Prodaja kvalitetnih čopičev in iKon slant.

Prodam, kupim, menjam, podarim, iščem :) ... prostor za oglase.
Pravila foruma
Pri prodaji, kupovanju, itd svetujemo zdravo mero previdnosti!
Odgovori
chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47
Prodaja kvalitetnih čopičev in iKon slant.

Odgovor Napisal/-a chrom » 12 Apr 2014, 10:17

Torej, dokončno sem se odločil, da razprodam čopiče, ki jih premalo uporabljam, ali pa imam duplikat ali kakšno drugo, ki je zelo podobna. In še na poti imam 3 nove čopiče, tako da...

Opomba: Vsem cenam sem dodal 5 E za poštnino, ker bom povsod zraven poslal še kako milo in druge dobrote in nima smisla, da prodajam nekaj za 15E in dam potem 10E za poštnino.... Če pridete osebno iskati, pa se zniža cena za toliko.....

1. Shavemac 2- band d01 jazbec: kaj naj rečem, ultimate face lathering čopič z OGROMNO hhrbtenice. To je za prave moške, požira mila, tudi najtrša, kot za stavo. Vozel 22 mm, loft 44mm, se mi zdi. specifikacije pišem iz glave. Čopič je FENOMENALEN, kupcu ne bo žal, sigurno.

Cena: Mislim da me je stal okoli 160E, prodam za 120E, zraven lahko kupev izbere še eno milo (Tobs Avocado (50% preostalo), Arko sensitive krema za britje (99%), Arko stick neuporabljen ali Speick stick neuporabljen). + dodal bom še kako malenkost, morda konjski potovalni čopič Semogue, če ne bo prodan iKon slant.....

Slike:

Slika

Slika

Slika

2. Shavemac Shave nook Limited edition Beehive. 3 band, 24X48, bolj mehak kot zgornji Shavemac, z manj hrbtenice, pa še vedno dovolj, več kot dovolj. Poleg mil zelo uporaben tudi za kreme in bowl lathering. Tak vsestranski čopič. Tudi tu bo novi lastnik izjemno zadovoljen, garantirano.

Cena: Ni jih na prodaj, mislim da je nekih 75E primerna cena, zraven dobi kupec eno od zgornjih mil.

Slike:

Slika

Slika

Slika

3. Rudy Vay custom, Vozel okoli 21 mm, vozel je TGN Finest Grade-A jazbec . Fin vsestranski čopič, nekoliko manjši od zgornjh Shavemacov, tudi manj hrbtenice. Bolj za tiste, ki imajo raje manjše čopiče, meni se zdi velikost 21-22 mm idealna.

Cena: Tudi tole je Custom made, ne spomnim se cene. Recimo 50 E? Zraven dobite milo.

Slike:

Slika

Slika

4. Semogue 830. PRODANO

Ščetka ne rabi predstavitve, gotovo ena najboljših ščetk, sploh glede na ceno - kvaliteto. Merjasec. Lepo vpeljan.

Cena: Mislim da stane nekje okoli 20E + poštnina. Kaj jaz vem, recimo 20E in dodam še milo in nekaj žiletk?

Slika:

Slika


5. Vulfix/Grosvenor 404

Mešan vozel, niti ne vem, koliko stane. Vozel je soliden, celo dober, ročaj je odličen. Vsekakor boljša ščetka od vsega, kar se prodaja v mullerju, DM-u....

Cena isto kot zgoraj, 20E in dodam eno milo in nekaj žiletk.

Slika

6. PRODANO iKon slant z ročajem, uporabljen samo nekajkrat.

Nekdo bo tega izjemno vesel, meni je nekoliko pretezek in mi sameva na polici. Kot nov, v škatli in vse.... Zelo dobra kvaliteta izdelave, 37c in 39c se s tem ne moreta primerjati. Ni šans.

Cena v EU je okoli 160E + postnina, moja cena 105E, dodam eno milo in nekaj žiletk, ter eno majhno Semogue potovalno konjsko ščetko, uporabljeno 5x.

http://www.giftsandcare.com/en/maquinil ... lldog.html

Slika

7.PRODANO Muhle kosmo Silvertip Fibre V2.0

http://connaughtshaving.com/31k876.html

Super čopič. me je izredno presenetil, vsestransku uporaben. Mene samo nekoliko moti ročaj, ker ne maram črne barve v kopalnici in imam že naročenega belega.

Stane okoli 45 E + poštnina, recimo 40E in dodam nekaj darilc.

Slika

Evo, to je to zaenkrat, morda kaj dodam še kasneje.

Če komu kupljeno ne bi bilo všeč oziroma bi se mu zdelo, da je roba zanič, vrnem denar.

Edit: Nekatere od teh stvari bom ponovno ponudil na prodaj... Dokler se spet ne premislim... :D
Zadnjič spremenil chrom, dne 07 Jun 2015, 09:50, skupaj popravljeno 3 krat.

Leiito
Prispevkov:140
Pridružen:15 Mar 2014, 10:15

Re: Prodaja kvalitetnih čopičev in iKon slant.

Odgovor Napisal/-a Leiito » 29 Maj 2014, 14:54

A je ta Semogue še na voljo?

chrom
Prispevkov:405
Pridružen:03 Okt 2013, 19:47

Re: Prodaja kvalitetnih čopičev in iKon slant.

Odgovor Napisal/-a chrom » 30 Maj 2014, 07:30

Leiito napisal/-a:A je ta Semogue še na voljo?
Na zalost ne. Sem si premislil, bo ostal doma.

Ostali pa so na volji...

Odgovori