Brivci v Sloveniji

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10
Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a brico » 26 Nov 2016, 00:16

OK...vračam se na to stran...spoštujem trud posameznika da poizkuša nadaljevat tradicijo...mokro britje z britvijo...hmmmmm...higijena?....a je britev medicinska da jo lahko avtoklavira ali vsak sam prinese svojo britvo shave ready in se brivec potrudi...ti ponudi tudi kak tekoči časopis za prebrat ko čakaš, kavo ali celo imaš priložnost se vsest za računalnik????
ne me yebat...18 evrov za britje....?!?...dio cane...
...is a good man without a good knife really a good man ?

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a blaz » 26 Nov 2016, 07:13

Tudi jaz se sprašujem, če so slučajno zamešal pojma shavetta in britev, zaradi istih razlogov. Kar se tiče cene. V Lj brivcu je vse še nekaj eur dražje. Kako je pa z Edisom na dolenjskem koncu pa nevem. Nek kauč sem videl in cajtnge.

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a brico » 26 Nov 2016, 11:23

fantje, to je bolano....mala mi je šla frizerju....qva je naredila...nič...umila ji je lase...postrigla en pramen...malo drugače jo počesala in to je to za ta denar...32 euriča....ne me yebat....kaj pr nas evri rastejo na drevesih?... :shock:
...is a good man without a good knife really a good man ?

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a blaz » 26 Nov 2016, 11:33

Ajaaa v tem smislu :D :D tako kot si že parkrat napisal yebat ga :) takle mamo. Ne veš bi se jokal, al od žalosti smejal. Se strinjam. Zmeraj rad primerjam čase v vrednosti kepic sladoleda :)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a brico » 26 Nov 2016, 11:39

blaz napisal/-a:Ajaaa v tem smislu :D :D tako kot si že parkrat napisal yebat ga :) takle mamo. Ne veš bi se jokal, al od žalosti smejal. Se strinjam. Zmeraj rad primerjam čase v vrednosti kepic sladoleda :)
dobra prispodoba....jaz se spomnem na marke in prvič ko sem šel z ženo v podnajemnike...imel smo televizilo, baksu mrzlega pira...in toplo nam je bilo.... :D ...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a olly » 26 Nov 2016, 12:09

Kot si napisal, @brico: to je bolano!

Skrajnostim ni več meja. Vsakdo, ki bi mignil z malim prstom, bi rad kasiral stotaka.

In vsaka malenkost, ki jo kupiš, spet stane stotaka.

Britve so po 15 jurjev.

Brivniki po jurja.

SSD za Macbooka 4 stotake.

Nalivno pero 5 stotakov, če imaš srečo, da ga dobiš tako poceni.

Čevlji 2 stotaka.

Kam gre vse to??

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a Puskin » 26 Nov 2016, 19:31

Čevljem opravičujem ceno. Dober čevelj upravičeno stane, saj z njim gaziš po zemlji, pri tem pa očuvaš noge in zdravje. Ampak, da bi prišli tej temi do dna...kaj je dobra cena za kvaliteten čevelj, bi mogli odpret forum samo na to temo.
Nothing less...than BBS

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a blaz » 08 Dec 2016, 09:44

ko gre obisk pri brivcu "malo" narobe. Me je kar minila moja radovednost
http://klikaj.si/zanimivosti/brivec-ga- ... e-sledijo/

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a Puskin » 31 Jan 2017, 17:59

Včeraj srečam dva kolega na pijači poleg brivskega salona. V družbi osebe, ki brije in ostalih pridno pijejo kavico, kadijo smrdljive čike in lepo kramljajo. Prav lepo jih je bilo videt... Sproščena druščina!
No, kasneje v večernih urah, pa srečam enega od njiju. Potrimana brada, nasmešek in rdeča lička. Rdeča lička ja! Pa ne od vročine al alkohola... Ampak kar lepo od šavete. Pa se porogljivo nasmejem in eno pikro pripomnim na zadevo. Pa mi možak pove, da pač ni imel časa, da bi se po prihodu iz brivnice umil. Umil? Ha ha ha ha, ta je bila pa močna! Še umivam da se... Zakrohotal sem se in povedal, da jaz pač na takšno britje ne bi hodil. Vem pa, da ni to edini rdečelični primer iz iste brivnice.
Sve u svemu... Dokler ima ovaca, bit če i šišanja! :twisted:

Za naše standarde, pa mislim da naše brivnice niso!
Nothing less...than BBS

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Brivci v Sloveniji

Odgovor Napisal/-a blaz » 31 Jan 2017, 18:42

Kje je ta umetnik, da se ga izogibam. Upam, da ne v Ce.

Odgovori