RazoRock Hawk SE brivnik

Brivniki/britvice od a do ž...
Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59
RazoRock Hawk SE brivnik

Odgovor Napisal/-a olly » 14 Nov 2016, 06:30

V temi o modernih izdelovalcih brivnikov smo se o Hawku razpisali, brivnik pa svojo teme še nima, zato jo odpiram.

V kratkem pričakujeta @miha in @G_man vsak svojega in nestrpno pričakujem njune reviewe.

Do takrat pa ena fotka tega lepega brivnika:

Slika
(vir: Instagram)

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: RazoRock Hawk SE brivnik

Odgovor Napisal/-a miha » 14 Nov 2016, 18:45

velja,.. jaz dobim Kai, G_man bo verjetno Feather proffessional britvice kupil, pa bova izmenjala, ce ima kdo Supre Proffessional Feather se priporocam za 1 za test

Ps. rocaju od copica bi tudi dal status "not too shabby" :D
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
olly
Prispevkov:2490
Pridružen:05 Nov 2014, 22:59

Re: RazoRock Hawk SE brivnik

Odgovor Napisal/-a olly » 14 Nov 2016, 20:57

Oja, ročaj čopiča je pa tudi meni všeč!

Feather Professional Super bi pa tudi jaz z veseljem preizkusil.

Jih ima kdo?

Slika
Zadnjič spremenil olly, dne 14 Nov 2016, 21:30, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
janez011
Prispevkov:146
Pridružen:09 Feb 2014, 23:18

Re: RazoRock Hawk SE brivnik

Odgovor Napisal/-a janez011 » 14 Nov 2016, 21:24

Imam, še nekje 30 komadov ali pa še več :lol: tako da za vsakega 1 bo šlo zlahkoto (imam pa še vsako po eno Feather Pro Guard in Kai Captain Titan Mild meni ne odgovarja nobena od njih) več pa na zs.

Uporabniški avatar
G_man
Prispevkov:1242
Pridružen:03 Maj 2015, 23:34

Re: RazoRock Hawk SE brivnik

Odgovor Napisal/-a G_man » 21 Nov 2016, 09:59

miha napisal/-a:velja,.. jaz dobim Kai, G_man bo verjetno Feather proffessional britvice kupil, pa bova izmenjala, ce ima kdo Supre Proffessional Feather se priporocam za 1 za test
Evo, da ustvarim malo hype-a :) Moj Hawk je že na carini. A kaj, ko sem šele v soboto naročil britvice... :evil: Upam, da jih G&C hitro pošlje :)

@Miha, a ga že imaš? :)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: RazoRock Hawk SE brivnik

Odgovor Napisal/-a brico » 21 Nov 2016, 17:44

moj je že en teden doma... :D ...jutri ga dam v oglasnik za 200 euriča... :lol: ....juhuuuuuu...samo enkrat....zato pohitite dokler je priložnost...ne čakajte black friday....juhuuuuu...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: RazoRock Hawk SE brivnik

Odgovor Napisal/-a miha » 21 Nov 2016, 18:28

G_man napisal/-a:
miha napisal/-a:velja,.. jaz dobim Kai, G_man bo verjetno Feather proffessional britvice kupil, pa bova izmenjala, ce ima kdo Supre Proffessional Feather se priporocam za 1 za test
Evo, da ustvarim malo hype-a :) Moj Hawk je že na carini. A kaj, ko sem šele v soboto naročil britvice... :evil: Upam, da jih G&C hitro pošlje :)

@Miha, a ga že imaš? :)
mah ne sprasuj, ze 5 dni na carini, spet so mi poslali da naj posljem racun (za katerega em skoraj siguren da je noter), vedno mi racunanjo postopek da naj dostavi mracun, na koncu se izkaze da je racun v skalti, na skatli pa se n asklatli pise invoice included :shock: :shock: , a se komu sanja kako gre ta postopek, to je ali t ilahko racunajo naknadno postopek zacarinjenje, ce so vsi dokumenti noter !!! Po mojem vedenju bi morali to iti iz davkoplacevalskega denarja?
brico napisal/-a:moj je že en teden doma... :D ...jutri ga dam v oglasnik za 200 euriča... :lol: ....juhuuuuuu...samo enkrat....zato pohitite dokler je priložnost...ne čakajte black friday....juhuuuuu...
brico a ti to resno ali je sala. Ce si resen, a si ga (Hawk) sprobal, kaksen je vtis?
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: RazoRock Hawk SE brivnik

Odgovor Napisal/-a brico » 21 Nov 2016, 21:56

nobene šale.... :lol: ...nisem ga sprobal...čuvam ga za dobrega kupca, ko jih bo zmanjkalo na svetovnem trgu...edino black friday me lahko zyebe... :lol: ....juhuuuuuu....
kolk sem že rekel?...200 euriča?....sitnica, 300 euriča....
v škatli ni invoice...torej pošlješ Paypal račun in čakaš, čakaš, čakaš...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Uporabniški avatar
miha
Site Admin
Prispevkov:5897
Pridružen:10 Sep 2013, 10:28

Re: RazoRock Hawk SE brivnik

Odgovor Napisal/-a miha » 22 Nov 2016, 05:46

Investicija torej, glede na tiste ebay prodaje ti dobro kaze... upam da moj kmalu pride
britev.si ruleeees :)

Uporabniški avatar
brico
Prispevkov:2606
Pridružen:25 Jan 2015, 18:10

Re: RazoRock Hawk SE brivnik

Odgovor Napisal/-a brico » 22 Nov 2016, 16:46

da, super mi kaže, hohoho...anglež je kromanega že drugič relistal...tolaži se da oglase berejo zmeraj novi kupci...tukaj ni kruha...mogoče čez tisoč in eno leto... :lol: ...
dost zayebancije...nisem ga stestiral ker ni ne časa, ne volje za britjem...je pa lahek v roki...preveč lahek...pa še črn finiš...grd je, nimaš kaj...
...is a good man without a good knife really a good man ?

Odgovori