Noble art

Za vse teme ki nimajo blage veze s klasičnim britjem..
Odgovori
Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59
Re: Noble art

Odgovor Napisal/-a olly » 29 Apr 2017, 23:45

Kličko poražen!

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Noble art

Odgovor Napisal/-a brico » 29 Apr 2017, 23:47

yebi ga...mladost je mladost....nimaš kaj...neverjetno kolk se zrihta v eni minuti...qva čmo....pošteno...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Noble art

Odgovor Napisal/-a Puskin » 29 Apr 2017, 23:48

V enajsti rundi je legenda padla! Sicer zaradi enega posrečenega aperkata....a tako je v teh kategorijah...en udarec je ponavadi usoden.
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Noble art

Odgovor Napisal/-a brico » 30 Apr 2017, 00:07

OK kumpanjo, ti kot strokovnjak veš...mi ko amaterji tudi vidimo psiho slabosti enega in drugega...mislim da je mladost, hitrost in spočitost v eni minuti prevladala...ne pratim več kot 30 let športa, samo to je bilo zanimivo...v stilu starih 10+ rundah...mi piace da si odprl temo...
:cry: ...šele v tretji rundi sem si izbral favorita....
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
G_man
Prispevkov:1242
Pridružen:03 Maj 2015, 23:34

Re: Noble art

Odgovor Napisal/-a G_man » 30 Apr 2017, 00:35

To je bla pa res nora borba. Popolnoma nepredvidljiva! :o

Sem bil pa kar šokiran, kako brez moči je bil Joshua od 6 runde pa dalje. Jaz sicer nisem noben poznavalec boksa, ampak že v enem drugem njegovem fightu sem videl, da ga lahko en dober udarec takoj ogrozi. Takrat se je takoj pobral, tokrat pa se je opotekal po ringu, da je blo kar grozno za videt.
Vsekakor pa respect za moč! To ga res rešuje.

Se pa tudi strinjam z Bricotom, da so leta naredila svoje. Če bi bil Kličko mlajši, bi Joshua v šesti rundi najbrž vsaj še enkrat ležal :)

Poslastica v glavnem.

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Noble art

Odgovor Napisal/-a brico » 30 Apr 2017, 00:44

@G_man@, vidim da se kot nepoznavalca strinjava...
dva trupla ki celo življenje trenirata in se dobita v ringu...loterija...yebeš znanje in izkušnje...en život je mlajši 15 let...verjetno se prej obnovi v kratkem času..ne vem...popravite me če napačno razmišljam...
nasplošno sem mnenja da sta oba medicinska fenomena, da sve to zdržita...
daj Puskin, javi se...pa nas pouči....yuhuuuuuuu
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Noble art

Odgovor Napisal/-a brico » 30 Apr 2017, 01:06

mama mia.....

https://www.youtube.com/watch?v=7gM_vbdqUdI.....

tudi če se je dala pod nož....lizaaaaaaaaalazaaaaaslurp....


kot sem že povedal...medico fenomeni...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Noble art

Odgovor Napisal/-a Puskin » 30 Apr 2017, 09:48

Še moje skromno videnje...
Nisem vedel kaj pričakovati. Po tihem sem navijal za starega mačka, čeprav mi je njegov stil borbe totalno nezanimiv. Priznam, da je borba kar lepo strateško potekala in da, če bi šla do konca, bi bil Klitchko zmagovalec, saj je po moji oceni bolj kontroliral boj. Joshua me je malo razočaral, od njega sem sicer pričakoval malo več dinamike. Morda je šel v boj s prevelikim respektom, oziroma ga je šokiralo da Klitchko prvič ni ostal na tleh in je rundo izdržal do konca in ne samo to, še njega je spravil v grogy stanje in to takoj, ko se je pobral. To je bila najzanimivejša runda. Od te runde dalje je Joshua po pavzi zbral energijo le za prvo minuto v vsaki rundi...prav zanimivo. Joshua je dobro naštudiral nasprotnika in do zadnje lepo eskiviral vsak prednji kroše. Treba se je zavedat, da so to pravi teškaši in da so udarci tako siloviti, da je en sam udarec usoden...in tako se je tudi v enajsti rundi odvilo. En aperkat in legenda je šla...morda bi taktično naredil bolje, če bi se takoj ulegel in si poizkušal opomoči, a je nadaljeval z borbo in pustil rivalu, da ga še dvakrat zmaliči. Težko je v zadnjih rundah povsem trezno razmišljati kaj bi bilo bolj smotrno...
Borba se je odvila, bila je napeta od prve runde dalje...in borca sta ohranila visok nivo Noble art obnašanja do konca!
Nothing less...than BBS

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Noble art

Odgovor Napisal/-a Puskin » 05 Maj 2017, 10:09

Saga se nadaljuje...
Nothing less...than BBS

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Noble art

Odgovor Napisal/-a Puskin » 05 Maj 2017, 10:09

Nothing less...than BBS

Odgovori