King Cobra

Brivniki/britvice od a do ž...
Odgovori
Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:
King Cobra

Odgovor Napisal/-a TMB » 02 Jun 2014, 17:45

Meni zelo ljub brivnik Cobra Classic bo kmalu dobil naslednjika - King Cobra Classic. 8-)

http://shavenook.com/thread-the-king-co ... ic-preview
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: King Cobra

Odgovor Napisal/-a miha » 02 Jun 2014, 17:57

kaj pa ce bo pred novim letom :twisted: .. ce bi pa za koga rekel da jo mora imet pa si to ti :).. npr glede na to kolikokrat jo vidim tvojih sotdj-jih ipd

kaj pa ta Merkur Vision, ki je na koncu na eni primerjani slikici, a je ze kdo sprobal?... kaksen sloves se ga kaj drzi?
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: King Cobra

Odgovor Napisal/-a simon » 02 Jun 2014, 20:19

Vse lepo in prav.Največ pripomb je bilo na obliki ročaja in očitno so tu popravki.Nikakor mi pa ni jasno zakaj je bila Cobra Classic vedno - Out of stock. :oops:

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: King Cobra

Odgovor Napisal/-a simon » 02 Jun 2014, 20:21

TMB napisal/-a:Meni zelo ljub brivnik Cobra Classic bo kmalu dobil naslednjika - King Cobra Classic. 8-)

http://shavenook.com/thread-the-king-co ... ic-preview
Hvala informacijo!

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: King Cobra

Odgovor Napisal/-a TMB » 02 Jun 2014, 20:27

miha napisal/-a:kaj pa ce bo pred novim letom :twisted: .. ce bi pa za koga rekel da jo mora imet pa si to ti :).. npr glede na to kolikokrat jo vidim tvojih sotdj-jih ipd
Ah, ne rabim še ene verzije Cobre, ker sem s to zadovoljen in me trenutno ne mika. Mogoče kakšno rabljeno čez nekaj let...
simon napisal/-a:Vse lepo in prav.Največ pripomb je bilo na obliki ročaja in očitno so tu popravki.Nikakor mi pa ni jasno zakaj je bila Cobra Classic vedno - Out of stock. :oops:
Brivnike so izdelovalo v izredno majhnih serijah in se jih je tudi hitro pokupilo.
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Uporabniški avatar
simon
Prispevkov:513
Pridružen:06 Okt 2013, 17:02

Re: King Cobra

Odgovor Napisal/-a simon » 15 Jun 2014, 19:18

Slika
Kaj naj rečem.Vse kar so napisali na tujih forumih je res.Cobra je res odličen brivnik.Primerjavo lahko naredim samo z brivnikom Feather AS-D2.Oba namreč delujeta popolnoma neagresivno in ne poškodujeta kožo, kjub temu pa je kvaliteta britja čista desetka.Žileka v Cobri je širša in meri 50 mm (večja površina britja) sama menjava pa je zelo enostavna.Ročaj res nekoliko drsi in če imaš sposojen brivnik tako kot jaz je nekoliko neprijetno.Edini minus ki ga resnično zasluži je visoka cena ter zelo mala ponudba! :cry:

Odgovori