Skupinski nakup BIH

Prodam, kupim, menjam, podarim, iščem :) ... prostor za oglase.
Pravila foruma
Pri prodaji, kupovanju, itd svetujemo zdravo mero previdnosti!
Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ
Re: Skupinski nakup BIH

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 18 Jun 2014, 20:44

Hvala caus24 za paketek. Ampak na pošti je bilo pa tako, kot bi prejel plutonij ne pa žajfe za 1€ - tipkala nekaj 100 let, osebna, podpis, datum, račun... :lol:

Drugič morda bolje v navadno pošto (hm, čeprav ne gre v kaslc...) in plačilo na Paypal, lahko tudi na TRR.

kemik
Prispevkov:25
Pridružen:07 Apr 2014, 01:49

Re: Skupinski nakup BIH

Odgovor Napisal/-a kemik » 19 Jun 2014, 00:53

Tudi jaz se zahvaljujem, danes sem dobil oba Arkota.

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: Skupinski nakup BIH

Odgovor Napisal/-a caus24 » 19 Jun 2014, 10:35

Me veseli da ste vsi dobili, drugic bomo pa glede dostave drugace uredili.

Bajkman

Re: Skupinski nakup BIH

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 19 Jun 2014, 11:47

Mach3 napisal/-a:Hvala caus24 za paketek. Ampak na pošti je bilo pa tako, kot bi prejel plutonij ne pa žajfe za 1€ - tipkala nekaj 100 let, osebna, podpis, datum, račun... :lol:

Drugič morda bolje v navadno pošto (hm, čeprav ne gre v kaslc...) in plačilo na Paypal, lahko tudi na TRR.
Tudi če ne gre v kaselc, ni problema. V tem primeru mora poštar pustiti obvestilo, podobno kot bi bilo priporočeno. Dvigneš ravno tako na pošti, ampak ni način plutonija. ;) Puščanje na policah, na klopcah itd naj ne bi bilo dovoljeno. Ampak če si v hiši, potem tudi to ni tak problem. Jaz sem se z mojim poštarjem dogovoril, da mi pusti na okenski polički od skreta, ki je pod streho vetrolova. Kaselc je čisto v bližini. Tako da ne morem spregledati, jasno je kuverta vidna tudi kadar grem srat.

Skratka, do 250g (področje teže dveh Arkov) je poštnina 0,58 EUR + kuverta. Če je koga strah, je priporočeno 1.25 EUR + kuverta, ampak potem ima @caus24 več dela.

andrej
Prispevkov:78
Pridružen:13 Okt 2013, 19:22
Kraj:Ljubljana

Re: Skupinski nakup BIH

Odgovor Napisal/-a andrej » 18 Avg 2014, 09:23

No evo jaz sem bil prejšni teden v BIH, in moram rečt da je popolno razočaranje. V 4 štacunah sem bil kjer se je dalo kupit vedno kaj pametnega ni bilo nič. Očitno bo treba hodit v Srbijo po robo. No nabavil sem si edino en arko stick ker imam doma še eno kocko :?
- Gillette Super Adjustable Black Beauty 1974 U2
- Old Spice shaving mug
- Palmira sapun za brijanje
- Semogue SOC boar ash wood
- Old Spice original AS

Bajkman

Re: Skupinski nakup BIH

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 18 Avg 2014, 09:28

Samo za zanimivost - v hipermarketu v Novalji sem videl Palmira kockice.

Uporabniški avatar
Slice
Prispevkov:170
Pridružen:26 Sep 2013, 11:03
Kraj:Zagreb, Hrvaška

Re: Skupinski nakup BIH

Odgovor Napisal/-a Slice » 18 Avg 2014, 10:53

Bajkman napisal/-a:Samo za zanimivost - v hipermarketu v Novalji sem videl Palmira kockice.
Baš mi je neki dan duki92 sa srpskog foruma Savršeno brijanje rekao da je tvrtka koja proizvodi Palmiru u stečaju. To su možda i posljednji primjerci tog sapuna...

andrej
Prispevkov:78
Pridružen:13 Okt 2013, 19:22
Kraj:Ljubljana

Re: Skupinski nakup BIH

Odgovor Napisal/-a andrej » 18 Avg 2014, 11:08

Šteta što idu u stečaj, morat ču sačuvat onda ovu kocku, a imam još par primjeraka zelenog glicerin sapuna što je meni osobno bio najbolji sapun za pranje ruka
- Gillette Super Adjustable Black Beauty 1974 U2
- Old Spice shaving mug
- Palmira sapun za brijanje
- Semogue SOC boar ash wood
- Old Spice original AS

Odgovori