Sample pack ponudba žiletk

Prodam, kupim, menjam, podarim, iščem :) ... prostor za oglase.
Pravila foruma
Pri prodaji, kupovanju, itd svetujemo zdravo mero previdnosti!
Odgovori
Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19
Sample pack ponudba žiletk

Odgovor Napisal/-a Primorec » 15 Apr 2014, 23:23

Ker me je par forumašev vprašalo za vzorce žiletk in sem ravno v postopku priprave za enega, sem pomislil če lahko ponudim kaj podobnega še drugim.

Par pravil:
-minimalno naročilo: 5 kos iste znamke, 5 različnih znamk , se pravi skupno 25 žiletk. Pod manj se mi ne splača matrat, ceno dam na zs, odvisna je od žiletk. Tako dobite neodprt paketek, razen pri znamkah kjer je v paketku 10 žiletk, tega razdrem.
-Lahko naročite minimalno 5 znamk po več kosov (večkratnik 5), različno..
-zakaj minimalno 5 znamk? Zato ker je ponudba mišljena kot sample pack. Enkrat sem namreč že oddal oglase za posamezne žiletke (bolzano, super-max), pa ni bilo odziva..
-ponudba traja do 1. maja, če kake vrste ni na zalogi več javim..Za feather ali iridium super pa me ne sprašujte, ker jih enostavno nimam dovolj za tak hec, mogoče kasneje če bo sploh kaj zanimanja za to ponudbo..

Izbor je sledeč:
-Polsilver super iridium
-Permasharp super
-Super-Max Super Platinum
-Gillette Platinum (whites)
-Bolzano Superinox Inossidabile
-Gillette 7 o'clock Sharp Edge (bonus žiletka na pakungo)
-Astra Superior Platinum
-Personna Platinum (red)
-Shark Super Stainless

Plačilo paypal. V ceno bo vklj. poštnina..

To pa še ni vse...

Se hecam, je... :lol:

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Sample pack ponudba žiletk

Odgovor Napisal/-a miha » 15 Apr 2014, 23:36

sicer ne vem kaksno ceno bos dajal ampak taksa ponudba se mi zdi kar "sveze dobra" .. , tak izraz se mi zdi posrecen :)! Sploh za nekoga ki bi rad malo sprobal se poigrackal itd...
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Sample pack ponudba žiletk

Odgovor Napisal/-a denis » 16 Apr 2014, 06:28

Jaz bi želel takšen komplet:
-Permasharp super
-Super-Max Super Platinum
-Gillette Platinum (whites)
-Personna Platinum (red)
-Shark Super Stainless

Iz kod si ti drugače?

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Sample pack ponudba žiletk

Odgovor Napisal/-a Primorec » 16 Apr 2014, 07:39

@denis: sedaj sem videl, da sem pozabil dopisat. Une gillette platinum (whites) so normalno dobavljive pri nas, iz tega razloga ne vem ali naj jih pustim na seznamu ali brišem? Gre se za gillette platinum v beli škatlici na modrem kartončku. Na ameriških forumih jih kličejo kar 'whites'. Ta seznam sem pisal zelo pozno včeraj zvečer, tako da cen sploh še nisem postavljal, bodo pa za vse forumaše enake in konkurenčne, seveda popust bo na količino. Da ne bo prišlo do kake vroče krvi na forumu jih imam namen tukaj tudi objaviti. Pač času je treba dat čas..V bistvu bom videl kako bo šlo. Ko bo določene znamke zmanjkalo bom editiral prvi post.. Denis, dobiš zs popoldne enkrat..
Zadnjič spremenil Primorec, dne 16 Apr 2014, 08:16, skupaj popravljeno 1 krat.

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Sample pack ponudba žiletk

Odgovor Napisal/-a Primorec » 16 Apr 2014, 08:04

@miha: v bistvu je do tega prišlo zaradi visokih poštnin iz tujine. Se mi ni splačalo kupiti ene škatlice po 2 eura in plačati 5 za poštnino. Tako sem kupoval po 100 ali 200 kom. Odvisno kaj sem zraven teh žiletk še naročal. Tako je zaloga rasla in rasla. Nekako sem izračunal, da porabim cca 30 žiletk letno. Moja zaloga je cca 600 žiletk, se pravi da sem si nehote naredil zalogo za 20 let! To pa ne gre..Sploh ker bi rad probal še druge, po eno škatlico naročat pa se mi zdi da profitira več pošta kot trgovec..V bistvu so mi ostale za probat same eksotične znamke, ki pa jih ne dobiš na kupu v eni trgovini, da bi jih lahko po normalni poštnini dobil vse po eno škatlico..

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Sample pack ponudba žiletk

Odgovor Napisal/-a miha » 16 Apr 2014, 09:58

..saj pravim, meni se to zdi odlicna ideja in koristno za obe strani :)..
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
denis
Prispevkov:265
Pridružen:08 Okt 2013, 16:07

Re: Sample pack ponudba žiletk

Odgovor Napisal/-a denis » 16 Apr 2014, 11:59

Aha, te sem že sprobal. Potem mi daj pa raje ene Polsilver namesto teh, torej:
-Permasharp super
-Super-Max Super Platinum
-Polsilver super iridium
-Personna Platinum (red)
-Shark Super Stainless

Se mi pa ne mudi nikamor, imam še nekaj že nabavljenih britvic za preizkusiti ;)

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Sample pack ponudba žiletk

Odgovor Napisal/-a Primorec » 22 Apr 2014, 15:26

Še cena: 8 eur s poštnino in bubble kuverto..All inclusive..Ali ponudba na zs...Plačilo na paypal..

Odgovori