Slant

Brivniki/britvice od a do ž...
Odgovori
Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43
Re: Slant

Odgovor Napisal/-a Puskin » 19 Mar 2017, 19:15

Brico manga stile!
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Slant

Odgovor Napisal/-a brico » 19 Mar 2017, 19:36

počakaj še malo...enkrat ji boš dal napačno risanko in si pečen... :lol: ...

to je "No Name"

@olly@, oprosti da ti smetimo temo, samo to čaka tudi tebe....juhuuuuuuu

a ni simpatiko?????
Priponke
IMG_0601.JPG
IMG_0601.JPG (80.23KiB)Pogledano 8429 krat
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: Slant

Odgovor Napisal/-a olly » 19 Mar 2017, 20:10

Naša bo še pri 16ih premetavala domine in lego kocke, me nič ne skrbi :)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Slant

Odgovor Napisal/-a brico » 19 Mar 2017, 20:19

torej, nič drugega kot šah figure...spartanska vzgoja...juhuuuuu...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Slant

Odgovor Napisal/-a Puskin » 21 Mar 2017, 11:56

Drugi poizkus...
Hm... V mojo že, lahko bi rekel, mornarsko brado, nafloskano z odlično peno, nastepeno iz Tabac mila je peresno lahki bricotov open comb slant hrabro zagrizel.
WTG po ravnih utrjenih licih je posmukal brado kar spodobno. Zataknilo se je pa na občutljivem mestu pod nosom. Četudi sem pritisnil, ni porezal kocin, temveč me je pošteno zacukal. Uf, tisti neprijeten občutek, ko ti skoraj orosi oči.
Pa sem se spet udal in posegel po mojem heavy duty tool-u, Merkurjevi 39-tki.
Ne vem, ne vem... Dal mu bom še tretjo možnost, saj imam občutek, da ima mali, zaradi open comb zasnove, prevelik apetit in zato ni bil kos dolgim kocinam.
Tako ga bom naslednjič uporabil, ko brada ne bo tako intenzivna.
To be continued...
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Slant

Odgovor Napisal/-a brico » 31 Maj 2017, 15:50

ČUPAAAAAAJ....

http://www.ebay.com/itm/Safety-Razor-Re ... SwDKtY0-5x


za vsakega ki si privošči večdnevno ali tedenso pavzo....MUST HAVE....juhuuuuuuu
...is a good man without a good knife really a good man ?

Puskin
Prispevkov:1181
Pridružen:03 Dec 2014, 12:43

Re: Slant

Odgovor Napisal/-a Puskin » 10 Jul 2017, 08:25

Open comb slant... Test sem zaradi pomanjkanja časa, oziroma brivske nediscipline prekinil.
Po mučnih mesecih, v katerih nisem našel časa, da bi posmukal krajšo brado od enega tedna (zadnje leto brijem le, ko je nujno potrebno-torej enkrat na teden) sem opustil test tega zanimivega brivnika in ga vrnil lastniku. Brico, hvala za zaupanje.
Še vedno sem mnenja, da je brivnik zaradi svoje open comb zasnove prepožrešen in zaradi premajhne teže glave premalo učinkovit pri daljših kocinah. Zato pri meni prihaja do cukanja. Po drugi strani pa zaradi nenavadno ukrivljene kline preagresiven. To je samo moje mnenje... Saj sem morda kompletno zgrešil kot britja. Kdo bi vedel...
Seveda je bil tudi test nepopoln, saj ga nisem uspel testirat na krajših kocinah...ampak, saj slanta potrebujem le za rezanje daljših kocin, za vse ostalo uporabljam druge brivnike.
Dan vrnitve brivnika sem združil še s prevzemom paketa Aleppo mil. Pri tem sem spoznal našega big bossa foruma. V senci mogočnih kostanjev smo tako Brico, Miha in moja malenkost poplaknili suha grla z vrčkom piva. O nekih brivskih debatah ni bilo ne suha ne sluha... Temveč smo se drug pred drugim hvalili o številu povaljanih deklet. E ja... Če bi le to bilo tako, pa ni... Namreč, naši forumski dinozavri so obsedeni z nekimi napravicami z ležaji, ki jih sukajo med prsti... :twisted:
Baje da deluje, pa še spolno prenosljivih bolezni baje ne dobiš. Al suma sumarum, za pomanjkanje zanimivejših tem, je bilo krivo moje pomanjkanje časa.
Pa drugič!
Nothing less...than BBS

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Slant

Odgovor Napisal/-a brico » 10 Jul 2017, 14:46

yebi ga...vi suburbian guys nikoli nimate časa za nas metropolitane.... :lol: ...enkrat se bomo zorganizirali in naredili štalo na primorskem...samo ne pripeljat svoje borce ker nas bodo popapali za marendo....juhuuuuuu....
slant je prva liga, somo časa mu nisi dal....ni druge kot da ga izkopiramo in naredimo SS....
jaz se tudi trenutno šparam tako da Magards slant ore brez problema...dobro da se nisem spomnil in ti dal Mulcuto za test...pol bi šele bile krvavice.... :lol: ....

še dva dni pa izklop.... 8-) ...gremo rakom žvižgat....

https://www.youtube.com/watch?v=gcMOwdr0zjs
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: Slant

Odgovor Napisal/-a miha » 11 Jul 2017, 00:13

Da se se jaz malo javim... Puskin, ce bi se malo pocakal bi videl kaksna zurka je bila pol ko je brico prisel nazaj 8-) :twisted:. Tisto sukanje med prati je bilo samo btw, glavna tema je bil hi-fi ;).
Tega open comb slanta se nisem probal, je pa Mulcuto prva liga, samo lahko roko moras imeti, kar mu lahka masa super omogoca. Sem pa zadnjic haral z eno prestaro Featherico v Mulcuto in sem tuhtal da ni treba toliko paziti kot ponavadi :D in da vcasih ziletke verjetno niso bile tako super ostre kot danes, posledicno je bil mogoce Milcuto za tiste ravno pravsnji?

Brico zivaj na off-dmoru in ne pozabi se nam kaj javiti ;).
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: Slant

Odgovor Napisal/-a brico » 11 Jul 2017, 12:14

yebi ga, @Puskin@ je soldier of fortune in ima težko, boksersko, roko... :lol: ....

https://www.youtube.com/watch?v=VGHbzP96WWA
...is a good man without a good knife really a good man ?

Odgovori