komplet za brivsko peno

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
Odgovori
Bajkman
komplet za brivsko peno

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 20 Avg 2014, 13:34

Predvsem za začetnike, saj je super ugoden:

Slika

Vse na sliki stane 6,6€. Za klasično britje potrebujete samo še DE brivnik in DE britvice, s čimer se lahko brez dodatnih nakupov brijete dolgo, dolgo.. Lahko seveda tudi britev in kar sodi poleg.
Namesto Prorasa si lahko umislite katerokoli drugo milo, moj nasvet je Cella ali Arko. ;) :D

OPOZORILO: Če ste začetnik, vedite, da je potrebno čopič zelo dobro naložiti z milom, torej čim bolj. Bolje preveč naložen in naslednjič zmanjšate dozo, kot pa obratno. Pogosto se dogaja, da začetnik premalo naloži. V izogib temu lahko za začetek kupite brivsko kremo, katere iztisnete 2cm, s tem dobite občutek koliko in kakšna pena mora biti.

LP

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: komplet za brivsko peno

Odgovor Napisal/-a miha » 20 Avg 2014, 16:19

to pa je res ugodna cena za vse skupaj! Prilepis se link za nakup mila in copica (ce gr eza spletni nakup), ali so to cene v fizicnih trgovinah, da bo bolj direktno aplikativno :), ti imas itak vse to pregledano..
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: komplet za brivsko peno

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 20 Avg 2014, 16:27

Za čopič in milo sem vzel ceni iz fizične trgovine Tigota v italijanski Gorici:

Proraso milo 150 ml (belo, zeleno ali rdeče): 1.95 €
Konkreten Omega 10275 čopič: 3.55 € :D

Pa napišem še cene ostalih Omega čopičev:
10218: 3.99 €
10081: 4.99 €
10098: 6.95 €
Čopič Proraso cca 5.99 €

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: komplet za brivsko peno

Odgovor Napisal/-a caus24 » 29 Avg 2014, 13:20

Bajkman Boš hodil ti kaj v italijo. Kupil sem si proraso zelenega in mi je zelo dober, pa sem mislil če boš kej hodil bi mel še belega in rdečega pa mogoče malo cello da probam kakšna je.

Bajkman

Re: komplet za brivsko peno

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 29 Avg 2014, 13:45

Gotovo bom kaj šel in se spomnil nate. Edini problem, da ne morem zagotoviti, da bo kmalu. Torej, to bi rad mila in ne kreme?

LP

EDIT: Kaj ti je pri zelenem Prorasu všeč?

caus24
Prispevkov:788
Pridružen:23 Apr 2014, 14:05
Kraj:Velenje

Re: komplet za brivsko peno

Odgovor Napisal/-a caus24 » 07 Sep 2014, 11:04

To da ne boš kmalu ni problem. Kupil se si zeleni proraso milo in kremo in ne razumem čisto kaj bi naj bil point kreme. Sem si pogledal na netu da bi naj bil nanos pred britje in posledično boljše britje ampak nisem opazil neke razlike.
Ker sem do zdaj probal samo arko in proraso nimam veliko izkušenj mi pa proraso lepše diši (mentol) in mi se zdi da naredi lepšo peno kot arko. Bi pa rad probal še belega in rdečega da vidim kakšna sta pa celo, pa še kakšno drugo milo.... :-) Bom počasimel zaloge za neki let.

Bajkman

Re: komplet za brivsko peno

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 07 Sep 2014, 13:23

Če boš prej v MB ali LJ, kot jaz v gorici, ne pozabi na trgovino Estela. ;)

Bajkman

Re: komplet za brivsko peno

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 13 Sep 2014, 08:23

caus24 napisal/-a:To da ne boš kmalu ni problem. Kupil se si zeleni proraso milo in kremo in ne razumem čisto kaj bi naj bil point kreme. Sem si pogledal na netu da bi naj bil nanos pred britje in posledično boljše britje ampak nisem opazil neke razlike.
Ker sem do zdaj probal samo arko in proraso nimam veliko izkušenj mi pa proraso lepše diši (mentol) in mi se zdi da naredi lepšo peno kot arko. Bi pa rad probal še belega in rdečega da vidim kakšna sta pa celo, pa še kakšno drugo milo.... :-) Bom počasimel zaloge za neki let.
Da nisi ti morda bral glede Proraso kreme pred britjem in ne tiste običajne za britje. Point kreme vs mila istega tipa istega proizvajalca: Ni pointa, samo da kremo lažje naneseš, milo pa je najbrž za dlje. :D

Odgovori