Prvi DE brivnik in nakup

Brivniki/britvice od a do ž...
Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10
Re: Prvi DE brivnik in nakup

Odgovor Napisal/-a brico » 07 Jan 2016, 16:32

a nisi vzel še kakšne žiletke zraven?...vidim da imajo Balzano...če rabiš kaj za test, pošlji adreso na ZS...nimam kaj velik, ampak vseeno...za test vse prav pride...
...mirno roko... :lol: ...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Mach3
Prispevkov:557
Pridružen:01 Okt 2013, 22:21
Kraj:LJ

Re: Prvi DE brivnik in nakup

Odgovor Napisal/-a Mach3 » 08 Jan 2016, 12:38

blaz napisal/-a:Evo ga. Moj prvi uvodni kit v svet "stare šole" britja. Če je instant potem že ni dobro, isto kot kava. :) :)
Super, tvoj opis v SOTD daje vedt, da si zakapiral. Zdaj pa vadit. Pa ne silit vsak dan ali vsaj 2. dan, da te ne mine, koža ti bo hvaležna. :)

Se še spomnim, ko sem tudi jaz porabil celo večnost za povprečno britje.. Zdaj sem že skoraj na istem kot s kartušo. Vendar spet uporabljam peno iz piksne, ker sem ugotovil, da mi razen vau faktorja uporaba čopiča/mila ne prinese dodane vrednosti. Pena/gel pri meni opravita povsem enako.
Predvsem je moja dobitna kombinacija britje na več kot 4 dni in 37C, žiletka niti ni tako važna. In pa britje po umivanju zob ter tuširanju, ko si vmes ves čas namakam brado.

blaz
Prispevkov:301
Pridružen:22 Dec 2015, 21:42

Re: Prvi DE brivnik in nakup

Odgovor Napisal/-a blaz » 10 Jan 2016, 19:56

Tisto, ko gledaš in čakaš, da bodo kocine dovolj dolge, da spet malo potreniraš britje. Tomorrow will be that day :roll:

iii
Prispevkov:159
Pridružen:15 Jan 2014, 13:25
Kraj:Bil .... nekje v Savinjski dolini...
Kontakt:

Re: Prvi DE brivnik in nakup

Odgovor Napisal/-a iii » 11 Jan 2016, 14:53

Držimo pesti.... in obliže obenem :roll: :twisted:
Nekje v Savinjski dolini...

Odgovori