DE darilni paket za Bozica :)

Brivniki/britvice od a do ž...
Odgovori
Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28
DE darilni paket za Bozica :)

Odgovor Napisal/-a miha » 24 Dec 2013, 23:31

.. evo ena zgodbica.... sicer sem se prakticno najvec v zivljenju bril s kartusnimi brivniki torej neke vrste ziletkami,.. sedaj se z britvami,... ampak DE brivnikov pa se v zivljenju nisem probal ... :D ... zadnje case sem razmisljal da bi mogoce nabavil 1 DE brivnik... no to se je danes spremenilo, ker sme dobil skatlo polno ziletk z 2 DE brivnikoma od starega ata ki je umrl pred vec kot 20 leti... skatla v kateri so stvari in je brivska skatla pa ima letnico s svincnikom napisano 1938 :)

nekaj slikovnega material, nato se opis britja..

skatla izgleda nekako tako
Slika

noter je precej razlicnih ziletk... tukaj so vec ali manj vse
Slika

brivnika pa izgledata tako (zlati je cehoslovaski, plasticni pa ne vem), seveda sem oba spucal kolikor je slo, dal noter ziletko ki je na spodnji sliki in gasa briti
od teh 2 brivnikov mi je plasticen bolj vsec, sicer ima clovek manj obcutka in manj vidi kot pri britvi,.. porezal se nisem nic oz ena pikica je bila (tako da ne vem o kaksnih klanjih govorite :D) ...
Slika

najprej sem peno naredil z novim TFS oli essenziali, na koncu si pa nisem mogle kaj da nebi sprobal 20+ let stare solea kreme... in po pravici povedano mi je bila bolj vsec :), vsaj danes, bomo videli kako bo drugic..

glede samega britja pa tako: bril sem se bolj effortless kot z britvijo, tako da te razumem Bajkman kaj je bil pri tebi problem, ko si se z britvijo probal briti... ampak po pravici povedano mi je britev bolj vsec,... sicer je bolj dolgotrajno britje z britvijo (pa o DE nimam sploh se pojma ne obcutka) mapak se lepse pobrije in je za kozo manj agresivno (kar je verjetno tudi odvisno od ziletke)... ce bi z DE delal nevem kolko passov bi bilo res bolj zalostno v smislu agresivnosti,...

kako sem sel s prehodi... najrpej WTG nato pa 2x ATG oz zadnji nekje vmes,... kvlaiteta britja,.. glede na hitrost super, absolutno primerjano pa boljse z britvijo,.. ampak najbolj gre meni za samo izkusnjo britja z britvijo... bom pa vsekakor se kdaj poskusil z DE, splohc e ne bom imel cajta :)

za konec sem uporabil se AS ki se ga spomnem se kot mulc... mogoce kdo ve kej se ga dobi (rtazen na ebayu po 100$ (ali s cipra za 30, samo tu malo cvikam da ni samo rumena vodica)
Slika

..kaksni komentarji, mnenja, obcutki :D ?

btw. se komu sanja katera brivnika sta tisto, eden je verjetno Soluna, ker je noter plasticna skatlica kjer pise to ime..
britev.si ruleeees :)

Bajkman

Re: DE darilni paket za Bozica :)

Odgovor Napisal/-a Bajkman » 25 Dec 2013, 01:29

To si pa sedaj našel zaklad! Jaz ne bi uporabil žiletke iz tega paketa. Zdelo bi se mi škoda. Raje bi nabavil običajne žiletke.

"Zlati" res deluje češki Soluna.

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: DE darilni paket za Bozica :)

Odgovor Napisal/-a miha » 25 Dec 2013, 10:10

Jah samo kaj pa naj s temi ziletkami delam... sem mislil da bojo ziletke bolj za nic ampak se je tista ki je poleg brivnikov na sliki presenetljivo dobro odrezala :).
britev.si ruleeees :)

Odgovori