Slant : open comb

Brivniki/britvice od a do ž...
Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:
Re: Slant : open comb

Odgovor Napisal/-a TMB » 26 Feb 2014, 00:19

Open comb ima zobke in za seboj pusti nekaj pene na koži. Britvica tu ni celotna izpostavljena. Normalna glava nima zob in normalno vpne britvico. Slant britvico zvije in ustvari efekt giljotine.

Butterfly je pa samo eden od načine sestave brivnikov. Ti brivniki so iz enega kosa in se odprejo tako, da spodnji del ročaja zavrtiš in tako odpreš ali zapreš glavo. Bolj pogosti so brivniki iz treh kosov, kar pomeni, da imaš ročaj in glavo iz dveh delov. Tu je pomembno, da spodnji del glave pravilno obrneš, če ne se je nemogoče obriti, saj britvica ne pride v stik s kožo. Prednost teh brivnikov je, da lahko pri večini uporabiš ročaj, ki ti najbolj ustreza, saj ima večina glav standarden navoj,

To sem tudi na kratko opisal že nekaj časa nazaj na svojem blogu: http://obrijse.wordpress.com/2013/04/04 ... n-brivnik/
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Slant : open comb

Odgovor Napisal/-a miha » 26 Feb 2014, 00:33

aha hvala TMB... malo bolj jasno,.. torej ima npr Cobra normalno glavo (samo da SE ziletke uproablja?)

jaz imam potemtakem 2 open comb brivnika (1 aluminijast, mislim da je bonsa, ceski, en plasticen, in enega butterfly od gilette, mi je Bajkman povedal kateri je pa sem pozabil...... vse skupaj sem pa rabil 1x :D ... v kratkem dombim se 1 open comb, po moje medeninast (nagrada)
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
TMB
Prispevkov:676
Pridružen:25 Sep 2013, 23:56
Kraj:Škofja Loka
Kontakt:

Re: Slant : open comb

Odgovor Napisal/-a TMB » 26 Feb 2014, 00:50

Cobra je spet druga pesem in ima poseben mehanizem za zamenjavo britvic. :mrgreen: Imaš pa prav, da uporablja Feather oz. Kai britvice.
Tradicionalno Mokro Britje
facebook.com/TradicionalnoMokroBritje
obrijse.wordpress.com
instagram.com/obrijse


Lp, Matjaž

Odgovori