Prehod na klasicne metode britja

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Re: Prehod na klasicne metode britja

Odgovor Napisal/-a miha » 19 Sep 2014, 23:47

ma ko se britvijo brijes moras pac malo paziti kaj delas da cesa ne zagrabis kar ni namenjeno rezanju ni pa (kot ze veckrat receno) to nic kaj takega :D ...

sam se v ogromni vecini primerov brijem z 1 roko,.. sme se nekaj casa z dvema pa se mi ni zdelo smiselno,.. koliko casa sem potreboval,.. kajsen dober mesec verjetno (nisem 100%)
britev.si ruleeees :)

Primorec
Prispevkov:475
Pridružen:24 Okt 2013, 07:19

Re: Prehod na klasicne metode britja

Odgovor Napisal/-a Primorec » 20 Sep 2014, 14:50

Jaz sem najprej treniral po roki, da sem dobil feeling za kot, pa kako se rezilo čuti na koži ipd..Potem sem se wtg obril z DE, nato samo wtg treniral z britvijo, za xtg in atg sem se upal par britij kasneje...
Ampak kot sem že napisal, britje z britvijo jemlje ogromno časa. V to sem se podal iz firbca, že v štartu sem imel nizka pričakovanja, da bom to redno uporabljal. Dejansko sem potešil svojo radovednost, se naučil brusit nože spotoma, z malo potrpljenja bi lahko prišel dosti ceneje skozi. Ob nakupu sem domneval, da bom to redno rabil, izkazalo se je da tega načina britja ne bom redno uporabljal, zato pa začetnikom priporočam naj si zadeve raje izposodijo in probajo pred večjo investicijo..

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Prehod na klasicne metode britja

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 20 Sep 2014, 19:47

Primorec napisal/-a:Ob nakupu sem domneval, da bom to redno rabil, izkazalo se je da tega načina britja ne bom redno uporabljal, zato pa začetnikom priporočam naj si zadeve raje izposodijo in probajo pred večjo investicijo..
Še bolje pa je, da najprej sprobajo shavette, ki je skoraj zastonj.


Odgovori