Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
Odgovori
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a miha » 17 Feb 2016, 15:36

blaz napisal/-a:sem malo površno napisal oz. dvoumljivo. V mislih sem sicer imel ekipo ljubljanskega brivca, da ni nič kaj aktivna.
Kar se tiče foruma sem to tudi opazil ja, da je kar pasivno. Sam sicer ne vidim smisla, da bi vsak dan npr. v SOTD objavljal isti set up, ki ga imam. Konec koncev sem pa čisti zelenec na tem področju. Če bo zadeva prišla kdaj tako daleč, da si bom lahko privošil razna testiranja izdelkov (na lastne stroške) in tudi britje z britvijo, bom rade volje kaj napisal.
Res pa je da forum ni tako transparenten in vizualen kot npr. kakšen FB.
Mam občutek, da so bradači dosegli vrhunec, kar se tiče popularnosti. Se zna zgodit, da bo spet biti IN brez goščave na obrazu. :)

Po koje gre bolj za skupnen oz lastne preference, so pa brade po koje in ja (klikor vidim)..

Glede pisanja pa nismo atrogo omejeni na britje, komot napises kaj drugega. Sam dojemam forumk ot skupnost (ki ima sicer isti hobi) ki se malo podruzi pa kaksno rece ;)..
britev.si ruleeees :)

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a Puskin » 17 Feb 2016, 16:10

Blaz...ne posegaj po mach3-ju. Ti se samo brij in nič ne razmišljaj...en dan boš pol sam ugotovil, da ne pomneš več, kdaj si se nazadnje porezal! Presenetlo te bo samo, ko se boš obril za en k.!
Jaz imam tudi en kup ostrih robov pa jamic,ipd., a glej glej...obrijem se pa u nulo!
Nothing less...than BBS

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a blaz » 17 Feb 2016, 16:26

Puskin napisal/-a:Blaz...ne posegaj po mach3-ju. Ti se samo brij in nič ne razmišljaj...en dan boš pol sam ugotovil, da ne pomneš več, kdaj si se nazadnje porezal! Presenetlo te bo samo, ko se boš obril za en k.!
Jaz imam tudi en kup ostrih robov pa jamic,ipd., a glej glej...obrijem se pa u nulo!
Ni toliko težava v urezninah, to je še najmanj. Koža pač ni gladka v vse smeri tudi ko grem AtG.
In več je iritacije kot sicer. Zdaj pa sploh, ko si višji ovratniki in pleteni šali. In za zmenek pač ni fajn bit flekast :)

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a Puskin » 17 Feb 2016, 20:42

Ti sam vztrajaj! Dobro milo, ostra žiletka in nežna roka... ;)
Nothing less...than BBS

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a blaz » 17 Feb 2016, 20:48

Puskin napisal/-a:Ti sam vztrajaj! Dobro milo, ostra žiletka in nežna roka... ;)
Nevem točno kater avtor je že objavil na YT, da je teženje h najagresivnejšemu in najbolj ostri žiletki, napaka napak. Utemlji, da koža ni steklo (tako gladka) in tako si baje delaš večjo škodo kot korist. Tudi nategovanje kože ni priporočeno, ker lahko zabriješ kocino pod površje. Vraščene kocine in gnojne pore, samo to mi še manjka.
(Avtomatsko se "šlatam" po vratu in pikam p asem se danes opoldan obril. Včasih se moram po britju še enkrat stuširat, ker se toliko mučim zraven, da se ponovno spotim kot da sem 30 min laufal :) :) :) )

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a blaz » 17 Feb 2016, 21:59

zanimiv video s kombinacijo go-pro https://www.youtube.com/watch?v=uBQYwWRuyus

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a miha » 17 Feb 2016, 23:27

S tem o agresivnosti se ne strinjam, lahko ti sicer prevec pobere a s prakso in ko to vzames v postev je super, efektivno in hitro.. Ce naredim analogijo, s sportnim avtom hitro odletis ven ce ne pazis, ce delas prav pa so top performerji..

Ena smesna fraza ki jo je enkrat napisal.... Britje z neagresivnim brivnikom je tako kot da bi se bril z mooro brisaco :twisted:
britev.si ruleeees :)

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a blaz » 18 Feb 2016, 12:29


Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 22 Feb 2016, 15:16

miha napisal/-a:S tem o agresivnosti se ne strinjam, lahko ti sicer prevec pobere a s prakso in ko to vzames v postev je super, efektivno in hitro.. Ce naredim analogijo, s sportnim avtom hitro odletis ven ce ne pazis, ce delas prav pa so top performerji..

Ena smesna fraza ki jo je enkrat napisal.... Britje z neagresivnim brivnikom je tako kot da bi se bril z mooro brisaco :twisted:
Kaj pa vem. Meni ostre (nove) nikakor ne ustrezajo, ker sem porezan. Ugotovil sem da imam raje malce topo in lahko bolj pritisnem, je BBS brez urezninic.
Sicer pa trenutno v 37C uporabljam Treet, in to že 7x - pa se mi zdi britje skoraj vedno boljše. Ker z vsakim britjem lahko malce bolj pritiskam.
Sicer pa vaja in vaja. Jaz sem tudi 2 leti nazaj samo gledal npr. geofatboya, kako gre direktno navzgor po vratu, meni je to naredilo masaker.
Sedaj delam tudi jaz enako - očitno roka pridobi toliko več neke mikro spretnosti, da se izognem urezninam. Še celo preko roba vrat/brada grem sedaj direktno navzgor, kar si nisem na začetku sploh mogel zamisliti.

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Juniorji se brijejo/mo - začetek je težak

Odgovor Napisal/-a blaz » 22 Feb 2016, 16:41

Jaz te "eno potezne" američane in ostale, ki trdijo, da so v manj kot 15min prišli do BBS jemljem z veliko rezervo. Nejeverni Tomaž, moram pošlatat :D kanal Nick shaves in Busta sta mi blizu :)

Odgovori