G_man

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Odgovori
Uporabniški avatar
G_man
Prispevkov:1242
Pridružen:03 Maj 2015, 23:34
G_man

Odgovor Napisal/-a G_man » 10 Dec 2015, 21:07

Pozdrav vsem!

Evo, se bom (končno) tudi jaz predstavil.
Registriral sem se že letos poleti in takrat sem tudi začel z "wet shaving-om". Forum sem večkrat uporabil za vir informacij, nisem pa do sedaj še nič napisal, ker sem ta čas porabil predvsem za tehniko in iskanje primerne opreme. :P

Začel sem z Merkurjem 34 HD, ki mi ni ustrezal, potem sem prešaltal na 37 slant - boljši. Zdaj sem se pa (začasno) ustalil na kombinaciji Gillette Tech Fat handle, Polsilver Super Iridium, Cella krema/milo, čopič Omega (10029).

Aja, še to: ne vem, ali imate tudi drugi takšne izkušnje, ampak če slučajno komu govorim kako je mokro britje fino, hobi, sprostitev itd. me vsi malo čudno gledajo :) Zato sem vesel, da vidim toliko somišljenikov na enem kupu :P

Gregor

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: G_man

Odgovor Napisal/-a brico » 10 Dec 2015, 22:42

@G_man@...wellcome...

neki sem poizkusil dodat v te pozne ure pa me je majmun (comp) zayebal....yebi ga...


drugače, ko mojim, svojim, kolegom, starejšim od mene, glej spet ni plusa....kje je plus na tej faking tipkovnici....

v shorty...ko razlagam frendom, plus 50, me gledajo kot majmunčino...kot da bi se celo življenje brili z kartušarji....da ne govorim o britvi...kaj je to???...edino dotore, traumatolog se spomne kako so sestre brile določene dele telesa z britvijo za pripravo na operacijo...intimne verjetno ne... :lol: :lol: ...sam tega nikoli ni delal....70 plus...
lets do this again....juhuuuu...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: G_man

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Dec 2015, 05:04

Gregor pozdravljen med nami. Pri opisovanju tega hobija pa je navadno tako ja :D.
britev.si ruleeees :)

Odgovori