Potencialni ogled zbirke brivnikov in britev

..za vse kar ne spada drugam in je povezano z britjem :)!
Odgovori
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
Potencialni ogled zbirke brivnikov in britev

Odgovor Napisal/-a miha » 23 Jan 2014, 21:16

Ze pred casom sem tuhtal da bi to za koga znalo biti prekleto zanimivo, namrec, v Sloveniji je zavzet zbiralec brivnikov (elektricnih, DE in britev; tudi masinic za brusenje britvic in samih britvic) ki ima zavidanja lepo zbirko. Sam sem bil pred nekaj casa pri njemu in je stvar 8ki je gostovala v muzeju se ne dolgo nazaj) zelo zanimiva, gospod je pa tudi ogromen vir informacij ki mu verjetno nobeden od nas ne seze do kolen (vsekakor ne jaz :D ) ..

Skratka, kontaktiral sem ga in vprasal ce bi bila varianta da si to zbirko ogleda tudi kaksna majhna skupinica iz nasega foruma (cca 3 ljudje, lahko je pa vec skupin) in je bil za. Sedaj me pa zanima ce bi kdo bil zainteresiran za ogled, da se naprej dogovorim. Vsekakor pa bi prosil, da tisti ki rece da bo sel res pride, torej da pristopite odgovorno, ker bo zelo butasto izpadlo da bo na koncu on sam tam! S tistimi ki se ne bodo drzali dogovora ne bo milosti :evil: !

Ce se vas bo dovolj nabralo (v nekem casovnem roku) se bom poskusil dogovoriti za obisk. :)

gre pa za to zbirko --> http://britje.si/
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Potencialni ogled zbirke brivnikov in britev

Odgovor Napisal/-a miha » 29 Jan 2014, 20:30

.. torej ce prav razumem to nobenega ne zanima (ko sem bil jaz tam se mi je zdelo vredno ogleda, (pa DE niti ne uporabljam :D ) da ne govorim o poznavanju Igorja ki je zbirko naredil v nevem koliko letih) ..?
britev.si ruleeees :)

Fasan

Re: Potencialni ogled zbirke brivnikov in britev

Odgovor Napisal/-a Fasan » 15 Feb 2014, 09:17

Mene bi zanimalo, kje pa je??? V Sloveniji ali tujini?? Lp ;)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Potencialni ogled zbirke brivnikov in britev

Odgovor Napisal/-a miha » 15 Feb 2014, 15:13

To je v ljubljani ja, me pa cudi da pri vseh DE ljubiteljih ni nobenega zanimanja, se meni je bilo vsec pa nisem neki DE navdusenec :D.
britev.si ruleeees :)

Fasan

Re: Potencialni ogled zbirke brivnikov in britev

Odgovor Napisal/-a Fasan » 16 Feb 2014, 07:20

Se bova dogovorila pa lahko greva, sem za to :) Tudi meni se zdi nenavadno ampak tako pač je, na pohodu so plastični brivniki - instant life :(

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Potencialni ogled zbirke brivnikov in britev

Odgovor Napisal/-a miha » 16 Feb 2014, 11:47

lahko greva, jaz sme sicer ze bil ;)... dajmo pocakat ce se koga zacne zanimati da ne bomo kapljali posamezno :D..
britev.si ruleeees :)

Odgovori