2016-02 Kaj sem kupil ta mesec

Objave stvari ki smo jih kupili (če se le da s fotografijami)
gasper
Prispevkov:36
Pridružen:14 Feb 2016, 08:56
Re: 2016-02 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a gasper » 20 Feb 2016, 20:58

Ker se je očitno nekdo spravil na tvbshaving ravno ko sem hotel zapravit denar za par pripomočkov in ker se nekako nisem mogel odločit kje na netu bi su kupil stvari, sem se odpravil v DM.
Kupil sem:
- čopič (umetna dlaka) za 6€ z vključeno stojalom
- krema za peno par €

Od prej imam plastični wilkinson klasični DE. Ker nisem niti ziher da se bom podal v te "vode" (imel nagledanga Muhleta 34C) bo za začetek ok. V bistvu sem se nekako nafural na to, tako da bi ga vzel nekje plus rezila. Ima kdo kakšno priporočilo, kje čem to vzet?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: 2016-02 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a miha » 20 Feb 2016, 21:12

mislim da se nobenemu ni bilo zal da je sprobal klasicno britje ;)

to milo in se objim da tudi copic znata bit islabsa..
nad brivnikom 34c po moje ne bos razocaran

temo s spiskom trgovin smo zadnjic startali.. Trgovine (online) z brivskimi pripomočki (KLIK za LINK)

pri nekaterih trgovinah smo imeli popuste (KLIK za temo Popusti)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: 2016-02 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Omega » 20 Feb 2016, 22:47

Wilkinson je čisto soliden brivnik za začetek, samo meni in najbrž tudi ostalim je precej mil. Res pa je, da se je skoraj nemogoče urezati ravno zaradi tega razloga ;)
Nebi ga uporabljal pri daljši bradi, ker se rad hitro zapolni in začne cukat. Za probat bo v redu, priporočam pa da čim prej investiraš v nek solidni brivnik (lahko tudi RiMei, cena je zelo podobna wilkinsonu)
...Zdaj moram pa še enkrat probat to plastično čudo, se nisem z njim bril že skoraj eno leto, treba osvežiti spomin :lol:
Muhle 34C pa ne obstaja, misliš najbrž merkurja ali pa muhle r89 :P
Up spirits!

gasper
Prispevkov:36
Pridružen:14 Feb 2016, 08:56

Re: 2016-02 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a gasper » 20 Feb 2016, 23:04

ja, merkur je ja:) po vseh teh znamkah me ze boli glava. tko da se opravicujem.

sicer moram priznat da se ze nekaj casa brijem z njim ampak danes je blo prvic "old school" s peno in copicem and stuff. zanimivo. kar se pa tice da se ne da urezat, mislim da mi je ratal prvic po 10 letih si "odrezat" pol usesa:) ker sem pac sledil navodilom, najprej v smeri, potem pa na pocez. ker sem bil pa neucakan in sem nekaj mahal naokoli pa sem si skoraj naredil luknjo za uhan:) zdej grem pa v lov za merkurjem.

btw: ker nimam pojma in niti nimam s cim primerjat (razen pena iz tube), koliko je potrebno dat kreme na obraz da se naredi pena? sicer se je pena naredila, ampak pomojem sem imel premoker copic pa prehitro sem delal kroge. ko sem zacel vrteti pocasi je bilo opazno izboljsanje v "izdelavi" pene.

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: 2016-02 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Puskin » 20 Feb 2016, 23:12

S tem plastičnim Wilkijem se preprosto ne da obrit!!!! :evil:
Poglej po priloženih linkih...morda kdo iz foruma kaj prodaja! Naj te ne bo strah rabljenih brivnikov, saj se z njimi brijemo in ne kopljemo krompirja! :D
Le žiletke morajo bit nove.
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: 2016-02 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Omega » 21 Feb 2016, 09:05

S kremo ima vsak svojo metodo, jaz jo stisnem v vozel copica, nekateri v posodo pa potem bowl lather, spet drugi pa namazejo obraz pa potem delajo. V vsakem primeru se kreme da nekje okrog 2cm, mogoce tudi 1cm in pol. To je spet odvisno od posamezne kreme in pa osebnih preferenc :D
rabljeni brivniki pa tudi niso slaba izbira, lahko dobis res dobre deale, se posebej za kaksne fatboy ali super slim, pa se nastavljivi so ;)

Puskin, z wilkijem se da solidno obrit, samo malo več predpriprave rabiš pa njihovih žiletk ne smeš uporabljat :lol:
Up spirits!

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: 2016-02 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a Puskin » 21 Feb 2016, 09:33

Ok Omega, ti verjamem na besedo, a meni vseeno ni šlo!
Sem pa siguren, da sedaj, ko imam skoraj že tako brado kot tvoj avatar...bi se Wilki zlomil! :twisted:
Slant bi pa spodobno rešil zadevo.
Pusti plastiko Gašper in kupi pošten brivnik!
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: 2016-02 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a miha » 21 Feb 2016, 11:26

Puskin napisal/-a:Ok Omega, ti verjamem na besedo, a meni vseeno ni šlo!
Sem pa siguren, da sedaj, ko imam skoraj že tako brado kot tvoj avatar...bi se Wilki zlomil! :twisted:
Slant bi pa spodobno rešil zadevo.
Pusti plastiko Gašper in kupi pošten brivnik!
Puskin, to moras obvezno z britvijo pobrat ko se bos odlocil, ce ze moras biti heretik (sala) pa dokoncaj s slantom :twisted:
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: 2016-02 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a miha » 21 Feb 2016, 18:06

Biobaza AS balzam in deodorant... deodorant ze preizkusen, AS jutri zjutraj :), glede na vse hvale imam velika pricakovanja..

biobaza www.britev.si.jpg
biobaza www.britev.si.jpg (47.3KiB)Pogledano 7898 krat
britev.si ruleeees :)

rozi71
Prispevkov:59
Pridružen:16 Mar 2014, 20:05

Re: 2016-02 Kaj sem kupil ta mesec

Odgovor Napisal/-a rozi71 » 27 Feb 2016, 17:16

Slika

Odgovori