Ruski DE Brivniki

Brivniki/britvice od a do ž...
Odgovori
uxbal
Prispevkov:95
Pridružen:10 Maj 2016, 13:55
Ruski DE Brivniki

Odgovor Napisal/-a uxbal » 13 Jun 2016, 14:28

Živjo,

Naletel sem na eno stran na Etsyju z lepo vintage rusko brivniško robo, pa me zanima strokovno mnenje. Razmišljam o nakupu tele zadeve:
https://www.etsy.com/listing/236521974/ ... p-header-1

Zdaj, mene zanima koliko so te zadeve varne za uporabo ipd. koliko mislite da je treba računati da so 'zjajcane' ipd. Mislim, oprema bi morala biti refurbished, ampak tako, mislite da je vrenod nakupa & koliko bi bilo to potem uporabno?

Hvala!

MaliFric
Prispevkov:110
Pridružen:23 Feb 2016, 00:23

Re: Ruski DE Brivniki

Odgovor Napisal/-a MaliFric » 15 Jun 2016, 10:32

Jah, od 35ih ocen ima povprečje 5, torej ne more biti slabo. 8-)

Izkušenj s tem itak nimam, bi pa rekel, da raje daj še nekaj evrčkov zraven pa si nabavi kakšne druge zadeve (Merkur, Gillete, ipd.), če res na hitro prečekiram forume v tujini, niso ravno navdušeni nad ruskimi brivniki.

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Ruski DE Brivniki

Odgovor Napisal/-a brico » 15 Jun 2016, 10:58

poleg vseh brivnikov na tem svetu, ti si najdel Rusa...v končni fazi te bo prišel skoraj 70 evrov...in nikoli več ne boš dobil pol tega denarja nazaj...hmmmmm
...is a good man without a good knife really a good man ?

uxbal
Prispevkov:95
Pridružen:10 Maj 2016, 13:55

Re: Ruski DE Brivniki

Odgovor Napisal/-a uxbal » 15 Jun 2016, 12:34

Živjo, hvala, thread marked as solved :)

Sem potem še gledal malo drugje, pa res ni nič pametnega. Sem si mislil, da če delajo dobre žiletke, pa ni vrag da nimajo tudi te industrije razvite. Sem se očitno motil (še tist kar je okej, so ponavadi delali ripoffe gilletta).

Hvala v vsakem priemru

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Ruski DE Brivniki

Odgovor Napisal/-a miha » 15 Jun 2016, 12:59

uxbal napisal/-a:Živjo, hvala, thread marked as solved :)

Sem potem še gledal malo drugje, pa res ni nič pametnega. Sem si mislil, da če delajo dobre žiletke, pa ni vrag da nimajo tudi te industrije razvite. Sem se očitno motil (še tist kar je okej, so ponavadi delali ripoffe gilletta).

Hvala v vsakem priemru
Samo znajo imeti drugacne standarde, za katere se zna zgoditi da ti ne bodo po godu (govorim na pamet)...
britev.si ruleeees :)

Odgovori