DE Brivnik za začetnike

Brivniki/britvice od a do ž...
Odgovori
Bajkman
Re: DE Brivnik za začetnike

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 26 Dec 2014, 13:00

3€ :shock:

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: DE Brivnik za začetnike

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 26 Dec 2014, 13:20

A je ta RIMEI plastičen al kovinski?

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: DE Brivnik za začetnike

Odgovor Napisal/-a Omega » 26 Dec 2014, 13:22

kovinski, samo precej lahek je
Up spirits!

bizzy1
Prispevkov:345
Pridružen:08 Nov 2014, 15:17

Re: DE Brivnik za začetnike

Odgovor Napisal/-a bizzy1 » 26 Dec 2014, 13:24

Nekateri majo radi bolj lahke brivnike..bolši feedback dajejo ;)

Btw Omega, si opazil da imava isto število prispevkov haha, hitro napiši še enega :lol:

Bajkman

Re: DE Brivnik za začetnike

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 26 Dec 2014, 13:28

Točno tako, brivnik je lahek, zaradi česar se šteje za nežnega. Vendar če pogledaš z očmi izpostavljenost žiletke, ni nič kaj nedolžno.
Je pa zaradi lahkosti veliko boljši občutek za pritisk na kožo, kar tudi meni zelo ustreza.

Zadnjič, ko sem se bril z Rocket (SueprSpeed) blue, moram reči, da je bil najboljši občutek do sedaj. Brivnik dokaj lahek, občutek super, v roki ne drsi, ni neroden.

Vidva pa vsaj do novega leta nabijajta prispevke... :D To je za forum zelo dobro.

Uporabniški avatar
Omega
Prispevkov:305
Pridružen:30 Jun 2014, 20:58

Re: DE Brivnik za začetnike

Odgovor Napisal/-a Omega » 26 Dec 2014, 13:36

hahah, kar se prispevki/dan tiče, mislim da te ne bom prav hitro ujel :D Jaz sem si RiMei kupil ker je 3-delni, lahek in poceni; kar je idealno za na morje (da ne nosim s sabo Merkur 34C) :D drugače imam raje težje, bolj kompaktne brivnike, niti ne vem zakaj. Mislim da težo samodejno povežem z kvaliteto izdelave, za kar vem da ni vedno res, a vseeno :P
Up spirits!

Jurbanowski
Prispevkov:123
Pridružen:05 Apr 2014, 20:39
Kraj:Poland Alkoholand

Re: DE Brivnik za začetnike

Odgovor Napisal/-a Jurbanowski » 26 Dec 2014, 13:39

Rimei ni prav nič nedolžen, res da sem šel z njim briti 1 ali 2 dni staro brado in sem se kar konkretno porezal. Sigurno še dobi možnost, vendar pri malce daljših dlakah.

Bajkman

Re: DE Brivnik za začetnike

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 15 Jul 2015, 18:56

RiMei test, za tiste, kateri znate Nemščino, ostali pa google translate ------> KLIK

Turk
Prispevkov:6
Pridružen:01 Sep 2015, 04:45

Re: DE Brivnik za začetnike

Odgovor Napisal/-a Turk » 03 Sep 2015, 04:54

kakšne so pa kaj izkušnje z brvniki AMBROLEY, berem dobre stvari o brivnikih, še boljše pa o odnosu proizvajalca do kupcev, baje ti tudi pošljejo lepo napisana navodila (smernice o varnosti) ter vsega boga (ne spama) na email, po nakupu brivnika, kar se mi zdi da je dobra stavr če si začetnik. če ga kdo poseduje, me samo zanima kvaliteta izdelave, ter tudi kvaliteta britja.
En hud pesjan je živu, se futrou je z ludmi,
znjih župco si je kuhou, obrau jih do kosti,...

Bajkman

Re: DE Brivnik za začetnike

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 03 Sep 2015, 09:12

Kolikor vem, je to samo rebrand:
http://badgerandblade.com/vb/showthread ... ley-razors

To seveda ne pomeni, da je slab, a morda se da pod proizvajalčevim imenom dobiti isti brivnik ceneje.

Odgovori