kembel

Lepo in dobro je da se med seboj poznamo, zato vabljeni vsi da o sebi napišete kakšno vrstico.
Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10
Re: kembel

Odgovor Napisal/-a brico » 09 Nov 2015, 18:21

kembel napisal/-a:Treniral sem kashima šolo...tradicionalne borilne tehnike. Kendo je pa že šport in mi nekako ni priljubljen.
kolega, daj povej kaj več o razliki med tradicionalno tehniko in športom...lahko odpreš tudi novo temo...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
kembel
Prispevkov:7
Pridružen:05 Nov 2015, 11:54

Re: kembel

Odgovor Napisal/-a kembel » 09 Nov 2015, 19:42

Sprva sem kar kakšno leto uporabljal Proraso - rdeče milo, potem sem prešel na l'Occitane milo in preshave olje, zdaj pa mi najbolj odgovarja kombinacija l'Occitane pre shave olje in l'Occitane bogata krema za britje. Dobim res gosto peno, ki prijetno diši po divjem brinu, olje pa kocine zmehča, napravi zaščito in omogoči gladko drsenje britvice po koži.
Poizkusil sem tudi uporabljati American Crew olje in se nekajkrat obril samo z njim in s Travel Merkurjem, ki je manj agresiven, vendar mi ni tako prijetno kot s peno…dosti je cukanja. American Crew se tudi ni obnesel v kombinaciji z l'Occitane peno, ker jo povsem izniči...

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: kembel

Odgovor Napisal/-a miha » 09 Nov 2015, 21:36

glede na tvoje treninge, ti zna britev veliko bolje sesti ;)..
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
kembel
Prispevkov:7
Pridružen:05 Nov 2015, 11:54

Re: kembel

Odgovor Napisal/-a kembel » 09 Nov 2015, 22:01

a veš, da se res že kar nekaj časa odločam za nabavo britve…si bom pa najverjetneje najprej omislil Feather Artist Club, ker ne vem še kako bi se lotil brušenja in vzdrževanja klasične britve.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: kembel

Odgovor Napisal/-a miha » 09 Nov 2015, 22:03

kembel napisal/-a:a veš, da se res že kar nekaj časa odločam za nabavo britve…si bom pa najverjetneje najprej omislil Feather Artist Club, ker ne vem še kako bi se lotil brušenja in vzdrževanja klasične britve.
tako tezko pa vzdrzevanje ze enkrat vshave readybritve spet ni,.. in shaveta ter britev nista cisto isto ;)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
kembel
Prispevkov:7
Pridružen:05 Nov 2015, 11:54

Re: kembel

Odgovor Napisal/-a kembel » 09 Nov 2015, 22:16

to imaš čisto res…ampak Feather je, kolikor sem bral po forumih, čisto drug nivo shavette. :)
bo pa vsekakor tudi brutev dobila mesto v mojem arzenalu :D

Odgovori