LP

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Odgovarjanje na zs

Odgovor Napisal/-a miha » 24 Okt 2013, 14:25

vsak novi clan ima omejitev da mora imeti vsaj nekaj postov preden lahko posilja pm-je, to predvsem za to da ce se kaksen spamer presverca na forum (za enkrat sem jih se uspesno nazaj drzal) ne zasuje vseh v 1 minuti s svojimi sprocili..

meja za omogoceno posiljanje pm je 5 objav (na forumu), mislim da to ni prevec in ker zelimo da se vsak clan vsaj malo vkljuci v skupnost, poleg tega je to kot receno varovalka da nas ravno v vsakem trenutku nekdo ne more zasuti preko pm z nevem cim (ampak rabi 3 sekunde vec :D ) .., skratka Primorec se 1 post in si na konju... daj nam napisati kaj super specialnega, ki bo vsem koristilo ;)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Odgovarjanje na zs

Odgovor Napisal/-a miha » 25 Okt 2013, 07:13

... evo razmisljal in razmisljal in ravnokar znizal kriterij da je porebno imeti 1 objavo da lahko posiljas pm-je (zasebna sporocila) .. torej ce se vsak predstavi je ze dovolj :).
britev.si ruleeees :)

Edmond Dantes
Prispevkov:173
Pridružen:02 Nov 2013, 13:20
Kraj:Château d'If

Re: Odgovarjanje na zs

Odgovor Napisal/-a Edmond Dantes » 09 Nov 2013, 18:51

Opazil sem da pošiljanje ZS ne poteka gladko. Namreč, ko pošljem ZS, mi tudi po cca. 30 minut pošilja, mogoče celo več. Poleg tega pošilja dvojna sporočila in tudi prejmem dvojna??? Tudi uro na forumu bi bilo potrebno nastaviti! :)

Lep pozdrav

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Odgovarjanje na zs

Odgovor Napisal/-a miha » 09 Nov 2013, 19:05

pozdralvjen

ura na forumu je nastimana, meni jo kaze pravilno,.. za spremembe casa glede na uporabnika pa si nastavi v User control panel/Board preferences (zavihek na vrhu) /edit global settings (meni na levi) / my timezone (nastavi na UTC + 1 za ljubljano)

glede ZS: mi je Bajkman povedla za tvoje probleme,.. ravnokar sem poslal zs, vsak dan jih psoljem 10-100 in nisem opazil da bi prihajalo do zakasnitev ali podvojevanja zato predvidevam da sama platforma deluje bp... zakaj do tega prihaja pri tebi .. najprej prosim malo bolj podrobno opisi problem,.. ce je problem v tem da sporocilo vidis v outboxu (to je glede na probleme ki jih prijavljajo najpogosteje) je to tam do takrat dokler ga prejemnik ne prebere oz odpre... ptem gre v sent messages.... zakaj 2x, ne vem, je mogoce da ga 2x posljes oz kliknes send?
britev.si ruleeees :)

Edmond Dantes
Prispevkov:173
Pridružen:02 Nov 2013, 13:20
Kraj:Château d'If

Re: Odgovarjanje na zs

Odgovor Napisal/-a Edmond Dantes » 09 Nov 2013, 19:45

Trenutno mi že več kot 10 minut stojijo 3 sporočila med Odhajajoče in ne gre naprej!

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Odgovarjanje na zs

Odgovor Napisal/-a miha » 09 Nov 2013, 20:04

ja preberi ponovno,.. odhajajoce (angl outbox) je folder kjer stojijo sporocila dokler jih prejemnik ne odpre, potem grejo v mapo poslano (malo drugace kot si navajen pri email sporocilih)

prebral sem tvoj zs, torej je moral sedaj izginirti iz odhajajoce folderja?
britev.si ruleeees :)

Edmond Dantes
Prispevkov:173
Pridružen:02 Nov 2013, 13:20
Kraj:Château d'If

Re: Odgovarjanje na zs

Odgovor Napisal/-a Edmond Dantes » 09 Nov 2013, 20:29

Mislil sem da je to podobno kot Pošiljanje! Jbg

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Odgovarjanje na zs

Odgovor Napisal/-a miha » 09 Nov 2013, 20:42

ni panike, sam da smo resli ;)
britev.si ruleeees :)

Odgovori